Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Assmann KVM kábel DS-19202

Assmann KVM kábel DS-19202

Assmann KVM CABLE FOR CAT5 KVM SWITCH COMBO-SERIE OCTOPUS KABEL
>
ár:
14 270 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann Digitus DS-47110-1 Video Switchbox

Assmann Digitus DS-47110-1 Video Switchbox

Brand Name:DigitusProduct Model:DS-47110-1Product Name:DS-47110-1 VGA SwitchProduct Type:Video SwitchboxTechnical InformationNumber of Input Devices Supported:2Device Supported: ...
>
ár:
13 360 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, Multimode (1310nm) -2km

Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: NincsWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Igen
>
ár:
13 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET Passive PoE Power Konverter (12V/19V/24V)

Assmann PLANET Passive PoE Power Konverter ...

Hálózati eszköz típus: Power Over Ethernet PoEVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 1 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : Igen
>
ár:
18 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann POE WEB SMART FAST ETH. SWITCH HALF POWER 24 PORT (DN-95314) - Fekete

Assmann POE WEB SMART FAST ETH. SWITCH HALF POWER ...

24 portos PoE switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 24 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : IgenRackbe szerelhető :  ...
>
ár:
150 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET WIPG-300H PRESENTATION GATEWAY - Fekete

Assmann PLANET WIPG-300H PRESENTATION GATEWAY - ...

- Vezeték nélküli vetítő multimédia laptopok, Mac és mobil eszközök számára - Távirányító/visszirányú vezérlés és VGA / 1080p HDMI kimenet - 4-től 1-re osztott vetítés - Hang/Videó ...
>
ár:
150 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS USB 3.0 Sharing Switch

Assmann DIGITUS USB 3.0 Sharing Switch

USB 3.0 megosztó switch hogy ugyanazt az eszközt használhassa akár 2 darab számítógéphez.
>
ár:
10 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann 8PORT SWITCH 10/100/1000T INDST 2PORT 100/1000X SFP MANAGED POE (IGS-10020PT)

Assmann 8PORT SWITCH 10/100/1000T INDST 2PORT ...

8 portos 10/100 / 1000BASE-T Gigabit Ethernet RJ45 IEEE 802.3af PoE-vel2 100 / 1000BASE-X mini-
>
ár:
214 554 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann ISW-621TS15 6 Ports Ethernet Switch (ISW-621TS15)

Assmann ISW-621TS15 6 Ports Ethernet Switch ...

A legjobb megoldás durva környezeti feltételek esetén! PLANET ipari Fast Ethernet switch, 4 10/1
>
ár:
60 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET IGS-801M Industrial Managed Gigabit Switch, 8-Port

Assmann PLANET IGS-801M Industrial Managed Gigabit ...

Menedzselhető 8 portos Gigabit switch.
>
ár:
72 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS USB PS2 KVM Extender DS-51110

Assmann DIGITUS USB PS2 KVM Extender DS-51110

USB és PS2 kiterjesztés hálózaton keresztül 200 méterig.
>
ár:
96 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Digitus VGA Switch 4 > 1 port

Assmann Digitus VGA Switch 4 > 1 port

VGA váltó, 4 számítógép, 1 monitor, Digitus DS-45100-1Ideális tantermekbe, műhelyekbe, továbbképző termekbe stb. A megjelenítendő videójel egyszerű kiválasztása gombnyomással AVGA ...
>
ár:
11 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional Gigabit Ethernet 24 Port Switch 2 SFP Port

Assmann DIGITUS Professional Gigabit Ethernet 24 ...

24 gigabites portos és 2 darab SFP portos switch.
>
ár:
52 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 682 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
19 907 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
198 467 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
48 591 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
697 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
151 610 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
52 958 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
60 742 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
76 639 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
29 205 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
93 007 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 465 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
31 126 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
159 114 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
192 446 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
optikai
poe
10GB
extender
10|100|1000
WiFi
wireless
netgear
Gigabit
catalyst-2960
jeltovábbító
ZyXEL
UBiQUiTi
USB
szekreny
Aktiv
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom