Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock RCA - Optikai átalakító audio konverter (62443)

Delock RCA - Optikai átalakító audio konverter ...

... eszközt az adapterhez. A kimeneti port esetében pedig választhat, hogy optikai Toshlink,
>
ár:
10 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MONSTER MC 400DFO2 (1.5m) digital TOSLINK cable - 1.5m

MONSTER MC 400DFO2 (1.5m) digital TOSLINK cable - ...

... csatlakozó sérüléseket a kábel telepítése vagy eltávolítása közben Speciálisan hangolt optikai szál az alacsony szórás és a magasabb hanghűség miatt InsuLight ...
>
ár:
9 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Optikai - RCA átalakító audio konverter (62444)

Delock Optikai - RCA átalakító audio konverter ...

A konverter digitális audió jelet alakít analóg audió jellé. Alap információk:Csatlakozó típusa 1 RCACsatlakozó típusa 2 2 x RCAEgyéb információk:Szín FeketeTovábbi információ
>
ár:
11 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DVI / VGA TV, Monitor Adapter 1x - 1x VGA alj Fekete Digitus

DVI / VGA TV, Monitor Adapter 1x - 1x VGA alj ...

... · Kábelhossz: 0 m · Szín: Fekete · Vezeték alkalmazás: TV, Monitor · Videó (optikai): 2048 x 1152 pixel
>
ár:
795 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Toslink optikai kábel 1m (CC-OPT-1M)

Gembird Toslink optikai kábel 1m (CC-OPT-1M)

1 méteres optikai audió kábel Alap információkKábel típusa AudioToslink csatlakozók (optikai) 2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza 1 mEgyéb információkKábel színe FeketeNettó tömeg ...
>
ár:
810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Fluke Networks optikai kábel kereső

Fluke Networks optikai kábel kereső

... (np. SC/FC/ST) szabvány optikai csatlakozóval FL-NF380 adapterrellehetséges működés 1,25 ... :-3 km (több módú optikai kábel),-4 km (egymódos optikai kábel)Ütésálló: 1 m magasságról ...
>
ár:
148 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Egyéb Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM2 LSOH DLX

Egyéb Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM ...

... /125 MM - OM2 Optikai csatlakozó: SC/UPC ST/UPC Duplexitás: DLX (dupla) Hosszúság: 2 ...
>
ár:
2 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Fluke Networks optikai kábel kereső teszter

Fluke Networks optikai kábel kereső teszter

... (np. SC/FC/ST) szabvány optikai csatlakozóval FL-NF380 adapterrellehetséges működés 1,25 ... :-3 km (több módú optikai kábel),-4 km (egymódos optikai kábel)Ütésálló: 1 m magasságról ...
>
ár:
148 300 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 LC / SC 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz3 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 LC / SC 2m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz2 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 SC / SC 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz3 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz3 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínKék
>
ár:
4 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel SC-SC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
5 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
5 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 5m ...

Hossz5 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
6 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m ...

Hossz2 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
5 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 SC / SC 1m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz1 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 3m ...

Hossz3 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
5 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz3 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 1m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 LC / SC 1m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz1 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 1m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz1 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1000 Mb/sSzínKék
>
ár:
4 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 5m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz5 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínKék
>
ár:
4 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 2m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz2 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1000 Mb/sSzínKék
>
ár:
4 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Toslink optikai kábel 1 m

Gembird Toslink optikai kábel 1 m

Kábel típusaAudioToslink csatlakozók (optikai)2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza1 mAranyozott végNemKábel színeFeketeNettó tömeg40 g
>
ár:
2 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 5m ...

Hossz5 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
6 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 2,0 Krüger & MATZ

TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 2,0 Krüger & ...

TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 2,0 Krüger & MATZ
>
ár:
1 297 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 3.0M Krüger & MATZ

TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 3.0M Krüger & ...

TOSLINK - TOSLINK optikai kábel 3.0M Krüger & MATZ
>
ár:
1 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 SC / SC 2m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz2 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 3m ...

Hossz3 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
5 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
pci
USB
PWM
digitalis
tápkábel
Delock
c-13
kábel
VGA
zajszűrő
full
City
GOCLEVER
StarTech
HDMI
ADAPTER
Approx
III
4pin
CoolerMaster
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom