Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 324 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 405 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 290 G2 MT Black (3VA96EA)

HP 290 G2 MT Black (3VA96EA)

... , 4xUSB3.1, VGA, HDMI, Kártyaolvasó, 170x338x277,5mm, Billentyûzet, Egér, Black, Optikai meghajtóProcesszorIntel Core i3-8100ChipsetIntel H370Memória méret4 GBMemória órajel2666 ...
>
ár:
147 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lenovo V530s SFF Black (10TX000CHX)

Lenovo V530s SFF Black (10TX000CHX)

... .0, 2xUSB3.1, VGA, HDMI, Kártyaolvasó, 100x304,4x274,8mm, Black, Optikai meghajtó, Display portProcesszorIntel Core i5-8400ChipsetIntel B360Memória méret4 GBMemória órajel2666 ...
>
ár:
228 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lenovo V530s SFF Black (10TX001GHX)

Lenovo V530s SFF Black (10TX001GHX)

... .0, 2xUSB3.1, VGA, HDMI, Kártyaolvasó, 100x304,4x274,8mm, Black, Optikai meghajtó, Display portProcesszorIntel Celeron G4900ChipsetIntel ChipsetMemória méret4 GBMemória órajel2666 ...
>
ár:
104 216 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP ProDesk 400 G4 DM (4CZ98EA) Black

HP ProDesk 400 G4 DM (4CZ98EA) Black

... 4xUSB3.1, VGA, Kártyaolvasó, 177x175x34mm, Billentyûzet, Egér, Black, Optikai meghajtó, DisplayPortProcesszorIntel Core i3-8100TChipsetIntel H270Memória méret8 GBMemória órajel2400 ...
>
ár:
240 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 290 G2 MT Black (3ZD05EA)

HP 290 G2 MT Black (3ZD05EA)

... , 4xUSB3.1, VGA, HDMI, Kártyaolvasó, 170x338x277,5mm, Billentyûzet, Egér, Black, Optikai meghajtóProcesszorIntel Core i3-8100ChipsetIntel H370Memória méret4 GBMemória órajel2133 ...
>
ár:
190 329 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 290 G2 MT Black (3VA91EA)

HP 290 G2 MT Black (3VA91EA)

... , 4xUSB3.1, VGA, HDMI, Kártyaolvasó, 170x338x277,5mm, Billentyûzet, Egér, Black, Optikai meghajtóProcesszorIntel Core i3-8100ChipsetIntel H370Memória méret4 GBMemória órajel2666 ...
>
ár:
185 292 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 3070 MT Black (S508O3070MTU_UBU)

Dell Optiplex 3070 MT Black (S508O3070MTU_UBU)

... Graphics, 4xUSB2.0, 4xUSB3.1, HDMI, 350x154x274mm, Billentyûzet, Egér, Black, Optikai meghajtó, Display portProcesszorIntel Core i3-9100ChipsetIntel ChipsetMemória méret8 GBMemória ...
>
ár:
171 963 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 3070 MT Black (S508O3070MT)

Dell Optiplex 3070 MT Black (S508O3070MT)

... Graphics, 4xUSB2.0, 4xUSB3.1, HDMI, 350x154x274mm, Billentyûzet, Egér, Black, Optikai meghajtó, Display portProcesszorIntel Core i3-9100ChipsetIntel ChipsetMemória méret8 GBMemória ...
>
ár:
212 776 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Optiplex 3070 SFF Black (N012O3070SFF_UBU)

Dell Optiplex 3070 SFF Black (N012O3070SFF_UBU)

... .0, 4xUSB3.1, HDMI, 290x92,6x292mm, Billentyûzet, Egér, Black, Optikai meghajtó, Display portProcesszorIntel Core i3-9100ChipsetIntel ChipsetMemória méret8 GBMemória órajel2666 ...
>
ár:
188 288 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch SC-LC 50/125 duplex 1m

Optikai patch SC-LC 50/125 duplex 1m

Optikai patch kábel 1m-es kiszerelés SC-LC csatlakozókkal 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
1 982 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch ST-ST 50/125 duplex 2m

Optikai patch ST-ST 50/125 duplex 2m

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés ST-ST csatlakozókkal 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
1 982 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch ST-SC 9/125 duplex 3m

Optikai patch ST-SC 9/125 duplex 3m

Optikai patch kábel 3m-es kiszerelés ST-SC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch SC-SC 9/125 duplex 2m

Optikai patch SC-SC 9/125 duplex 2m

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés SC-SC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
1 980 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch SC-SC 62,5/125 duplex 2m

Optikai patch SC-SC 62,5/125 duplex 2m

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés SC-SC csatlakozókkal 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
1 951 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch ST-LC 50/125 duplex 1m

Optikai patch ST-LC 50/125 duplex 1m

Optikai patch kábel 1m-es kiszerelés ST-LC csatlakozókkal 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
1 775 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch ST-LC 50/125 duplex 3m

Optikai patch ST-LC 50/125 duplex 3m

Optikai patch kábel 3m-es kiszerelés ST-LC csatlakozókkal 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 408 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch SC-SC/A 9/125 duplex 3m

Optikai patch SC-SC/A 9/125 duplex 3m

Optikai patch kábel 3m-es kiszerelés SC-SC/APC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal APC csiszolás a kábel egyik végén Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
3 605 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch ST-SC 9/125 duplex 10m

Optikai patch ST-SC 9/125 duplex 10m

Optikai patch kábel 10m-es kiszerelés ST-SC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
6 011 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch LC-LC 62,5/125 duplex 3m

Optikai patch LC-LC 62,5/125 duplex 3m

Optikai patch kábel 3m-es kiszerelés LC-LC csatlakozókkal 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 515 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch ST-LC 9/125 duplex 3m

Optikai patch ST-LC 9/125 duplex 3m

Optikai patch kábel 3m-es kiszerelés ST-LC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 576 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch ST-SC 50/125 duplex 2m

Optikai patch ST-SC 50/125 duplex 2m

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés ST-SC csatlakozókkal 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
1 872 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch SC-SC 50/125 duplex 5m

Optikai patch SC-SC 50/125 duplex 5m

Optikai patch kábel 5m-es kiszerelés SC-SC csatlakozókkal 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 515 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch SC-SC 9/125 duplex 3m

Optikai patch SC-SC 9/125 duplex 3m

Optikai patch kábel 3m-es kiszerelés SC-SC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 311 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch SC-LC 9/125 duplex 2m

Optikai patch SC-LC 9/125 duplex 2m

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés SC-LC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 365 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch ST-LC 62/125 duplex 2m

Optikai patch ST-LC 62/125 duplex 2m

Optikai patch kábel 2m-es kiszerelés ST-LC csatlakozókkal 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 439 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch SC-LC 9/125 duplex 1m

Optikai patch SC-LC 9/125 duplex 1m

Optikai patch kábel 1m-es kiszerelés SC-LC csatlakozókkal 9/125 mono módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 232 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch ST-SC 50/125 duplex 3m

Optikai patch ST-SC 50/125 duplex 3m

Optikai patch kábel 3m-es kiszerelés ST-SC csatlakozókkal 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 311 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Optikai patch ST-LC 62/125 duplex 5m

Optikai patch ST-LC 62/125 duplex 5m

Optikai patch kábel 5m-es kiszerelés ST-LC csatlakozókkal 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal Duplex kivitel LSZH köpeny
>
ár:
2 820 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Legnépszerűbb keresések
pci
Riser
USB
RJ45
porszűrő
sony
zajszűrő
adapter
DB25
Bitfenix
Oehlbach
Kábelrendező
tápkábel
átalakító
24-Pin
rgb
Audio
SATA
Delock
bm-10
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom