Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR túlfeszültségvédő 5 aljzat 1,8m

APC PM5-GR túlfeszültségvédő 5 aljzat 1,8m

- APC Túlfeszültség védő - 5 db Schuko CEE7 aljzat - Energia osztály: 918 Joule - Zajcsökkentés:
>
ár:
5 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC SmartSlot Card - AP9630

APC SmartSlot Card - AP9630

SmartSlot Card - AP9630
>
ár:
75 598 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC elosztó (IEC 14) 3 aljzat

APC elosztó (IEC 14) 3 aljzat

Bemeneti / kimeneti fázisok1/1Egyéb jellemzőhármas elosztó C14 csatlakozóval
>
ár:
3 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC ELO (ELO-ABE-GNBKS03) 3 aljzatos - Fehér

APC ELO (ELO-ABE-GNBKS03) 3 aljzatos - Fehér

Aljzatok száma3Egyéb1,8m kábel, 3x Schuko
>
ár:
2 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC SMARTCELL akkumulátor MATRIX-hoz felújított (SMARTCELL/F)

APC SMARTCELL akkumulátor MATRIX-hoz felújított ...

Gyártói szakszerviz által felújított készülék. 3 év elektronika és 2 év akkumulátorgarancia márkaszervízben.
>
ár:
55 273 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
APC WEB/SNMP vezérlőkártya 10BT/100BT felújított (AP9617/F)

APC WEB/SNMP vezérlőkártya 10BT/100BT ...

Felújított UPSKommunikációs eszközökWeb/SNMP kártya 10/100Mbit
>
ár:
70 366 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
APC RT1245 akkumulátor

APC RT1245 akkumulátor

AzonosítóRT1245Készülékn.a.Gyártón.a.Feszültség12VKapacitás4500mAhKompatibilitásn.a.Méret90x70x107SzínfeketeGarancia1 hónapEgyébn.a.
>
ár:
4 760 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
52 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
94 460 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
63 520 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 055 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 794 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 046 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
19 820 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
49 859 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
26 478 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 0,5m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
2 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 5m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
2 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 0,5m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping: 60dbReinforcing element: aramid ...
>
ár:
1 880 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 2m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping: 60dbReinforcing element: aramid ...
>
ár:
1 830 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 5m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping: 60dbReinforcing element: aramid ...
>
ár:
1 900 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 5m

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: LC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
2 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 140m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping: 60dbReinforcing element: aramid ...
>
ár:
8 000 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 140m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
8 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m (54009)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 500 cm; Kábelezé
>
ár:
2 489 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex 1,5m (54365)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 150 cm; Kábelezé
>
ár:
2 311 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m (54019)

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 200 cm; Kábelezé
>
ár:
2 616 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |140m (54091)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hossz: 140 m; Kábelezés
>
ár:
9 322 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
pci
PWM
zajszűrő
Riser
merevlemez
bm-10
alaplap
noname
monitor
tablet
olympus
cable
Power
USB
DELL
rgb
nyomtató
led
City
GOCLEVER
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom