Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 133 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 699 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 092 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 135 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 796 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 550 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 845 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 194 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 050 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 333 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 815 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 345 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 911 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 519 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Egyéb Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM2 LSOH DLX

Egyéb Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM ...

... /125 MM - OM2 Optikai csatlakozó: SC/UPC ST/UPC Duplexitás: DLX (dupla) Hosszúság: 2 ...
>
ár:
4 550 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Optikai LC-ST  Multi Modusu Duplex 50/125, 10m - CFO-LCST-OM2-10

Gembird Optikai LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125, ...

Optikai LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125, 10m - CFO-LCST-OM2-10
>
ár:
6 248 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Optikai SC-ST 50/125 Duplex, 2m - CFO-STSC-OM2-2M

Gembird Optikai SC-ST 50/125 Duplex, 2m - ...

Optikai SC-ST 50/125 Duplex, 2m - CFO-STSC-OM2-2M
>
ár:
4 718 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 - DK-2522-01

Digitus Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 ...

Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 - DK-2522-01
>
ár:
3 138 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m

Roline Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m

Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m
>
ár:
2 604 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Toslink optikai kábel 1m (CC-OPT-1M)

Gembird Toslink optikai kábel 1m (CC-OPT-1M)

1 méteres optikai audió kábel Alap információkKábel típusa AudioToslink csatlakozók (optikai) 2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza 1 mEgyéb információkKábel színe FeketeNettó tömeg ...
>
ár:
810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Fluke Networks optikai kábel kereső teszter

Fluke Networks optikai kábel kereső teszter

... (np. SC/FC/ST) szabvány optikai csatlakozóval FL-NF380 adapterrellehetséges működés 1,25 ... :-3 km (több módú optikai kábel),-4 km (egymódos optikai kábel)Ütésálló: 1 m magasságról ...
>
ár:
146 990 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Fluke Networks optikai kábel kereső

Fluke Networks optikai kábel kereső

... (np. SC/FC/ST) szabvány optikai csatlakozóval FL-NF380 adapterrellehetséges működés 1,25 ... :-3 km (több módú optikai kábel),-4 km (egymódos optikai kábel)Ütésálló: 1 m magasságról ...
>
ár:
146 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Fluke Networks optikai kábel kereső

Fluke Networks optikai kábel kereső

... (np. SC/FC/ST) szabvány optikai csatlakozóval FL-NF380 adapterrel, lehetséges működés ... -3 km (több módú optikai kábel),, -4 km (egymódos optikai kábel), Ütésálló: 1 m magasságról ...
>
ár:
240 918 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
OPTIC Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM2 LSOH DLX (OPC-SCST-OM2-2M)

OPTIC Optikai Patch kábel 2m SC/UPC - ST/UPC MM ...

OEM Kábel hosszúság: 200 cm Alap szín: Fekete Optikai szálfajta: 50/125 MM - OM2 Optikai csatlakozó: SC/UPC ST/UPC Duplexitás: DLX (dupla)
>
ár:
3 370 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
N/A 5m Optikai (P/P) audio kábel

N/A 5m Optikai (P/P) audio kábel

Alap szín: Fekete; Csatlakozó 1: Optikai audio (P); Csatlakozó 2: Optikai audio (P); Formátum: Szerelt; Funkció: Audio kábel; Kábel hosszúság (m): 5;
>
ár:
1 091 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Toslink optikai kábel 1 m

Gembird Toslink optikai kábel 1 m

Kábel típusaAudioToslink csatlakozók (optikai)2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza1 mAranyozott végNemKábel színeFeketeNettó tömeg40 g
>
ár:
2 760 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH; 0.5m

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 ...

Gyártó: Equip, Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord), Hossz: 50 cm, Kábelezés típusa: Többmódusú optikai kábel 50/125 (OM3), Csatlakozó típusa 1: LC duplex ...
>
ár:
3 081 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Natec Toslink optikai kábel 1 m

Natec Toslink optikai kábel 1 m

Kábel típusaAudioToslink csatlakozók (optikai)2x TOSLINK apa (optikai)Kábel hossza1 mAranyozott végNemKábel színeFeketeNettó tömeg0.058 kg
>
ár:
2 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH; 1m

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 ...

Gyártó: Equip, Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord), Hossz: 1 m, Kábelezés típusa: Többmódusú optikai kábel 50/125 (OM3), Csatlakozó típusa 1: LC duplex ...
>
ár:
2 639 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 OM3 LSOH; 5m

Equip optikai patch kábel LC-LC duplex mm 50/125 ...

Gyártó: Equip, Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord), Hossz: 5 m, Kábelezés típusa: Többmódusú optikai kábel 50/125 (OM3), Csatlakozó típusa 1: LC duplex ...
>
ár:
4 415 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
pci
USB
PWM
tápkábel
festék
Jack
RJ45
kábel
c-13
StarTech
zajszűrő
SATA
Approx
VGA
PRO
Delock
ASUS
DVI-D
panel
Chieftec
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom