Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 412 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 735 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 110 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 068 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 655 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
85 628 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2S

ASUS PEB-10G/57840-2S

PEB-10G/57840-2S
>
ár:
87 187 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEI-10G/82599-2S 10GbE SFP+ Network Adapter

ASUS PEI-10G/82599-2S 10GbE SFP+ Network Adapter

PEI-10G/82599-2S 10GbE SFP+ Network Adapter
>
ár:
98 062 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS FX-D1162 16port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch

ASUS FX-D1162 16port 10/100Mbps LAN nem ...

Ideális választás otthoni/irodai hálózat építéséhez. - 16 db RJ45 10/100 Ethernet port - Auto MDI/MDIX - Auto negotiation - duplex mód, flow controll Szabványok: - IEEE 802.3 ( ...
>
ár:
11 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS 10G/SFP+ port LAN Card, dual port , All PCI-Ex8 interface

ASUS 10G/SFP+ port LAN Card, dual port , All ...

TípusHálózati adapterWi-Fi támogatásNincsArchitektúraFibre ChannelInterfészPCI Express 3.0 x8Portok száma2Átviteli sebesség10 Gigabit EthernetChipkészletBroadcom BCM57840SNetwork/ ...
>
ár:
74 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEI-10G/82599-2S 10GbE SFP+ Network Adapter

ASUS PEI-10G/82599-2S 10GbE SFP+ Network Adapter

10GbE SFP+ hálózati kártya.
>
ár:
84 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
BLTH Asus USB Bluetooth 4.0 adapter USB-BT400 (USB-BT400)

BLTH Asus USB Bluetooth 4.0 adapter USB-BT400 ...

Bluetooth 4.0 USB Adapter Bluetooth 4.0 USB Adapter
>
ár:
4 500 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ASUS 10G/SFP+ port LAN Card (PEB-10G/57840-2S)

ASUS 10G/SFP+ port LAN Card (PEB-10G/57840-2S)

10G/SFP+ port LAN Card, dual port , All PCI-Ex8 interface
>
ár:
83 160 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEI-10G/82599-2S Network Adapter (PEI-10G/82599-2S)

ASUS PEI-10G/82599-2S Network Adapter ...

Speed: 10 Gigabit/s EthernetI/O Ports: SFP+ ; Dual PortController: Intel® 82599ES 10 Giga
>
ár:
84 176 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Sebesség: 10 Gigabit/s EthernetI/O port: SFP+; dual portVezérlő: BCM 57840SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen3 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km- ...
>
ár:
83 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 366 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
10|100|1000
optikai
hdmi
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
ASUS
netgear
Aktiv
UBiQUiTi
Catalyst
SG300-28MP
eloszto
Ports
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom