Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Ethernet switch 8x 10/100 Mb/s 4x PoE/PoE+ 70W endspan rack 19"

Intellinet Ethernet switch 8x 10/100 Mb/s 4x ...

LAN hálózati architektúraFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3af - Power over ...
>
ár:
22 490 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
8 portos, beépíthető KVM switch,Intellinet 506441

8 portos, beépíthető KVM switch,Intellinet ...

undefinedMűszaki adatok: Audio fejhallgató: Nem · Audio mikrofon: Nem · Kapcsolható PC-k száma: 8 · Méret, hossz: 45 mm · Méret, magasság: 155 mm · Méret, szélesség: 440 mm · ...
>
ár:
89 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 5x10/100 fém, desktop (523301)

Intellinet switch 5x10/100 fém, desktop (523301)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
5 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop (523318)

Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop (523318)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
6 325 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
19&quot  Rack szekrénybe építhető 24 portos switch, RJ45 elosztó Intellinet 520416

19" Rack szekrénybe építhető 24 portos ...

... adatáramlás ellenőrzéssel teljesen duplexnél és Collision-based Backpressure-rel félduplexnélAz Intellinet 24 portos Rackmount Fast Ethernet Switch egy nagyteljesítményű 10/100 ...
>
ár:
24 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

Gyártó szimbóluma545006TerméknévIntel
>
ár:
11 543 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch gigabit 8x10/100/1000 4xPoE/PoE+ (802.3at/af) 30W endspan

Intellinet Switch gigabit 8x10/100/1000 4xPoE/PoE+ ...

Gyártó szimbóluma560856TerméknévIntel
>
ár:
38 619 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit Switch 24x 10/100/1000 2x SFP PoE/PoE+ 240W menedzselhető

Intellinet Gigabit Switch 24x 10/100/1000 2x SFP ...

Gyártó szimbóluma560559TerméknévIntel
>
ár:
146 696 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Ethernet switch 8x 10/100 Mb/s 4x PoE/PoE+ 70W endspan rack 19''

Intellinet Ethernet switch 8x 10/100 Mb/s 4x ...

Gyártó szimbóluma561075TerméknévIntel
>
ár:
26 027 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter ház, 14 slot, 2 ventilátor, 19", 2U

Intellinet média konverter ház, 14 slot, 2 ...

Gyártó szimbóluma507356TerméknévIntel
>
ár:
81 234 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC/SFP adó/vevő 1000BaseSX (LC)

Intellinet MiniGBIC/SFP adó/vevő 1000BaseSX (LC)

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információk1 db 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés)Hullámhossz: ...
>
ár:
10 480 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch gigabit 8x10/100/1000 4xPoE/PoE+ (802.3at/af) 30W endspan

Intellinet Switch gigabit 8x10/100/1000 4xPoE/PoE+ ...

LAN hálózati architektúraEthernetFastEthernetGigabitEthernet1000BaseT (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3ab - 1000BaseTIEEE ...
>
ár:
33 070 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mbps PoE/PoE+ (802.3at/af) 140W endspan

Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mbps ...

Gyártó szimbóluma560641TerméknévIntel
>
ár:
49 687 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater 1-portos

Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater ...

Gyártó szimbóluma560962TerméknévIntel
>
ár:
39 707 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 233 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km

Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információkAdatátviteli sebesség: 1000 Mb/sHatótávolság akár 20 km (9/125 µm kábel)Hullámhossz: 1310 nmMaximális TX adóerő: -3 ...
>
ár:
11 110 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km

Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseLX ...

Gyártó szimbóluma506724TerméknévIntel
>
ár:
12 238 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
42 575 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
320 744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 138 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
68 240 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mbps PoE/PoE+ (802.3at/af) 140W endspan

Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mbps ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetFastEthernetEthernet1000BaseT (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802 ...
>
ár:
42 140 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
33 990 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit Switch 24x 10/100/1000 2x SFP PoE/PoE+ 240W menedzselhető

Intellinet Gigabit Switch 24x 10/100/1000 2x SFP ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetFastEthernetSmartSwitch (WEB Managed)Igen1000BaseT (RJ45) portok száma24 dbMiniGBIC (SFP) slotok száma2 dbKommunikációs portRJ45 serial ...
>
ár:
121 820 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 5x10/100 fém asztali switch

Intellinet 5x10/100 fém asztali switch

LAN hálózati architektúraFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma5 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3x - Flow ...
>
ár:
5 500 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
10|100|1000
optikai
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
netgear
Aktiv
wireless
rack
Gigabit
Catalyst
passziv
eloszto
ASUS
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom