Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 7040 MT desktop számítógép

Dell Optiplex 7040 MT desktop számítógép

... csatlakoz&oacut$1, $2 1. 9,5 mm-es slimline optikai meghajtó, | 2. SD mem&oacut$1, $2iak& ... tőhelyek 1. V&eacut$1, $2ony, 9,5 mm-es optikai meghajtó, | 2. SD mem&oacut$1, $2iaká ...
>
ár:
297 401 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 3050SF számítógép Ci3 7100 3.9GHz 4GB 128GB SSD Linux + VGAport

Dell Optiplex 3050SF számítógép Ci3 7100 ...

... meghajtó, fekete KB216 multimédiás magyar USB billentyűzet, fekete MS116 USB optikai scroll egér, 1db M.2 szabad foglalat, 1db PCIe x1 ...
>
ár:
151 113 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 3050SF számítógép Ci5 7500 3.4GHz 8GB 256GB SSD Linux + VGAport

Dell Optiplex 3050SF számítógép Ci5 7500 ...

... meghajtó, fekete KB216 multimédiás magyar USB billentyűzet, fekete MS116 USB optikai scroll egér, 1db M.2 szabad foglalat, 1db PCIe x1 ...
>
ár:
203 818 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Optikai Kábel

Optikai Kábel

Optikai KábelToslink dugó-Toslink dugó5 m Toslink dugó-Toslink dugó 5 m 5 mm
>
ár:
1 521 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 698 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 126 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 778 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 10m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 10m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
9 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m

Roline Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m

Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m
>
ár:
2 604 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Optikai LC-ST  Multi Modusu Duplex 50/125, 10m - CFO-LCST-OM2-10

Gembird Optikai LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125, ...

Optikai LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125, 10m - CFO-LCST-OM2-10
>
ár:
6 248 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Optikai SC-ST 50/125 Duplex, 2m - CFO-STSC-OM2-2M

Gembird Optikai SC-ST 50/125 Duplex, 2m - ...

Optikai SC-ST 50/125 Duplex, 2m - CFO-STSC-OM2-2M
>
ár:
5 476 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 - DK-2522-01

Digitus Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 ...

Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 - DK-2522-01
>
ár:
3 138 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Equip Optikai LC-LC 1m 50/125 OM3 Duplex mm kábel - 255411

Equip Optikai LC-LC 1m 50/125 OM3 Duplex mm kábel ...

Optikai LC-LC 1m 50/125 OM3 Duplex mm kábel - 255411
>
ár:
3 672 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Equip Optikai LC-LC 2m 50/125 OM3 Duplex mm kábel - 255412

Equip Optikai LC-LC 2m 50/125 OM3 Duplex mm kábel ...

Optikai LC-LC 2m 50/125 OM3 Duplex mm kábel - 255412
>
ár:
3 774 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM2 LSOH DLX

Egyéb Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM ...

... /125 MM - OM2 Optikai csatlakozó: SC/UPC ST/UPC Duplexitás: DLX (dupla) Hosszúság: 2 ...
>
ár:
2 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Adapter Optikai toldó (Toslink - Toslink)

Adapter Optikai toldó (Toslink - Toslink)

- Optikai kábelek toldása- Toslink anya-Toslink anya- Aranyozott csatlakozás- Műanyag borítás- Egyszerű használat- AC-63 típusszám
>
ár:
830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Toslink optikai kábel 1m (CC-OPT-1M)

Gembird Toslink optikai kábel 1m (CC-OPT-1M)

1 méteres optikai audió kábel Alap információkKábel típusa AudioToslink csatlakozók (optikai) 2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza 1 mEgyéb információkKábel színe FeketeNettó tömeg ...
>
ár:
660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb LC-ST 1m optikai kábel

Egyéb LC-ST 1m optikai kábel

Azonosító1542211Duplex, multimode optikai patch kábel22 x LC-Multimode male - papa, ST-Multimode male - papa3Üvegszál
>
ár:
1 970 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Digitus SM LC/SC Üvegszálas optikai patch kábel 2m

Digitus SM LC/SC Üvegszálas optikai patch kábel ...

JellemzőkÜvegszálas optikai kábel - duplex SM 9/1253mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 620 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Roline Toslink (optikai) apa/apa 2m

Roline Toslink (optikai) apa/apa 2m

- Digitális jelek továbbítása optikai szálon keresztül. - Alkalmazásuk: házimozi és hifirendszereknél
>
ár:
1 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
RolineToslink (optikai) apa/apa 3m

RolineToslink (optikai) apa/apa 3m

- Digitális audio jelek továbbítása optikai szálakon keresztül. - Alkalmazásuk: házimozi- és hifirendszerek esetén (ahol DVD lejátszót ...
>
ár:
1 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Toslink (optikai) apa/apa 1m

Roline Toslink (optikai) apa/apa 1m

- Digitális jelek továbbítása optikai szálon keresztül. - Alkalmazásuk: házimozi és hifirendszereknél
>
ár:
1 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m ...

Hossz2 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
3 480 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 3m ...

Hossz3 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
3 750 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Roline Toslink (optikai) apa/apa 10m

Roline Toslink (optikai) apa/apa 10m

- Digitális jelek továbbítása optikai szálon keresztül. - Alkalmazásuk: házimozi és hifirendszereknél
>
ár:
4 721 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
pci
USB
PWM
Delock
VGA
GOCLEVER
City
RJ45
4pin
SFF-8087
zajszűrő
StarTech
ADAPTER
alaplap
atalakito
led
ventilátor
tablet
c-13
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom