Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Assmann KVM kábel DS-19202

Assmann KVM kábel DS-19202

Assmann KVM CABLE FOR CAT5 KVM SWITCH COMBO-SERIE OCTOPUS KABEL
>
ár:
14 130 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann USB KVM Extender over Cat 5

Assmann USB KVM Extender over Cat 5

Assmann DIGITUS USB KVM EXT.OVER CAT 5 BIS ZU 200 M
>
ár:
62 140 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann BLUETOOTH MEDIA REMOTE CONTROL BLUETOOTH 3.0 (50000)

Assmann BLUETOOTH MEDIA REMOTE CONTROL BLUETOOTH ...

General InformationManufacturer:Assmann Electronics, IncManufacturer Part Number:50000Brand Name:EdnetProduct Name:Bluetooth Remote ...
>
ár:
6 510 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann POE WEB SMART FAST ETH. SWITCH HALF POWER 24 PORT (DN-95314) - Fekete

Assmann POE WEB SMART FAST ETH. SWITCH HALF POWER ...

24 portos PoE switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 24 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : IgenRackbe szerelhető :  ...
>
ár:
153 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, Multimode (1310nm) -2km

Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: NincsWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Igen
>
ár:
13 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET WIPG-300H PRESENTATION GATEWAY - Fekete

Assmann PLANET WIPG-300H PRESENTATION GATEWAY - ...

- Vezeték nélküli vetítő multimédia laptopok, Mac és mobil eszközök számára - Távirányító/visszirányú vezérlés és VGA / 1080p HDMI kimenet - 4-től 1-re osztott vetítés - Hang/Videó ...
>
ár:
154 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS KVM kábel for Cat.5 KVM switches (Combo series)

Assmann DIGITUS KVM kábel for Cat.5 KVM switches ...

DIGITUS original accessoryDIGITUS Octopus Cable for Cat.5 Combo KVM Switch, RJ45/F HDDB15/M, 2 x MiniDIN6/M, 1 x USB-A/M Color: black
>
ár:
14 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Gigabit Ethernet 16PORT SWITCH 16X RJ45 RACK VERSION - GSW-1601

Assmann Gigabit Ethernet 16PORT SWITCH 16X RJ45 ...

Gigabit Ethernet 16PORT SWITCH 16X RJ45 RACK VERSION - GSW-1601
>
ár:
38 334 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Industrial 8-PORT 10/100/1000T IP30 SLIM TYPE 8-PORT - IGS-801T

Assmann Industrial 8-PORT 10/100/1000T IP30 SLIM ...

Industrial 8-PORT 10/100/1000T IP30 SLIM TYPE 8-PORT - IGS-801T
>
ár:
55 910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
101 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-81000-01 Professional HP-compatible mini GBIC (SFP) Module

Assmann DIGITUS DN-81000-01 Professional ...

HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm.
>
ár:
11 280 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Digitus VGA Switch 4 > 1 port

Assmann Digitus VGA Switch 4 > 1 port

VGA váltó, 4 számítógép, 1 monitor, Digitus DS-45100-1Ideális tantermekbe, műhelyekbe, továbbképző termekbe stb. A megjelenítendő videójel egyszerű kiválasztása gombnyomással AVGA ...
>
ár:
11 910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-95202

Assmann DIGITUS DN-95202

PoE Splitter - 802.3af.
>
ár:
11 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DS-19122 Octopus KVM Cable set

Assmann DIGITUS DS-19122 Octopus KVM Cable set

KVM kábel szett. - 2x PS/2 összekötő, 3m - 1x VGA összekötő, 3m
>
ár:
5 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional 8-Port PoE Fast Ethernet Switch

Assmann DIGITUS Professional 8-Port PoE Fast ...

8 darab 10/100 portos rackbe is építhető switch 4 darab PoE porttal.
>
ár:
43 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
port
cisco
hdmi
optikai
poe
10GB
extender
WiFi
catalyst-2960
USB
Aten
nyomtató
switch
passziv
displayport
Dell
szekreny
Device
10|100|1000
tp-link
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom