Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 8x 10/100 Mb/s 4x PoE/PoE+ 70W 19" Ethernet switch Fekete

Intellinet 8x 10/100 Mb/s 4x PoE/PoE+ 70W 19" ...

LAN hálózati architektúraFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3af - Power over ...
>
ár:
22 530 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater 1-portos

Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater ...

Gyártó szimbóluma560962TerméknévIntel
>
ár:
40 438 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop (523318)

Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop (523318)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
6 325 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x 10/100/1000 Gigabit, fém (530347)

Intellinet switch 8x 10/100/1000 Gigabit, fém ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
16 485 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 5x10/100 fém, desktop (523301)

Intellinet switch 5x10/100 fém, desktop (523301)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
5 563 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet KVM kapcsoló 8 portos PS/2 USB LCD 17 1U konzol (506540)

Intellinet KVM kapcsoló 8 portos PS/2 USB LCD 17 ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: KVM kapcsolókPC portok száma: 8
>
ár:
325 857 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet KVM kapcsoló 8 portos Combo USB + PS/2, 19 rackOSD (506441)

Intellinet KVM kapcsoló 8 portos Combo USB + ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: KVM kapcsolókPC portok száma: 8
>
ár:
85 065 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC/SFP adó/vevő 1000BaseSX (LC)

Intellinet MiniGBIC/SFP adó/vevő 1000BaseSX (LC)

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információk1 db 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés)Hullámhossz: ...
>
ár:
10 500 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch gigabit 8x10/100/1000 4xPoE/PoE+ (802.3at/af) 30W endspan

Intellinet Switch gigabit 8x10/100/1000 4xPoE/PoE+ ...

LAN hálózati architektúraEthernetFastEthernetGigabitEthernet1000BaseT (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3ab - 1000BaseTIEEE ...
>
ár:
33 120 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 903 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km

Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információkAdatátviteli sebesség: 1000 Mb/sHatótávolság akár 20 km (9/125 µm kábel)Hullámhossz: 1310 nmMaximális TX adóerő: -3 ...
>
ár:
11 130 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
41 780 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
68 370 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater

Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater

1-Port Gigabit High-Power PoE+ Extender Repeater
>
ár:
34 060 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 24x 10/100/1000 menedzselhető Gigabit Switch Fekete

Intellinet 24x 10/100/1000 menedzselhető Gigabit ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetFastEthernetSmartSwitch (WEB Managed)Igen1000BaseT (RJ45) portok száma24 dbMiniGBIC (SFP) slotok száma2 dbKommunikációs portRJ45 serial ...
>
ár:
122 050 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 8x10/100 fém Asztali switch

Intellinet 8x10/100 fém Asztali switch

LAN hálózati architektúraFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3x - Flow ...
>
ár:
6 210 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 222 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
35 112 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
36 624 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 560849 16x10/100 19" Rack Switch

Intellinet 560849 16x10/100 19" Rack Switch

LAN hálózati architektúraEthernetFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma16 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3af - Power over EthernetIEEE 802 ...
>
ár:
72 330 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
40 550 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 8x 10/100/1000 Gigabit, fém switch

Intellinet 8x 10/100/1000 Gigabit, fém switch

LAN hálózati architektúraGigabitEthernet1000BaseT (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3ab - 1000BaseTIEEE ...
>
ár:
15 690 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 560771 16x10/100 19" Rack Switch

Intellinet 560771 16x10/100 19" Rack Switch

LAN hálózati architektúraEthernetFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma16 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3af - Power over EthernetIEEE 802 ...
>
ár:
52 220 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
10|100|1000
optikai
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
netgear
Aktiv
wireless
Catalyst
Gigabit
catalyst-2960
rack
eloszto
passziv
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom