Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 249 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 LC FIBER PCIE BULK LAN Adapters - NICs (PCI, PC Card, USB, ...)

Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 ...

... Kábel típusa : MMF up to 300m Link/Act LED : Y Fiber Channel over Ethernet : Y Intel Virtual Machine Device Q : Y ...
>
ár:
217 117 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter

Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - SFP+ Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
85 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP - PCIe SFP Network Card Adapter NIC (PEX1000SFP2)

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber ...

... you connect a PCI Express-based computer directly to a fiber optic network using the Gigabit SFP of your choice.This ...
>
ár:
61 623 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe, Intel Chip (PEX20000SFPI)

Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

OverviewGet fast, high-bandwidth connectivity with this cost-effective fiber network card. It adds two open SFP+ slots to your ...
>
ár:
125 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
180 191 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Level One SFP CONVERTER 10/100/1000BASE-T-1000BASE-X - GVT-2000

Level One SFP CONVERTER ...

... Wall Mountable Media Type Supported: Optical Fiber Network (RJ-45): Yes Network ... & PerformanceMedia Type Supported: Optical Fiber MiscellaneousEnvironmentally Friendly: Yes Network & ...
>
ár:
13 561 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
INTEL Ethernet Converged Network Adapter X540-T1 Bulk

INTEL Ethernet Converged Network Adapter X540-T1 ...

... LAN adatátviteli sebe : 10, 100, 1000, 10000 Mbit/s RoHS compliance : Y Fiber Channel over Ethernet : Y Intel Virtualization Technolog : VT-c Intel ...
>
ár:
160 301 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCIE GIGABIT MM SC FIBER NIC (PEX1000MMSC2)

Startech PCIE GIGABIT MM SC FIBER NIC ...

HardwarePorts1InterfaceFiber EthernetBus TypePCI ExpressCard ... 1 - PCI Express x1 MaleExternal Ports1 - Fiber Optic SC Duplex FemalePerformanceMaximum Data Transfer Rate2000 Mbps ...
>
ár:
63 630 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 2 km (MCM110SC2EU)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media ...

... Media Converter (SC, 2 km) creates a cost-effective Ethernet-fiber link, transparently converting to/from 10Base-T or 100Base-Tx ...
>
ár:
22 645 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast Ethernet Media Converter ST 2 km (MCM110ST2EU)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast ...

... Media Converter (2 km) creates a cost-effective Ethernet to fiber link, transparently converting to/from 10Base-T or 100Base-Tx ...
>
ár:
20 591 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 15km (MCMGBSC15)

Startech 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Fiber ...

... and 1000Base-LH optical signals, providing a cost-effective Ethernet-fiber/copper-fiber link. - Perfec
>
ár:
62 713 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Fiber to Ethernet Media Converter Multi Mode SC 2 km (MCM110SC2)

Startech 10/100 Fiber to Ethernet Media Converter ...

... Converter SC 2 km creates an economical, cost-effective Ethernet-fiber link, transparently converting to/from 10Base-T or 100Base-Tx ...
>
ár:
23 936 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast Ethernet Media Converter ST 2 km (MCM110ST2)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast ...

... Media Converter (2 km) creates a cost-effective Ethernet to fiber link, transparently converting to/from 10Base-T or 100Base-Tx ...
>
ár:
23 936 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber to Ethernet Media Converter SC 2km with PoE (MCM110SC2P)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber to Ethernet Media ...

OverviewThe MCM110SC2P 10/100 Multi Mode Fiber to Ethernet Media Converter supports a maximum fiber cable distance of 2km, ensuring a highly reliable signal ...
>
ár:
53 946 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCIE Gigabit MM SC FIBER NIC - PEX1000MMSC2

Startech PCIE Gigabit MM SC FIBER NIC - ...

... desktop or rackmount PC directly to a Gigabit multimode SC fiber optic network.Hálózati eszköz típus: PCI Express kártyaVezetékes hálózat: GigabitLAN ...
>
ár:
66 218 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 1 portos 100Mbps PCI Fiber Hálózati kártya /PCI100MMST/

Startech.com 1 portos 100Mbps PCI Fiber Hálózati ...

... (MM ST) PCI Ethernet adapterkártya tökéletes megoldást kínál a "Fiber-to-the-desk" megoldásnak, amely lehetővé teszi multimódusú ST szálas ...
>
ár:
33 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MCM110ST2EU - 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast Ethernet média konverter - ST 2 km

Startech MCM110ST2EU - 10/100 Multi Mode Fiber ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) 1 - RJ-45 F 1 - Fiber Optic ST Duplex FMax. adatátvitel: 10/100MbpsGyártói link: LINK
>
ár:
21 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

OverviewThe PEX10000SFP 10 Gigabit Fiber Network Card is a cost-effective solution that delivers fast ...
>
ár:
83 849 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MCM110SC2EU - 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet média konverter SC 2 km

Startech MCM110SC2EU - 10/100 Multi Mode Fiber ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - RJ-45 F Csatlakozó 2 1 - Fiber Optic SC Duplex FGyártói link: LINK
>
ár:
23 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP Multi-Mode Fiber (1 darab termék !)

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP Multi-Mode Fiber (1 ...

Tulajdonságok:1 db, 1.25 Gbps SFP multi módusú fiber maximum 550 méterre.
>
ár:
6 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP Single-Mode Fiber

Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP Single-Mode Fiber

Tulajdonságok:1 pár, 1.25 Gbps SFP single módusú fiber maximum 3 kilométerre.
>
ár:
8 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G BASE-SR LC FIBER PCIE (E10G42BFSR)

Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G ...

Intel X520-SR2 Fiber Optic Card - PCI Express x8 - 2 Port - 10GBase-SR - Internal - Low-profile
>
ár:
201 498 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack (UF-MM-1G)

Cisco Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC ...

Gyártó: Ubiquiti Networks;
>
ár:
5 537 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M

EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1SFP GBIC slotHálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Kábelezés típusaOptikai szálas
>
ár:
7 720 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
INTEL E10G42BFSR Intel Pro SR Copper Fiber Optic Dual, PCI-e Vezetékes hálózati Adapter

INTEL E10G42BFSR Intel Pro SR Copper Fiber Optic ...

Networking TypeNetwork AdapterLocal Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TInterfaceEthernetRequires Expansion Slot StandardPCI Express X4Networking Form FactorPlug ...
>
ár:
179 570 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
181 510 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 LC FIBER PCIE BULKIN (E10G42BFSRBLK)

Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 ...

Intels new family of Intel® Ethernet X520 Server Adapters are the most flexible and scalable Ethern
>
ár:
203 606 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X520-SR2 Gigabit PCI-E Fiber hálózati kártya Bulk

Intel X520-SR2 Gigabit PCI-E Fiber hálózati ...

Tulajdonságok:Az Intel új, Intel Ethernet X520 kiszolgálóadapter-családja a legigényesebb és skálázható Ethernet-adapter a mai igényes adatközpontok számára. Az adatközpont- ...
>
ár:
182 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M

EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X ...

Gyártó szimbólumaex.3296TerméknévEXTR
>
ár:
8 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10G
10GB
intel
sfp
Realtek
USB
Ethernet
PCI-E
RJ45
wifi
Linux
PCI
500Mbit
64-bit
hálózati
kártya
TAROT
300Mbit
FIBER
10|100|1000
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<