Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 457 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Toslink optikai kábel 1m (CC-OPT-1M)

Gembird Toslink optikai kábel 1m (CC-OPT-1M)

1 méteres optikai audió kábel Alap információkKábel típusa AudioToslink csatlakozók (optikai) 2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza 1 mEgyéb információkKábel színe FeketeNettó tömeg ...
>
ár:
560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 10m (54080)

Qoltec optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 ...

... LC/LC csatlakozókkal. Hossz 10 mKábelezés típusa Többmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1 LC/UPCCsatlakozó típusa ...
>
ár:
3 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Logilink toslink optikai kábel 1m (CA1006)

Logilink toslink optikai kábel 1m (CA1006)

Egy méteres toslink optikai kábel. Alap információk:Kábel típusa AudioToslink csatlakozók (optikai) 2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza 1 mEgyéb információkAranyozott vég NemKábel ...
>
ár:
500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Equip 255548 optikai patch kábel OM4 LC/ST Duplex 20m Magenta

Equip 255548 optikai patch kábel OM4 LC/ST Duplex ...

... remek beillesztési és visszatérési veszteséget, a kapcsolatot tökéletességét. Az Equip optikai kábel sorozat egy átfogó gyűjtemény, amely különböző hosszúságokban és csatlakozókkal ...
>
ár:
7 960 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Equip 255545 optikai patch kábel OM4 LC/ST 5m Magenta

Equip 255545 optikai patch kábel OM4 LC/ST 5m ...

... remek beillesztési és visszatérési veszteséget, a kapcsolatot tökéletességét. Az Equip optikai kábel sorozat egy átfogó gyűjtemény, amely különböző hosszúságokban és csatlakozókkal ...
>
ár:
3 350 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Maclean Optikai/mini Toslink kábel átfordítható fejjel 2m (MCTV-644)

Maclean Optikai/mini Toslink kábel ...

... mini Toslink kábelként is funkcionál. Alap információkKábel típusa AudioToslink csatlakozók (optikai) 2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza 2 mEgyéb információkAra
>
ár:
1 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AudioQuest Cherry Cola HDMI kábel, 5m

AudioQuest Cherry Cola HDMI kábel, 5m

... hibrid aktív optikai kábel rendkívül fejlett elektromos-optikai jelátalakító modullal rendelkezik ... végén található), négy üvegszálas optikai vezetője megbízhatóan továbbít 18Gbs ...
>
ár:
172 399 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
AudioQuest Cherry Cola HDMI kábel, 10m

AudioQuest Cherry Cola HDMI kábel, 10m

... hibrid aktív optikai kábel rendkívül fejlett elektromos-optikai jelátalakító modullal rendelkezik ... végén található), négy üvegszálas optikai vezetője megbízhatóan továbbít 18Gbs ...
>
ár:
194 699 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 50/125 OM3 2m (200-044) BLUE AQUA, EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 50/125 OM3 2m (200-044) BLUE AQUA, EXCEL Category: OM3 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes
>
ár:
4 757 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 50/125 OM3 3m (200-046) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 50/125 OM3 3m (200-046) EXCEL Category: OM3 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smok
>
ár:
4 948 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 50/125 OM3 5m (200-048) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 50/125 OM3 5m (200-048) EXCEL Category: OM3 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smok
>
ár:
5 329 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 50/125 OM3 10m (200-050) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 50/125 OM3 10m (200-050) EXCEL Category: OM3 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smo
>
ár:
6 281 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 2m (200-680) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 2m (200-680) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smoke
>
ár:
4 817 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 3m (200-682) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 3m (200-682) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smoke
>
ár:
5 008 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 5m (200-684) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 5m (200-684) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smoke
>
ár:
5 389 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 10m (200-201) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 10m (200-201) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smok
>
ár:
6 341 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 2m (200-182) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 2m (200-182) EXCEL Category: OM1 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low sm
>
ár:
4 345 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 3m (200-183) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 3m (200-183) EXCEL Category: OM1 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low sm
>
ár:
4 535 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 5m (200-184) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-LC ...

Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 5m (200-184) EXCEL Category: OM1 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low sm
>
ár:
4 916 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 2m (200-173) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC ...

Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 2m (200-173) EXCEL Category: OM2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smok
>
ár:
3 716 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 3m (200-174) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC ...

Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 3m (200-174) EXCEL Category: OM2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smok
>
ár:
3 907 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel SC-LC 50/125 OM2 5m (200-175) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel SC-LC ...

Optikai duplex patch kábel SC-LC 50/125 OM2 5m (200-175) EXCEL Category: OM2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smok
>
ár:
4 288 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 10m (200-093) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC ...

Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM2 10m (200-093) EXCEL Category: OM2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smo
>
ár:
5 240 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM3 2m (200-055) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC ...

Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM3 2m (200-055) EXCEL Category: OM3 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smok
>
ár:
4 089 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM3 3m (200-056) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC ...

Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM3 3m (200-056) EXCEL Category: OM3 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smok
>
ár:
4 280 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM3 5m (200-057) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC ...

Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM3 5m (200-057) EXCEL Category: OM3 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smok
>
ár:
4 661 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM3 10m (200-058) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC ...

Optikai duplex patch kábel LC-SC 50/125 OM3 10m (200-058) EXCEL Category: OM3 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smo
>
ár:
5 613 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC 9/125 OS2 2m (200-688) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC ...

Optikai duplex patch kábel LC-SC 9/125 OS2 2m (200-688) EXCEL ategory: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smoke:
>
ár:
4 247 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC 9/125 OS2 3m (200-690) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel LC-SC ...

Optikai duplex patch kábel LC-SC 9/125 OS2 3m (200-690) EXCEL ategory: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes Low smoke:
>
ár:
4 437 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Legnépszerűbb keresések
pci
Riser
zajszűrő
USB
RJ45
delock
PWM
porszűrő
atalakito
Oehlbach
Matrica
TOSLINK
Csuklótámasz
VGA
Kábel
PCI-E
4pin
WORK_IN_PROGRESS
HDMI
SATA
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<