Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR túlfeszültségvédő 5 aljzat 1,8m

APC PM5-GR túlfeszültségvédő 5 aljzat 1,8m

- APC Túlfeszültség védő - 5 db Schuko CEE7 aljzat - Energia osztály: 918 Joule - Zajcsökkentés:
>
ár:
5 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
APC SMARTCELL akkumulátor MATRIX-hoz felújított (SMARTCELL/F)

APC SMARTCELL akkumulátor MATRIX-hoz felújított ...

Gyártói szakszerviz által felújított készülék. 3 év elektronika és 2 év akkumulátorgarancia márkaszervízben.
>
ár:
56 995 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
APC WEB/SNMP vezérlőkártya 10BT/100BT felújított (AP9617/F)

APC WEB/SNMP vezérlőkártya 10BT/100BT ...

Felújított UPSKommunikációs eszközökWeb/SNMP kártya 10/100Mbit
>
ár:
72 071 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
40 935 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
61 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC RT1245 akkumulátor

APC RT1245 akkumulátor

AzonosítóRT1245Készülékn.a.Gyártón.a.Feszültség12VKapacitás4500mAhKompatibilitásn.a.Méret90x70x107SzínfeketeGarancia1 hónapEgyébn.a.
>
ár:
4 530 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
APC SMARTCELL XR akkumulátor MATRIX-hoz felújított (SMARTCELLXR/F)

APC SMARTCELL XR akkumulátor MATRIX-hoz ...

Gyártói szakszerviz által felújított készülék. 3 év elektronika és 2 év akkumulátorgarancia márkaszervízben.
>
ár:
266 120 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
APC ELO (ELO-ABE-GNBKS03) 3 aljzatos - Fehér

APC ELO (ELO-ABE-GNBKS03) 3 aljzatos - Fehér

Aljzatok száma3Egyéb1,8m kábel, 3x Schuko
>
ár:
3 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC-SCHNEIDER APC Schneider PNET1GB APC villámvédő modul UTP kábelre, 10/100/1000 Mbps, PoE

APC-SCHNEIDER APC Schneider PNET1GB APC ...

Átviteli funkció: védelemEthernet-szabvány: 10/100/1000 MbpsÁtviteli közeg: ethernet
>
ár:
12 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
59 432 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC/APC-LC/APC 9/125 OS2 2m (201-252) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel ...

Optikai duplex patch kábel LC/APC-LC/APC 9/125 OS2 2m (201-252) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes L
>
ár:
5 874 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
KELine KE-SCA-SM SC/APC-SC/APC toldók, OS2

KELine KE-SCA-SM SC/APC-SC/APC toldók, OS2

KELine KE-SCA-SM SC/APC-SC/APC toldók, OS2 Központosító betét kerámia (cirkónium)
>
ár:
368 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 445 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
Optikai pigtail SC/APC 9/125 2m

Optikai pigtail SC/APC 9/125 2m

Optikai pigtail 2m-es kiszerelés SC/APC csatlakozóval 9/125 mono módusú üvegszállal LSZH köpeny
>
ár:
701 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green

KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green

KELine SC/APC-SC/ACP, monomódusú, green-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
354 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional Connector Cleaning Tool Click for PC and APC (DN-FO-PCT-2)

DIGITUS Professional Connector Cleaning Tool Click ...

DescriptionConnector Cleaning Tool Click for PC and APC For 2.5mm ferrulesOptimal cleaning products for your fiber optic ...
>
ár:
23 179 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
4World Optics Adapter ST|APC|SM

4World Optics Adapter ST|APC|SM

Gyártó szimbóluma08689Terméknév4World
>
ár:
76 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
4World Optics Adapter LC|APC|SX SM

4World Optics Adapter LC|APC|SX SM

Gyártó szimbóluma08697Terméknév4World
>
ár:
106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
345 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb APC RT1245 akkumulátor

Egyéb APC RT1245 akkumulátor

Feszültség12VKapacitás4500mAhMéret90x70x107Színfekete
>
ár:
4 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
4World Optics Adapter ST|APC|SM

4World Optics Adapter ST|APC|SM

Dugó, csatlakozó típusaAdapterKábelezés típusaOptikai szálas
>
ár:
310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
4World Optics Adapter LC|APC|SX SM

4World Optics Adapter LC|APC|SX SM

Dugó, csatlakozó típusaAdapterKábelezés típusaOptikai szálasSzínZöld
>
ár:
340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
206 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec 54334 optikai patch kábel LC/UPC - SC/APC SM 5m - Sárga

Qoltec 54334 optikai patch kábel LC/UPC - SC/APC ...

Hossz5 méterKábelezés típusaSingleMode G652DCsatlakozó típusa 1LC/UPCCsatlakozó típusa 2SC/APCMaximális adatátviteli sebesség10 Gbit/sTovábbi információkoptikai kábel mag/héj: 9/ ...
>
ár:
2 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
pci
Riser
USB
zajszűrő
RJ45
VGA
SATA
delock
tápkábel
porszűrő
PWM
atalakito
HDMI
DVI
Logilink
alaplap
Lian
patch
FireWire
Optikai
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom