Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Planet SFP modul /LMFB-TF20/

Planet SFP modul /LMFB-TF20/

Tulajdonságok: Kiterjesztett hőmérséklettartományban üzemelő, ezáltal ipari megoldásokhoz ideális SFP modul. Üvegszál típusa: Mono módus Csatlakozó: LC Hullámhossz: 1310 nm ...
>
ár:
14 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet SFP modul /LMFB-TFX/

Planet SFP modul /LMFB-TFX/

Tulajdonságok: Kiterjesztett hőmérséklettartományban üzemelő, ezáltal ipari megoldásokhoz ideális SFP modul. Üvegszál típusa: Multi módus Csatlakozó: LC Hullámhossz: 1310 nm ...
>
ár:
21 795 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet IGS-501T IP30 10/100/1000Mbps 5 portos switch

Planet IGS-501T IP30 10/100/1000Mbps 5 portos ...

Tulajdonságok: Kiterjesztett hőmérséklettartományban üzemelő, ezáltal ipari megoldásokhoz ideális 5 portos gigabites switch. Redundáns tápellátással rendelkezik, 12-48V ...
>
ár:
41 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet IGS-801T IP30 10/100/1000Mbps 8 portos switch

Planet IGS-801T IP30 10/100/1000Mbps 8 portos ...

Tulajdonságok: Kiterjesztett hőmérséklettartományban üzemelő, ezáltal ipari megoldásokhoz ideális 5 portos gigabites switch. Redundáns tápellátással rendelkezik, 12-48V ...
>
ár:
56 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet 46P MANAGED Switch - GS-5220-46S2C4X

Planet 46P MANAGED Switch - GS-5220-46S2C4X

46P MANAGED Switch - GS-5220-46S2C4X
>
ár:
505 667 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
21 652 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
53 889 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
27 963 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
40 293 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 854 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Planet 8P Gb Ethernet Switch 10/100/1000Mbps + 4-Port Poe - GSD-804P

Planet 8P Gb Ethernet Switch 10/100/1000Mbps + ...

8P Gb Ethernet Switch 10/100/1000Mbps + 4-Port Poe - GSD-804P
>
ár:
45 316 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet 4P IND FASTETH SWITCH 4-PORT 10/100 MBPS RJ45 - ISW-621TS15

Planet 4P IND FASTETH SWITCH 4-PORT 10/100 MBPS ...

4P IND FASTETH SWITCH 4-PORT 10/100 MBPS RJ45 - ISW-621TS15
>
ár:
57 743 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet PoE injector (POE-152)

Planet PoE injector (POE-152)

Tulajdonságok:48 Voltos PoE Injector. A PLANET POE-152 egy IEEE 802.3af Power over Ethernet befecskendező, ...
>
ár:
13 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet SFP modul /LMFB-TFX/

Planet SFP modul /LMFB-TFX/

Tulajdonságok:Kiterjesztett hőmérséklettartományban üzemelő, ezáltal ipari megoldásokhoz ideális SFP modul. Üvegszál típusa: Multi módus Csatlakozó: LC Hullámhossz: 1310 nm ...
>
ár:
21 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet IGS-801T IP30 10/100/1000Mbps 8 portos switch

Planet IGS-801T IP30 10/100/1000Mbps 8 portos ...

Tulajdonságok:Kiterjesztett hőmérséklettartományban üzemelő, ezáltal ipari megoldásokhoz ideális 5 portos gigabites switch. Redundáns tápellátással rendelkezik, 12-48V ...
>
ár:
54 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet LISW-801T IP30 10/100/1000Mbps 8 portos switch

Planet LISW-801T IP30 10/100/1000Mbps 8 portos ...

Tulajdonságok:Kiterjesztett hőmérséklettartományban üzemelő, ezáltal ipari megoldásokhoz ideális 5 portos fast ethernet switch. Redundáns tápellátással rendelkezik, 12-48V ...
>
ár:
28 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet IGS-501T IP30 10/100/1000Mbps 5 portos switch

Planet IGS-501T IP30 10/100/1000Mbps 5 portos ...

Tulajdonságok:Kiterjesztett hőmérséklettartományban üzemelő, ezáltal ipari megoldásokhoz ideális 5 portos gigabites switch. Redundáns tápellátással rendelkezik, 12-48V ...
>
ár:
41 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Planet SFP modul /LMFB-TF20/

Planet SFP modul /LMFB-TF20/

Tulajdonságok:Kiterjesztett hőmérséklettartományban üzemelő, ezáltal ipari megoldásokhoz ideális SFP modul. Üvegszál típusa: Mono módus Csatlakozó: LC Hullámhossz: 1310 nm ...
>
ár:
14 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET IGS-801M Industrial Managed Gigabit Switch, 8-Port

Assmann PLANET IGS-801M Industrial Managed Gigabit ...

Menedzselhető 8 portos Gigabit switch.
>
ár:
72 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L

Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... ACLs define security policies on routed interfaces for control-plane and data-plane traffic. IPv6 ACLs can be applied to filter IPv6 ...
>
ár:
917 503 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-C2960X-48TS-LL Cisco Catalyst 2960X-48TS-LL - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP - desktop, rack-mountable

WS-C2960X-48TS-LL Cisco Catalyst 2960X-48TS-LL - ...

... ACLs define security policies on routed interfaces for control-plane and data-plane traffic. IPv6 ACLs can be applied to filter IPv6 ...
>
ár:
512 094 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-C3850-24T-S Cisco Catalyst WS-C3850-24T-S Managed Black,Grey network switch Cisco Catalyst 3850-24T-S - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 - desktop, rack-mountable

WS-C3850-24T-S Cisco Catalyst WS-C3850-24T-S ...

... . Cisco's Unified Access Data Plane (UADP) application-specific integrated circuit ... snooping, IP Source Guard and control plane protection, wireless intrusion prevention systems ( ...
>
ár:
960 177 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
XSM4316S-100NES Netgear ProSAFE M4300-8X8F - Switch

XSM4316S-100NES Netgear ProSAFE M4300-8X8F - ...

... the standby switch takes over while forwarding plane continues to forward traffic on the ... the standby switch takes over while forwarding plane continues to forward traffic on the ...
>
ár:
725 467 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-C3850-24P-S Cisco Catalyst 3850-24P-S - Switch

WS-C3850-24P-S Cisco Catalyst 3850-24P-S - Switch

... . Cisco's Unified Access Data Plane (UADP) application-specific integrated circuit ... snooping, IP Source Guard and control plane protection, wireless intrusion prevention systems ( ...
>
ár:
1 013 520 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-C3650-24PS-L Cisco Catalyst 3650-24PS-L - Switch

WS-C3650-24PS-L Cisco Catalyst 3650-24PS-L - ...

... powered by the Cisco Unified Access Data Plane (UADP) ASIC and built on advanced ... of the new Cisco® Unified Access Data Plane (UADP) application-specific integrated circuit (ASIC). ...
>
ár:
563 304 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 2 x SFP+, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48LPD-L

Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 2 x ...

... . The Cisco Catalyst 2960-X series is resilient, with control plane redundancy across FlexStack-Plus switches. This minimizes traffic disruption if ...
>
ár:
1 013 520 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
GSM4328PA-100NES  Netgear ProSAFE M4300-28G-PoE+

GSM4328PA-100NES Netgear ProSAFE M4300-28G-PoE+

... hitless failover ensure the standby switch takes over while forwarding plane continues to forward traffic on the operational stack members without ...
>
ár:
618 781 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann ISW-621TS15 6 Ports Ethernet Switch (ISW-621TS15)

Assmann ISW-621TS15 6 Ports Ethernet Switch ...

A legjobb megoldás durva környezeti feltételek esetén! PLANET ipari Fast Ethernet switch, 4 10/1
>
ár:
61 417 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
WS-C3650-48FD-S Cisco Catalyst 3650-48FD-S - Switch

WS-C3650-48FD-S Cisco Catalyst 3650-48FD-S - ...

... -160, and takes advantage of the Cisco Unified Access Data Plane (UADP) application-specific integrated circuit (ASIC). This switch can enable ...
>
ár:
1 685 644 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
optikai
poe
extender
10GB
WiFi
10|100|1000
netgear
catalyst-2960
wireless
jeltovábbító
USB
Aktiv
ZyXEL
passziv
nyomtató
Aten
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom