Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 1m (DK-2533-01/3)

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch ...

... /125 Cable type: Duplex Number of fibres: 2 Length: 1 APC-version: no Colour outer sheath: Turquoise Category: OM3 Halogen free ...
>
ár:
1 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR túlfeszültségvédő 5 aljzat 1,8m

APC PM5-GR túlfeszültségvédő 5 aljzat 1,8m

- APC Túlfeszültség védő - 5 db Schuko CEE7 aljzat - Energia osztály: 918 Joule - Zajcsökkentés:
>
ár:
5 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
71 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
APC ELO (ELO-ABE-GNBKS03) 3 aljzatos - Fehér

APC ELO (ELO-ABE-GNBKS03) 3 aljzatos - Fehér

Aljzatok száma3Egyéb1,8m kábel, 3x Schuko
>
ár:
3 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC-SCHNEIDER APC Schneider PNET1GB APC villámvédő modul UTP kábelre; 10/100/1000 Mbps; PoE

APC-SCHNEIDER APC Schneider PNET1GB APC ...

Átviteli funkció: védelemEthernet-szabvány: 10/100/1000 MbpsÁtviteli közeg: ethernet
>
ár:
15 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
63 379 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC/APC-LC/APC 9/125 OS2 2m (201-252) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel ...

Optikai duplex patch kábel LC/APC-LC/APC 9/125 OS2 2m (201-252) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes L
>
ár:
5 874 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
KELine KE-SCA-SM SC/APC-SC/APC toldók, OS2

KELine KE-SCA-SM SC/APC-SC/APC toldók, OS2

KELine KE-SCA-SM SC/APC-SC/APC toldók, OS2 Központosító betét kerámia (cirkónium)
>
ár:
425 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green

KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green

KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
354 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Optikai pigtail SC/APC 9/125 2m

Optikai pigtail SC/APC 9/125 2m

Optikai pigtail 2m-es kiszerelés SC/APC csatlakozóval 9/125 mono módusú üvegszállal LSZH köpeny
>
ár:
702 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional Connector Cleaning Tool Click for PC and APC (DN-FO-PCT-2)

DIGITUS Professional Connector Cleaning Tool Click ...

DescriptionConnector Cleaning Tool Click for PC and APC For 2.5mm ferrulesOptimal cleaning products for your fiber optic ...
>
ár:
26 298 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
QOLTEC 54362 Qoltec Optic Pigtail 12x SC/APC SM 9/125 0,9mm G657A 2m (54362)

QOLTEC 54362 Qoltec Optic Pigtail 12x SC/APC SM ...

Gyártó: QOLTEC; Termékosztály: Pig-tail; Csatlakozó típusa 1: SC/APC; Kábelezés típusa: Sin
>
ár:
7 315 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD 10 METER E2000 SM 8 APC kábel (AL-9E2000-10I)

DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD 10 METER E2000 SM 8 ...

Digitus 10 m száloptikai hálózati kábel hálózati eszközhöz - első vég: 2 x E2000 / APC
>
ár:
30 908 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec 54334 optikai patch kábel LC/UPC - SC/APC SM 5m - Sárga

Qoltec 54334 optikai patch kábel LC/UPC - SC/APC ...

Hossz5 méterKábelezés típusaSingleMode G652DCsatlakozó típusa 1LC/UPCCsatlakozó típusa 2SC/APCMaximális adatátviteli sebesség10 Gbit/sTovábbi információkoptikai kábel mag/héj: 9/ ...
>
ár:
2 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb APC RT64 akkumulátor

Egyéb APC RT64 akkumulátor

KészülékSzünetmentes tápegységFeszültség6VKapacitás4Ah
>
ár:
2 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
18 990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 290 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
19 990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD 3 METER E2000-LC SM 8 APC kábel (AL-9E2000LC-03I)

DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD 3 METER E2000-LC SM ...

Duplex kábelLSOHCsatlakozó kerámiahüvelygelEgyszeri tesztjelentésSzál típ
>
ár:
21 787 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD 30 METER E2000 SM 8 APC kábel (AL-9E2000-30I)

Assmann DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD 30 METER ...

Maximális gondoskodás: A szigorúan ellenőrzött gyártási folyamatokkal készült Assmann kábelek és átalakítók biztosítják mind a teljesítményt, mind az átviteli tulajdonságok ...
>
ár:
60 248 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 5m (DK-2533-05/3)

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch ...

... /125 Cable type: Duplex Number of fibres: 2 Length: 5 APC-version: no Colour outer sheath: Turquoise Category: OM3 Halogen free ...
>
ár:
2 497 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch SC/A-SC/A 9/125 duplex 1m

Optikai patch SC/A-SC/A 9/125 duplex 1m

Optikai patch kábel 1m-es kiszerelés SC/APC-SC/APC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal APC csiszolás a kábel mindkét végén Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
4 481 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch SC-SC/A 9/125 duplex 3m

Optikai patch SC-SC/A 9/125 duplex 3m

Optikai patch kábel 3m-es kiszerelés SC-SC/APC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal APC csiszolás a kábel egyik végén Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
3 605 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 3m (DK-2533-03/3)

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch ...

... /125 Cable type: Duplex Number of fibres: 2 Length: 3 APC-version: no Colour outer sheath: Turquoise Category: OM3 Halogen free ...
>
ár:
2 191 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
pci
Riser
USB
RJ45
porszűrő
zajszűrő
Kábelrendező
DB25
Oehlbach
rgb
Delock
tápkábel
átalakító
24-Pin
PWM
PCi-E
ventilátor
adapter
C14
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom