Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 7040 MT desktop számítógép

Dell Optiplex 7040 MT desktop számítógép

... csatlakoz&oacut$1, $2 1. 9,5 mm-es slimline optikai meghajtó, | 2. SD mem&oacut$1, $2iak& ... tőhelyek 1. V&eacut$1, $2ony, 9,5 mm-es optikai meghajtó, | 2. SD mem&oacut$1, $2iaká ...
>
ár:
297 503 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HP Omen 870-170NN desktop számítógép

HP Omen 870-170NN desktop számítógép

... ó, Az opcion&aacut$1, $2is be&eacut$1, $2&iacut$1, $2ett optikai meghajt&oacut$1, $2al DVD-filmeket n&eacut$1, $2het vagy saj ...
>
ár:
702 122 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 3040MT számítógép Ci5 6500 3.2GHz 4GB 500GB Linux +VGAport

Dell Optiplex 3040MT számítógép Ci5 6500 ...

... meghajtó, fekete KB216 multimédiás magyar USB billentyűzet, fekete MS116 USB optikai scroll egér, 3db PCIe x1 és 1db PCIe x16 foglalat ...
>
ár:
180 630 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 3050SF számítógép Ci3 7100 3.9GHz 4GB 128GB SSD Linux + VGAport

Dell Optiplex 3050SF számítógép Ci3 7100 ...

... meghajtó, fekete KB216 multimédiás magyar USB billentyűzet, fekete MS116 USB optikai scroll egér, 1db M.2 szabad foglalat, 1db PCIe x1 ...
>
ár:
147 524 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 3050SF számítógép Ci5 7500 3.4GHz 8GB 256GB SSD Linux + VGAport

Dell Optiplex 3050SF számítógép Ci5 7500 ...

... meghajtó, fekete KB216 multimédiás magyar USB billentyűzet, fekete MS116 USB optikai scroll egér, 1db M.2 szabad foglalat, 1db PCIe x1 ...
>
ár:
199 050 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell Vostro 3900 MT desktop számítógép

Dell Vostro 3900 MT desktop számítógép

... (HDMI és VGA), USB KB216 Multimédiás magyar billentyűzet, USB 3gombos optikai scroll egér, beépített 19:1-ben kártyaolvasó, 16x DVD+/-RW ...
>
ár:
137 692 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 5040MT számítógép Ci5 6500 3.2GHz 8GB 500GB R5 340X Linux

Dell Optiplex 5040MT számítógép Ci5 6500 ...

... ) grafikus vezérlő, fekete KB216 multimédiás magyar billentyűzet, fekete MS116 USB optikai scroll egér, Gigabit LAN, 6db USB 3.0 és 4db USB 2 ...
>
ár:
238 633 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 778 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Egyéb Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM2 LSOH DLX

Egyéb Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM ...

... /125 MM - OM2 Optikai csatlakozó: SC/UPC ST/UPC Duplexitás: DLX (dupla) Hosszúság: 2 ...
>
ár:
2 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m

Roline Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m

Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m
>
ár:
2 604 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Optikai LC-ST  Multi Modusu Duplex 50/125, 10m - CFO-LCST-OM2-10

Gembird Optikai LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125, ...

Optikai LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125, 10m - CFO-LCST-OM2-10
>
ár:
6 248 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Optikai SC-ST 50/125 Duplex, 2m - CFO-STSC-OM2-2M

Gembird Optikai SC-ST 50/125 Duplex, 2m - ...

Optikai SC-ST 50/125 Duplex, 2m - CFO-STSC-OM2-2M
>
ár:
5 476 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 - DK-2522-01

Digitus Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 ...

Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 - DK-2522-01
>
ár:
3 138 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Adapter Optikai toldó (Toslink - Toslink)

Adapter Optikai toldó (Toslink - Toslink)

- Optikai kábelek toldása- Toslink anya-Toslink anya- Aranyozott csatlakozás- Műanyag borítás- Egyszerű használat- AC-63 típusszám
>
ár:
1 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Toslink optikai kábel 1m (CC-OPT-1M)

Gembird Toslink optikai kábel 1m (CC-OPT-1M)

1 méteres optikai audió kábel Alap információkKábel típusa AudioToslink csatlakozók (optikai) 2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza 1 mEgyéb információkKábel színe FeketeNettó tömeg ...
>
ár:
770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Digitus Fiber AL-9E2000LC-03I optikai patch kábel

Assmann Digitus Fiber AL-9E2000LC-03I optikai ...

... Digitus AL-9E2000LC-03I optikai patch kábel Duplex kábelLSZH köpeny ... APC)Csatlakozó 2: LCKábeltípus: I-VH 2E9/125µOptikai szabvány: OS2Módus: egymódusú (SM)Kábel színe: sárgaMag ...
>
ár:
16 340 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Gembird Toslink optikai kábel 1 m

Gembird Toslink optikai kábel 1 m

Kábel típusaAudioToslink csatlakozók (optikai)2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza1 mAranyozott végNemKábel színeFeketeNettó tömeg40 g
>
ár:
2 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 2,0 Krüger & MATZ

TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 2,0 Krüger & ...

TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 2,0 Krüger & MATZ
>
ár:
1 297 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 3.0M Krüger & MATZ

TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 3.0M Krüger & ...

TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 3.0M Krüger & MATZ
>
ár:
1 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb LC-ST 1m optikai kábel

Egyéb LC-ST 1m optikai kábel

1Duplex, multimode optikai patch kábel22 x LC-Multimode male - papa, ST-Multimode male - papa3Üvegszál
>
ár:
2 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb LC-ST 1m optikai kábel

Egyéb LC-ST 1m optikai kábel

Azonosító1542211Duplex, multimode optikai patch kábel22 x LC-Multimode male - papa, ST-Multimode male - papa3Üvegszál
>
ár:
1 970 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 LC / SC 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz3 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 LC / SC 2m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz2 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 SC / SC 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz3 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 5m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz5 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínKék
>
ár:
4 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel ST-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel ST-LC duplex 3m ...

Hossz3 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1ST duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
5 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
pci
USB
PWM
Delock
VGA
c-13
tápkábel
GOCLEVER
City
kábel
SFF-8087
RJ45
zajszűrő
ADAPTER
StarTech
ASUS
4pin
SATA
Hajlitott
ventilátor
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom