Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR túlfeszültségvédő 5 aljzat 1,8m

APC PM5-GR túlfeszültségvédő 5 aljzat 1,8m

- APC Túlfeszültség védő - 5 db Schuko CEE7 aljzat - Energia osztály: 918 Joule - Zajcsökkentés:
>
ár:
5 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC SmartSlot Card - AP9630

APC SmartSlot Card - AP9630

SmartSlot Card - AP9630
>
ár:
67 088 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC elosztó (IEC 14) 3 aljzat

APC elosztó (IEC 14) 3 aljzat

Bemeneti / kimeneti fázisok1/1Egyéb jellemzőhármas elosztó C14 csatlakozóval
>
ár:
3 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC ELO3-ABE-GNBKS03 Túlfeszültségvédős Elosztó 3 Schuko, 1,5m, IEC320 C20 16A

APC ELO3-ABE-GNBKS03 Túlfeszültségvédős ...

ELO3-ABE-GNBKS03 Túlfeszültségvédős Elosztó 3 Schuko, 1,5m, IEC320 C20 16A
>
ár:
2 004 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
52 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC AR8162ABLK Adatkábel rekesz

APC AR8162ABLK Adatkábel rekesz

Adatkábel rekesz, NetShelter, 600 mm széles A stabil árnyékoláselválasztó használatával elvezethetjük a vezetékeket és elágazásokat a NetShelter rekeszek és a 4 oszlopos szekrények ...
>
ár:
10 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC ELO (ELO-ABE-GNBKS03) 3 aljzatos - Fehér

APC ELO (ELO-ABE-GNBKS03) 3 aljzatos - Fehér

Aljzatok száma3Egyéb1,8m kábel, 3x Schuko
>
ár:
2 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 1m

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: LC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
3 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 2m

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: LC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
3 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 3m

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: LC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
3 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 3m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
3 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
94 460 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
63 520 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
31 943 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 055 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 0,5m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
2 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green

KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green

KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
354 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Adapter fiber optic hybrid FC/APC-SC/APC | simplex | SingleMode

Qoltec Adapter fiber optic hybrid FC/APC-SC/APC | ...

Gyártó szimbóluma54158TerméknévQoltec
>
ár:
187 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Splitter 1x16 | G.657A | SC/APC - SC/APC | SingleMode

Qoltec Splitter 1x16 | G.657A | SC/APC - SC/APC | ...

Gyártó szimbóluma54208TerméknévQoltec
>
ár:
13 145 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Splitter 1x8 | G.652D | SC/APC - SC/APC | SingleMode

Qoltec Splitter 1x8 | G.652D | SC/APC - SC/APC | ...

Gyártó szimbóluma54205TerméknévQoltec
>
ár:
7 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | SC/APC - SC/APC | SingleMode

Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | SC/APC - SC/APC | ...

Gyártó szimbóluma54202TerméknévQoltec
>
ár:
5 178 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann LWL PATCHCABLE E2000 (8 APC) TO LC (PC) SINGLEMODE - 2M

Assmann LWL PATCHCABLE E2000 (8 APC) TO LC (PC) ...

... cableLSOHConnector with ceramic ferruleSingle packed with test-reportConnector 1: E2000 (APC)Connector 2: LC (PC)Cable type: I-VH 2E9/125 ...
>
ár:
17 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

... Gigabit GPON TerminalGyártóTP-LinkTermékosztályRouter/Internet gatewayWAN csatlakozók1 x SC/APC PortLAN csatlakozók1x 10/100/1000BaseT (RJ45)Kezelés, felügyelet és konfigurációWEB ...
>
ár:
12 068 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic adapter LC/APC | duplex | SingleMode

Qoltec Optic adapter LC/APC | duplex | SingleMode

Gyártó szimbóluma54136TerméknévQoltec
>
ár:
229 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic adapter LC/APC | simplex | SingleMode

Qoltec Optic adapter LC/APC | simplex | SingleMode

Gyártó szimbóluma54132TerméknévQoltec
>
ár:
144 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic adapter LC/APC | quad | SingleMode

Qoltec Optic adapter LC/APC | quad | SingleMode

Gyártó szimbóluma54137TerméknévQoltec
>
ár:
576 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

TP-Link TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

... jellemzők Csatlakozások 1 db 10/100/1000Mbps RJ45 csatlakozó1 db SC/APC csatlakozóGomb1 db Ki/Bekapcsoló gomb 1 db RESET gombMéretek (Sz ...
>
ár:
11 750 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
pci
USB
PWM
Delock
GOCLEVER
City
RJ45
zajszűrő
4pin
SFF-8087
alaplap
bm-10
Hosszabbító
led
Jack
StarTech
Riser
PCI-E
full
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom