Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Network Solutions Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

Intellinet Network Solutions Intellinet média ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions, Termékosztály: Média konverter, Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45, Hálózati protokoll és a ...
>
ár:
33 506 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Network Solutions Intellinet Gigabit switch 5x 10/100/1000 PoE/PoE+ (1x PD PoE; 4x PSE PoE) 26/68W

Intellinet Network Solutions Intellinet Gigabit ...

... : 28 mm, Mélység: 78 mm, Szín: Fekete, Letölthető információk: www.intellinet-network.com [LINK]
>
ár:
27 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Network Solutions Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Intellinet Network Solutions Intellinet Média ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions, Termékosztály: Média konverter, Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, Hálózati protokoll és a ...
>
ár:
37 399 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / ...

... (50/125 µm Fiber kábel)100 m (RJ45 kábel)www.intellinet-network.com
>
ár:
24 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 16x10/100 fém, mikro (522595)

Intellinet switch 16x10/100 fém, mikro (522595)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
15 596 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 5x10/100 fém, desktop (523301)

Intellinet switch 5x10/100 fém, desktop (523301)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
5 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet KVM kapcsoló 8 portos Combo USB + PS/2, 19 rackOSD (506441)

Intellinet KVM kapcsoló 8 portos Combo USB + ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: KVM kapcsolókPC portok száma: 8
>
ár:
85 065 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop (523318)

Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop (523318)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
7 087 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x 10/100/1000 Gigabit, fém (530347)

Intellinet switch 8x 10/100/1000 Gigabit, fém ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
16 104 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet KVM kapcsoló 8 portos Combo USB + PS/2, 19" rack OSD

Intellinet KVM kapcsoló 8 portos Combo USB + ...

PC portok száma8Támogatott billentyűzet/egér/kijelző portokPS/2, PS/2, D-Sub-15USB, USB, DSub-15Lokális konzol portjai1 x (PS/2, PS/2, D-Sub-15) / (USB, USB, D-Sub-15)Távoli ...
>
ár:
86 170 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet KVM kapcsoló 8 portos Combo USB + PS/2, 19" rack OSD

Intellinet KVM kapcsoló 8 portos Combo USB + ...

PC portok száma8Támogatott billentyűzet/egér/kijelző portokPS/2, PS/2, D-Sub-15USB, USB, DSub-15Lokális konzol portjai1 x (PS/2, PS/2, D-Sub-15) / (USB, USB, D-Sub-15)Távoli ...
>
ár:
85 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit Switch 16x10/100/1000 rack 19'' Energy-Efficient Ethernet

Intellinet Gigabit Switch 16x10/100/1000 rack ...

Gyártó szimbóluma524148TerméknévIntel
>
ár:
40 332 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet KVM kapcsoló 8 portos Combo USB + PS/2, 19'' rack OSD

Intellinet KVM kapcsoló 8 portos Combo USB + ...

Gyártó szimbóluma506441TerméknévIntel
>
ár:
102 491 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm

Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / ...

Gyártó szimbóluma506533TerméknévIntel
>
ár:
27 035 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit 19" Switch

Intellinet Gigabit 19" Switch

LAN hálózati architektúra: GigabitEthernet16 db RJ45 Gigabit Ethernet portTámogatott protokollok és szabványok: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3azMAC ...
>
ár:
34 910 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 16x10/100 fém, mikro

Intellinet switch 16x10/100 fém, mikro

LAN hálózati architektúraFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma16 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3x - Flow ...
>
ár:
15 490 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 16x10/100 fém, mikro

Intellinet switch 16x10/100 fém, mikro

LAN hálózati architektúraFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma16 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3x - Flow ...
>
ár:
16 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 8x10/100, asztali, 8 x PoE 802.3at/af, PoE+/PoE, Endspan switch

Intellinet 8x10/100, asztali, 8 x PoE 802.3at/af, ...

LAN hálózati architektúraés EthernetetFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3at - Power over Ethernet+IEEE 802.3af - Power ...
>
ár:
36 450 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x10/100, asztali, 8 x PoE 802.3at/af, PoE+/PoE, Endspan

Intellinet switch 8x10/100, asztali, 8 x PoE ...

LAN hálózati architektúraés EthernetetFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3at - Power over Ethernet+IEEE 802.3af - Power ...
>
ár:
36 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 16x10/100 fém, mikro

Intellinet switch 16x10/100 fém, mikro

Gyártó szimbóluma522595TerméknévIntel
>
ár:
17 728 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch Ethernet 8x 10/100 Mb/s RJ45 PoE/PoE+ 802.3at/af 130W endspan

Intellinet Switch Ethernet 8x 10/100 Mb/s RJ45 ...

Gyártó szimbóluma560764TerméknévIntel
>
ár:
42 104 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch 16x10/100 PoE/PoE+ (802.3af/at) 30W endspan, 19'' Rack

Intellinet Switch 16x10/100 PoE/PoE+ (802.3af/at) ...

Gyártó szimbóluma560849TerméknévIntel
>
ár:
87 533 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit Switch 8x 10/100/1000 2x SFP PoE/PoE+ 140W, menedzselhető

Intellinet Gigabit Switch 8x 10/100/1000 2x SFP ...

Gyártó szimbóluma561051TerméknévIntel
>
ár:
64 265 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit Switch 16x10/100/1000 PoE/PoE+ 220W endspan Rack 19''

Intellinet Gigabit Switch 16x10/100/1000 PoE/PoE+ ...

Gyártó szimbóluma560993TerméknévIntel
>
ár:
95 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Splitter PoE+ IEEE 802.3at/af 5/7,5/9/12 V

Intellinet Splitter PoE+ IEEE 802.3at/af ...

Gyártó szimbóluma560443TerméknévIntel
>
ár:
13 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / ...

Gyártó szimbóluma507158TerméknévIntel
>
ár:
34 903 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 8x10/100 fém Asztali switch

Intellinet 8x10/100 fém Asztali switch

LAN hálózati architektúraFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3x - Flow ...
>
ár:
6 330 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop

Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop

LAN hálózati architektúraFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3x - Flow ...
>
ár:
8 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop

Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop

Gyártó szimbóluma523318TerméknévIntel
>
ár:
6 925 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mbps PoE/PoE+ (802.3at/af) 140W endspan

Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mbps ...

Gyártó szimbóluma560641TerméknévIntel
>
ár:
50 608 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
10|100|1000
optikai
hdmi
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
ASUS
netgear
UBiQUiTi
Gigabit
Aktiv
Catalyst
SG300-28MP
eloszto
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom