Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR túlfeszültségvédő 5 aljzat 1,8m

APC PM5-GR túlfeszültségvédő 5 aljzat 1,8m

- APC Túlfeszültség védő - 5 db Schuko CEE7 aljzat - Energia osztály: 918 Joule - Zajcsökkentés:
>
ár:
5 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC SmartSlot Card - AP9630

APC SmartSlot Card - AP9630

SmartSlot Card - AP9630
>
ár:
65 588 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC elosztó (IEC 14) 3 aljzat

APC elosztó (IEC 14) 3 aljzat

Bemeneti / kimeneti fázisok1/1Egyéb jellemzőhármas elosztó C14 csatlakozóval
>
ár:
3 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC ELO3-ABE-GNBKS03 Túlfeszültségvédős Elosztó 3 Schuko, 1,5m, IEC320 C20 16A

APC ELO3-ABE-GNBKS03 Túlfeszültségvédős ...

ELO3-ABE-GNBKS03 Túlfeszültségvédős Elosztó 3 Schuko, 1,5m, IEC320 C20 16A
>
ár:
2 004 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
APC DRY CONTACT I/O ACCESSORY (AP9810)

APC DRY CONTACT I/O ACCESSORY (AP9810)

Az AP9810 egy szünetmentes tápegység tartozék, mely két bemenettel és egy kimenttel rendelkezik, mellyel menedzselheti UPS eszközét.
>
ár:
16 104 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
APC ELO (ELO-ABE-GNBKS03) 3 aljzatos - Fehér

APC ELO (ELO-ABE-GNBKS03) 3 aljzatos - Fehér

Aljzatok száma3Egyéb1,8m kábel, 3x Schuko
>
ár:
2 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
94 460 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
63 520 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
31 943 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 055 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
APC AR8162ABLK Adatkábel rekesz

APC AR8162ABLK Adatkábel rekesz

Adatkábel rekesz, NetShelter, 600 mm széles A stabil árnyékoláselválasztó használatával elvezethetjük a vezetékeket és elágazásokat a NetShelter rekeszek és a 4 oszlopos szekrények ...
>
ár:
13 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
19 581 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
52 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
49 859 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 254 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 546 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 077 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
70 620 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 3m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - LC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
3 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC SC/APC SM 9/125 G652D 200m kábel

Qoltec Optic Patchcord SC/APC SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
12 010 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 200m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
13 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 140m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping: 60dbReinforcing element: aramid ...
>
ár:
9 030 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 140m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
10 240 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 807 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 327 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 382 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Legnépszerűbb keresések
pci
USB
PWM
Delock
VGA
c-13
tápkábel
GOCLEVER
City
kábel
SFF-8087
zajszűrő
RJ45
ADAPTER
StarTech
ASUS
4pin
SATA
Hajlitott
ventilátor
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom