Optikai számítógép kiegészítő, kábel

Astrum FP103 SC-SC Fiber Singlemode optikai kábel 3 méter

Astrum FP103 SC-SC Fiber Singlemode optikai kábel ...

1 445 Ft

  • Gyártó: Astrum
Megnézem arrow_forward
HEWLETT PACKARD HP Prodesk 405 G6 Mini felújított számítógép garanciával Ryzen5-8GB-256SSD

HEWLETT PACKARD HP Prodesk 405 G6 Mini ...

98 990 Ft

Ingyenes kiszállítás!

... DDR4 memória / RAM (max 32GB) Merevlemez / SSD: 256GB NVMe SSD     Optikai meghajtó: nincs     Videokártya: AMD Radeon Vega 7 (Renoir) VGA foglalat ...

  • Gyártó: Hewlett Packard
Megnézem arrow_forward
Optikai kábel HAMA 1,5m

Optikai kábel HAMA 1,5m

2 590 Ft

Optikai kábel HAMA 1,5m digitális audió jelátvitelhez kiváló minőségű átvitelt biztosító optikai kábel különösen flexibilis külső borítás kábelhossz: 1,5 méter

Pixel Rodeo Irány a bolt arrow_forward
Optikai patch kábel SC-SC 62,5/125 duplex 2m

Optikai patch kábel SC-SC 62,5/125 duplex 2m

2 889 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés SC-SC csatlakozókkal 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny

Irány a bolt arrow_forward
Optikai patch kábel SC-LC 9/125 duplex 2m

Optikai patch kábel SC-LC 9/125 duplex 2m

3 021 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés SC-LC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny

Irány a bolt arrow_forward
Optikai patch kábel ST-LC 62/125 duplex 2m

Optikai patch kábel ST-LC 62/125 duplex 2m

3 632 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés ST-LC csatlakozókkal 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny

Irány a bolt arrow_forward
Optikai patch kábel SC-LC 9/125 duplex 1m

Optikai patch kábel SC-LC 9/125 duplex 1m

2 856 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

Optikai patch kábel 1m-es kiszerelés SC-LC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny

Irány a bolt arrow_forward
Optikai patch kábel ST-LC 62/125 duplex 5m

Optikai patch kábel ST-LC 62/125 duplex 5m

3 203 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

Optikai patch kábel 5m-es kiszerelés ST-LC csatlakozókkal 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny

Irány a bolt arrow_forward
Optikai patch kábel SC-SC 9/125 duplex 10m

Optikai patch kábel SC-SC 9/125 duplex 10m

3 715 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

Optikai patch kábel 10m-es kiszerelés SC-SC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny

Irány a bolt arrow_forward
Optikai patch kábel ST-ST 62/125 duplex 2m

Optikai patch kábel ST-ST 62/125 duplex 2m

3 423 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés ST-ST csatlakozókkal 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny

Irány a bolt arrow_forward
Optikai patch kábel LC-LC 9/125 duplex 3m

Optikai patch kábel LC-LC 9/125 duplex 3m

3 219 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

Optikai patch kábel 3m-es kiszerelés LC-LC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny

Irány a bolt arrow_forward
Optikai pigtail LC 50/125 2m

Optikai pigtail LC 50/125 2m

677 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

Optikai pigtail 2m-es kiszerelés LC csatlakozóval 50/125 multi módusú üvegszállal LSZH köpeny

Irány a bolt arrow_forward
Optikai audiokábel Vention BAVHH 2m (fekete)

Optikai audiokábel Vention BAVHH 2m (fekete)

3 290 Ft

szállítási díj: 1 099 Ft

... 2m (fekete)A Vention BAVHH egy 2 méteres optikai kábel, amely aranyozott S/PDIF dugókkal rendelkezik, klippel a laza ...

  • Gyártó: Vention
Irány a bolt arrow_forward
Optikai audió kábel 1.5m Vention BAEBG Fekete

Optikai audió kábel 1.5m Vention BAEBG Fekete

1 990 Ft

szállítási díj: 1 099 Ft

... a még jobb hangminőséget filmnézés vagy zenehallgatás közben. A Vention optikai audiokábel lehetővé teszi például egy erősítő csatlakoztatását a TV-hez ...

  • Gyártó: Vention
Irány a bolt arrow_forward
Optikai audiokábel 3m Vention BAEBI fekete

Optikai audiokábel 3m Vention BAEBI fekete

2 690 Ft

szállítási díj: 1 099 Ft

... a még jobb hangminőséget filmnézés vagy zenehallgatás közben. A Vention optikai audiokábel lehetővé teszi például egy erősítő csatlakoztatását a TV-hez ...

  • Gyártó: Vention
Irány a bolt arrow_forward
Optikai audiokábel 2m Vention BAEBH fekete

Optikai audiokábel 2m Vention BAEBH fekete

2 190 Ft

szállítási díj: 1 099 Ft

... a még jobb hangminőséget filmnézés vagy zenehallgatás közben. A Vention optikai audiokábel lehetővé teszi például egy erősítő csatlakoztatását a TV-hez ...

  • Gyártó: Vention
Irány a bolt arrow_forward
Optikai kábel, 1 mm x 25 m, Tru Components

Optikai kábel, 1 mm x 25 m, Tru Components

7 490 Ft

Műanyag optikai kábel, kiszereltA legfontosabb felhasználási területek az ipari alkalmazás széles spektrumát ...

Irány a bolt arrow_forward
Optikai kábel, 1.0 mm x 100 m, Tru Components

Optikai kábel, 1.0 mm x 100 m, Tru Components

21 990 Ft

Műanyag optikai kábel, kiszereltA legfontosabb felhasználási területek az ipari alkalmazás széles spektrumát ...

Irány a bolt arrow_forward
Optikai kábel, 0.5 mm x 25 m, Tru Components

Optikai kábel, 0.5 mm x 25 m, Tru Components

4 490 Ft

Műanyag optikai kábel, kiszereltA legfontosabb felhasználási területek az ipari alkalmazás széles spektrumát ...

Irány a bolt arrow_forward
Optikai Egér Titanum TM103K Fekete

Optikai Egér Titanum TM103K Fekete

4 799 Ft

szállítási díj: 1 799 Ft

... technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Optikai Egér Titanum TM103K Fekete-et verhetetlen áron. Kapcsolatok: USB A ...

  • Gyártó: Titanum
Király Kütyük We Irány a bolt arrow_forward
Optikai Egér Titanum TM110K Fekete

Optikai Egér Titanum TM110K Fekete

4 999 Ft

szállítási díj: 1 799 Ft

... technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Optikai Egér Titanum TM110K Fekete-et verhetetlen áron. Kapcsolatok: USB A ...

  • Gyártó: Titanum
Király Kütyük We Irány a bolt arrow_forward
Optikai Keystone illesztő SC toldóhoz

Optikai Keystone illesztő SC toldóhoz

254 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

- Keystone kompatibilis patch panelekhez és fali dobozokhoz- Szimplex SC, duplex LC modul részére

Irány a bolt arrow_forward
optikai pigtail OM3 SC 1m szállal, LSZH (LSOH) LCS3 (LEGRAND_032220)

optikai pigtail OM3 SC 1m szállal, LSZH (LSOH) ...

3 000 Ft

  • Gyártó: LEGRAND
Irány a bolt arrow_forward
optikai pigtail OM4 SC 2 m szállal LSZH (LSOH) LCS3 (LEGRAND_032233)

optikai pigtail OM4 SC 2 m szállal LSZH (LSOH) ...

3 000 Ft

  • Gyártó: LEGRAND
Irány a bolt arrow_forward
QED QED PERFORMANCE TOSLINK optikai kábel - 1.0m QED PERFORMANCE TOSLINK optikai kábel - 1.5m QEDPOPT1.5GPH

QED QED PERFORMANCE TOSLINK optikai kábel - 1.0m ...

21 990 Ft

QEDQED PERFORMANCE TOSLINK optikai kábel - 1.0mQED PERFORMANCE TOSLINK optikai kábel - 1.5mQEDPOPT1.5GPH - Magas minőségű üvegszál vezető- PVC köpeny- ...

  • Gyártó: QED
Irány a bolt arrow_forward

Számítógép kiegészítő, kábel újdonságok a depo.hu-n