Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit /523882/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-T ...

Tulajdonságok:Az Intellinet Gigabit RJ45 Copper SFP optikai adó-vevő modul az MSA ( ...
>
ár:
14 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
507219 Intellinet KVM console with KVM switch

507219 Intellinet KVM console with KVM switch

... Panel, PS/2, USB, 1U The Intellinet 16-Port Rackmount Console KVM Switch, Model 507219 ... folded down, locked and secured when stored. Intellinet 16 x keyboard / mouse / video cable ...
>
ár:
379 225 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
506540 Intellinet KVM console with KVM switch

506540 Intellinet KVM console with KVM switch

... 2048 x 1536 250 cd/m² 400:1 VGA Intellinet 506540. Keyboard port type: USB, PS/2, ... 1024/2048 x 1536, Plug-n-Play The Intellinet rack-mount console KVM switch allows easy and ...
>
ár:
311 807 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop (523318)

Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop (523318)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
6 477 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x 10/100/1000 Gigabit, fém (530347)

Intellinet switch 8x 10/100/1000 Gigabit, fém ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
15 639 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 5x10/100 fém, desktop (523301)

Intellinet switch 5x10/100 fém, desktop (523301)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hál
>
ár:
5 779 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 portos (524179)

Intellinet Adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: PoE tápegységTápegység típusa:
>
ár:
8 805 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter ház, 14 slot, 2 ventilátor, 19", 2U

Intellinet média konverter ház, 14 slot, 2 ...

Gyártó szimbóluma507356TerméknévIntel
>
ár:
82 917 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop

Intellinet switch 8x10/100 fém, desktop

LAN hálózati architektúraFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3x - Flow ...
>
ár:
8 060 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps RJ45 fém, desktop

Intellinet Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps ...

Gyártó szimbóluma523318TerméknévIntel
>
ár:
6 941 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit switch 5x 10/100/1000 PoE/PoE+ (1x PD PoE, 4x PSE PoE) 26/68W

Intellinet Gigabit switch 5x 10/100/1000 PoE/PoE+ ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetFastEthernet1000BaseT (RJ45) portok száma5 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3ab - ...
>
ár:
24 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit switch 5x 10/100/1000 PoE/PoE+ (1x PD PoE, 4x PSE PoE) 26/68W

Intellinet Gigabit switch 5x 10/100/1000 PoE/PoE+ ...

Gyártó szimbóluma561082TerméknévIntel
>
ár:
27 481 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km

Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseLX ...

Gyártó szimbóluma506724TerméknévIntel
>
ár:
12 492 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m

Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információk1 db 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés)Hullámhossz: ...
>
ár:
11 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

Gyártó szimbóluma545006TerméknévIntel
>
ár:
11 781 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 081 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km

Intellinet adó/vevő MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információkAdatátviteli sebesség: 1000 Mb/sHatótávolság akár 20 km (9/125 µm kábel)Hullámhossz: 1310 nmMaximális TX adóerő: -3 ...
>
ár:
12 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 8x 10/100/1000 Gigabit, fém

Intellinet switch 8x 10/100/1000 Gigabit, fém

LAN hálózati architektúraGigabitEthernet1000BaseT (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3ab - 1000BaseTIEEE ...
>
ár:
17 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit switch 8x 10/100/1000 Mbps RJ45 desktop fém fekete

Intellinet Gigabit switch 8x 10/100/1000 Mbps RJ45 ...

Gyártó szimbóluma530347TerméknévIntel
>
ár:
17 766 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch 16x10/100 8xPoE/PoE+ (802.3af/at) 30W endspan, 19" Rack

Intellinet Switch 16x10/100 8xPoE/PoE+ ...

LAN hálózati architektúraEthernetFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma16 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3af - Power over EthernetIEEE 802 ...
>
ár:
52 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch 16x10/100 8xPoE/PoE+ (802.3af/at) 30W endspan, 19'' Rack

Intellinet Switch 16x10/100 8xPoE/PoE+ ...

Gyártó szimbóluma560771TerméknévIntel
>
ár:
62 735 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet switch 5x10/100 fém, desktop

Intellinet switch 5x10/100 fém, desktop

LAN hálózati architektúraFastEthernet10/100BaseTX (RJ45) portok száma5 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802.3x - Flow ...
>
ár:
7 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch Ethernet 5x 10/100 Mbps RJ45 fém, desktop

Intellinet Switch Ethernet 5x 10/100 Mbps RJ45 ...

Gyártó szimbóluma523301TerméknévIntel
>
ár:
6 107 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater 1-portos - Fekete

Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater ...

Hálózati eszköz típus: Pover Over Ethernet PoEVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 1 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : IgenRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
35 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater 1-portos

Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater ...

Gyártó szimbóluma560962TerméknévIntel
>
ár:
40 529 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mbps PoE/PoE+ (802.3at/af) 140W endspan

Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mbps ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetFastEthernetEthernet1000BaseT (RJ45) portok száma8 dbTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3 - 10BaseTIEEE 802.3u - 100BaseTXIEEE 802 ...
>
ár:
43 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mbps PoE/PoE+ (802.3at/af) 140W endspan

Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mbps ...

Gyártó szimbóluma560641TerméknévIntel
>
ár:
50 716 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m (545006)

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: MiniGBIC (SF
>
ár:
12 395 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater 1-portos (560962)

Intellinet Gigabit PoE/PoE+ extender repeater ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions;
>
ár:
38 379 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Switch 16x10/100 8xPoE/PoE+ (802.3af/at) 30W endspan, 19 Rack (560771)

Intellinet Switch 16x10/100 8xPoE/PoE+ ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: SWITCH - nem menedzselhető; LAN hálózati
>
ár:
57 734 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
optikai
poe
10GB
extender
WiFi
10|100|1000
netgear
catalyst-2960
wireless
jeltovábbító
passziv
displayport
Aten
Gigabit
nyomtató
ZyXEL
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom