Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 249 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

OverviewThe PEX10000SFP 10 Gigabit Fiber Network Card is a cost-effective solution that delivers fast ...
>
ár:
84 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 1 portos 100Mbps PCI Fiber Hálózati kártya /PCI100MMST/

Startech.com 1 portos 100Mbps PCI Fiber Hálózati ...

... (MM ST) PCI Ethernet adapterkártya tökéletes megoldást kínál a "Fiber-to-the-desk" megoldásnak, amely lehetővé teszi multimódusú ST szálas ...
>
ár:
33 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCIE Gigabit MM SC FIBER NIC - PEX1000MMSC2

Startech PCIE Gigabit MM SC FIBER NIC - ...

... desktop or rackmount PC directly to a Gigabit multimode SC fiber optic network.Hálózati eszköz típus: PCI Express kártyaVezetékes hálózat: GigabitLAN ...
>
ár:
65 931 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech PCIE GIGABIT MM SC FIBER NIC (PEX1000MMSC2)

Startech PCIE GIGABIT MM SC FIBER NIC ...

HardwarePorts1InterfaceFiber EthernetBus TypePCI ExpressCard ... 1 - PCI Express x1 MaleExternal Ports1 - Fiber Optic SC Duplex FemalePerformanceMaximum Data Transfer Rate2000 Mbps ...
>
ár:
62 150 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 2 km (MCM110SC2EU)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media ...

... Media Converter (SC, 2 km) creates a cost-effective Ethernet-fiber link, transparently converting to/from 10Base-T or 100Base-Tx ...
>
ár:
22 752 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast Ethernet Media Converter ST 2 km (MCM110ST2EU)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast ...

... Media Converter (2 km) creates a cost-effective Ethernet to fiber link, transparently converting to/from 10Base-T or 100Base-Tx ...
>
ár:
20 688 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MCM110ST2EU - 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast Ethernet média konverter - ST 2 km

Startech MCM110ST2EU - 10/100 Multi Mode Fiber ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) 1 - RJ-45 F 1 - Fiber Optic ST Duplex FMax. adatátvitel: 10/100MbpsGyártói link: LINK
>
ár:
21 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe - PEX20000SFPI

Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

2-PORT 10G FIBER NIC-OPEN SFP+ OPEN SFP AND INTEL 82599 CHIPSET
>
ár:
134 357 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech MCM110SC2EU - 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet média konverter SC 2 km

Startech MCM110SC2EU - 10/100 Multi Mode Fiber ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - RJ-45 F Csatlakozó 2 1 - Fiber Optic SC Duplex FGyártói link: LINK
>
ár:
23 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP Multi-Mode Fiber

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP Multi-Mode Fiber

Tulajdonságok:2 db, 1.25 Gbps SFP multi módusú fiber maximum 550 méterre.
>
ár:
6 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G BASE-SR LC FIBER PCIE (E10G42BFSR)

Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G ...

Intel X520-SR2 Fiber Optic Card - PCI Express x8 - 2 Port - 10GBase-SR - Internal - Low-profile
>
ár:
173 561 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 LC FIBER PCIE BULK LAN Adapters - NICs (PCI, PC Card, USB, ...)

Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 ...

... Kábel típusa : MMF up to 300m Link/Act LED : Y Fiber Channel over Ethernet : Y Intel Virtual Machine Device Q : Y ...
>
ár:
217 117 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe, Intel Chip (PEX20000SFPI)

Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

OverviewGet fast, high-bandwidth connectivity with this cost-effective fiber network card. It adds two open SFP+ slots to your ...
>
ár:
126 103 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe (PEX20000SFPI)

STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

2 portos 10 gigabites hálókártya PCI Express csatlakozással. Hálózati eszköz típus: PCI Express kártyaVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 2 dbWi-Fi protokoll :  ...
>
ár:
126 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter

Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - SFP+ Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
85 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel I350F2 SERVER ADAPTER LC FIBER PCI-E RETAIL (I350F2)

Intel I350F2 SERVER ADAPTER LC FIBER PCI-E RETAIL ...

Intel I350-F2 Gigabit Ethernet Card - PCI Express x4 - Low-profile, Full-height - Retail The new Int
>
ár:
160 758 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
INTEL E10G42BFSR Intel Pro SR Copper Fiber Optic Dual, PCI-e Vezetékes hálózati Adapter

INTEL E10G42BFSR Intel Pro SR Copper Fiber Optic ...

Networking TypeNetwork AdapterLocal Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TInterfaceEthernetRequires Expansion Slot StandardPCI Express X4Networking Form FactorPlug ...
>
ár:
173 180 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
174 813 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode ...

Gyártó szimbólumaUF-MM-1GTerméknévUbi
>
ár:
7 869 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M

EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X ...

Gyártó szimbólumaex.3296TerméknévEXTR
>
ár:
8 033 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 091 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 733 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10G
intel
Realtek
10GB
sfp
64-bit
PCI-E
USB
PCI
Ethernet
wifi
TAROT
KÁRTYA
10|100|1000
Adapter
RJ45
Gigabit
dual
PCE
Linux
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom