Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Honeywell Bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz HCS80

Honeywell Bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz ...

... vezérlővé bővítheti a HCE zónaszabályozót. Csak egy bővítő modullal szerelhető fel! A HCS80 modult a HCE zónaszabályozó burkolata alatt, az erre kialakított ...
>
ár:
20 792 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Gardena Comfort Kiegészítő modul 2040, öntözővezérléshez (1277-27)

Gardena Comfort Kiegészítő modul 2040, ...

... 2040, öntözővezérléshez csatlakoztatható. A kiegészítő modul segítségével a Gardena moduláris öntözésvezérlés 4040 akár 12 szelepig bővíthető. Modulonként két 24 V- os öntözőszelep ...
>
ár:
12 190 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Akkumulátor védő modul, akkumulátort mélykisülés ellen védő modul

Akkumulátor védő modul, akkumulátort ...

... ilyen védelmet célszerű beszerelni. Az akkumulátor védő modul lekapcsolási feszültsége 10,5V. Az akkumulátor védő modul maximális terhelhetősége 7A. Az akkumulátor védő ...
>
ár:
3 620 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... 10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm ... for Catalyst Switch Module  Cisco SFP-10G-SR ...
>
ár:
117 556 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Gardena Kiegészítő modul 2040 - 1277-27

Gardena Kiegészítő modul 2040 - 1277-27

... kültéri használatra Praktikus: a GARDENA Comfort 2040 kiegészítő modul a GARDENA Comfort 4040 moduláris öntözésvezérléssel együtt bel- és kültéren egyaránt telepíthető, például ...
>
ár:
9 170 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module GigE 1000Base-SX LC/PC multi-mode up to 1 km 850 nm

GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver ...

... (mini-GBIC) transceiver module GigE 1000Base-SX LC/PC multi-mode up to 1 km 850 ... Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 1 km - ...
>
ár:
75 738 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Neotion DVB-CI Conax CAM modul

Neotion DVB-CI Conax CAM modul

... vevőkészülékek modulfogadójában (set-top-box; LCD TV stb.); amelyekbe behelyezve az engedélyezett kártyákat; a conaxban kódolt adások láthatóvá válnak. Ilyen modul szükséges ...
>
ár:
10 160 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 nm

SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... -LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 ... 8.5 mm The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet ...
>
ár:
588 917 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Rain Bird LNK Wi-Fi modul

Rain Bird LNK Wi-Fi modul

... -ME öntözésvezérlőket irányíthatjuk okostelefonon keresztül a világ bármely pontjáról. A modul könnyen és gyorsan csatlakoztatható a vezérlőhöz. Ezt követően az okostelefonra ...
>
ár:
37 990 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media konverter (SFP modul nélkül!)

TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media ...

... és IEEE802.3z 1000Base-FX. multi-mode/single-mode, SC-Type csatlakozóval. SX (shortwave) ... mode esetén 10 km a hatótávolság. 1000 Mbps RJ45 – 1000 Mbps SFP foglalat, MiniGBIC modulok ...
>
ár:
7 711 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SMPOWER Laserline - ablakemelő modul, negatív - SMP 811I2

SMPOWER Laserline - ablakemelő modul, negatív - ...

Univerzális ablakemelő modul, negatív - 12V Can-Bus rendszerű járművekhez, ablakemelő modul, negatív vezérléssel. Az ajtó bezárásakor vagy a riasztó bekapcsolásakor felhúzza ...
>
ár:
10 145 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gardena Kiegészítő modul 2040

Gardena Kiegészítő modul 2040

A GARDENA Comfort 2040 kiegészítő modul segítségével a GARDENA Comfort 4040 moduláris öntözésvezérlés akár tizenkét szelepig bővíthető. Modulonként két 24 V-os öntözőszelepet lehet ...
>
ár:
9 180 Ft
szállítási díj:
1 299 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Gardena Kiegészítő modul 2040 - 1277-27

Gardena Kiegészítő modul 2040 - 1277-27

A GARDENA Comfort 2040 kiegészítő modul segítségével a GARDENA Comfort 4040 moduláris öntözésvezérlés akár tizenkét szelepig bővíthető. Modulonként két 24 V-os öntözőszelepet lehet ...
>
ár:
12 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Szög-elmozdulásmérő modul szoftverrel 730D sorozathoz. Stahlwille 7395-1

Szög-elmozdulásmérő modul szoftverrel 730D ...

Szög-elmozdulásmérő modul 730D sorozathoz. szoftverrel Nyomatékerő /szög-elmozdulás mérővel, amikor a ... kívánt nyomatékot, automatikusan átvált a kijelző a szögmérés-elmozdulás módba.
>
ár:
139 778 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
INTELLINET Modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) WDM 1310/1550nm

INTELLINET Modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) WDM ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) egymódusú WDM 1310/1550nm.
>
ár:
10 320 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb 100Wp Korax KS-100 Monokristályos Napelem Modul

Egyéb 100Wp Korax KS-100 Monokristályos Napelem ...

Általános információk: Modul típusa: Monokristályos napelem modulFrontfelület: 3,2mm vastag edzett üvegKitöltés: EVA fóliaCellák típusa: MonoCellák száma: ...
>
ár:
47 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Rainbow KRO LV MODUL

Rainbow KRO LV MODUL

Rainbow KRO LV MODUL-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
550 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321A WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1550nm / RX: 1310nm)

TP-LINK TL-SM321A WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1550nm ...

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, ...
>
ár:
19 643 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321B WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1310nm / RX: 1550nm)

TP-LINK TL-SM321B WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1310nm ...

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1310 nm/RX:1550 nm, egyszeres üzemmód, ...
>
ár:
10 037 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC

ZyXEL SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, ...

10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
98 289 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Bosch IEM Intelligens elektronikai modul

Bosch IEM Intelligens elektronikai modul

Intelligens elektronikai modul pl.: medence és/vagy termoventillátor fűtésszivattyújának vezérléséhez 
>
ár:
43 990 Ft
szállítási díj:
2 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321A WDM SFP modul

TP-LINK TL-SM321A WDM SFP modul

- 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul - Egyetlen szálon továbbít - Költséghatékony - Akár 10 km-es távolság áthidalása
>
ár:
11 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Motorola K1 KRZR kamera modul

Motorola K1 KRZR kamera modul

Motorola K1 KRZR kamera modul
>
ár:
1 900 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
SonyEricsson K800i / K810i kamera modul

SonyEricsson K800i / K810i kamera modul

SonyEricsson K800i / K810i kamera modul
>
ár:
1 600 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Sony Ericsson K700 kamera modul

Sony Ericsson K700 kamera modul

Sony Ericsson K700 kamera modul
>
ár:
800 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Rcool WiFi modul a Display modellekhez

Rcool WiFi modul a Display modellekhez

Rcool WiFi modul a Display modellekhez ajánlott modellek: Display 9, Display 12, Display 18 Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
>
ár:
7 607 Ft
szállítási díj:
1 890 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Mitsubishi MAC-557IF-E Wi-Fi modul

Mitsubishi MAC-557IF-E Wi-Fi modul

Mitsubishi MAC-557IF-E Wi-Fi modul MSZ-SF, MSZ-GF, MSZ-FH, MSZ-EF modellekhez Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
>
ár:
29 210 Ft
szállítási díj:
1 890 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Wolf SM2 Szolár bővítő modul

Wolf SM2 Szolár bővítő modul

Szolár bővítő modul (önállóan is alkalmazható) 2 db napkollektoros mező és 3 db tároló szabályozására 1db napkollektor, 1 db tároló érzékelővel.
>
ár:
78 130 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Wolf MM Keverőköri bővítő modul

Wolf MM Keverőköri bővítő modul

Keverőköri bővítő modul 1 kever kör időjárásfüggő szabályozására CGB, CGW, CGS, CSZ készülékekhez
>
ár:
77 216 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Legnépszerűbb keresések
modem
ADSL2+
üvegszálas
csatlakozó
usb
WiFi
Cisco
Intellinet
adsl
tartó
Motor
fiber
Delock
Invitel
Annex
wireless
modul
rj11
panel
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<