Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Assmann KVM kábel DS-19202

Assmann KVM kábel DS-19202

Assmann KVM CABLE FOR CAT5 KVM SWITCH COMBO-SERIE OCTOPUS KABEL
>
ár:
14 270 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
197 518 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
48 362 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS FAST ETHERNET SWITCH N-WAY 16-PORT (DN-60011-1) - Fekete

Assmann DIGITUS FAST ETHERNET SWITCH N-WAY 16-PORT ...

Rackbe építhető 16 portos N-Way Switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 16 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) :  ...
>
ár:
14 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET Mini GBIC (SFP+) 10G Modul, 0,3 km

Assmann PLANET Mini GBIC (SFP+) 10G Modul, 0,3 km

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 2 db
>
ár:
32 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET IGS-12040MT

Assmann PLANET IGS-12040MT

L2 Managed Switch, 8-Port 10/100/1000T és 4-Port 100/1000X SFP-vel.Vezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 8 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe ...
>
ár:
156 910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, Multimode (1310nm) -2km

Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: NincsWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Igen
>
ár:
13 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-95122

Assmann DIGITUS DN-95122

10/100Mbps sebességű PoE+ Repeater.
>
ár:
28 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET IGS-801M Industrial Managed Gigabit Switch, 8-Port

Assmann PLANET IGS-801M Industrial Managed Gigabit ...

Menedzselhető 8 portos Gigabit switch.
>
ár:
72 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS USB PS2 KVM Extender DS-51110

Assmann DIGITUS USB PS2 KVM Extender DS-51110

USB és PS2 kiterjesztés hálózaton keresztül 200 méterig.
>
ár:
93 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Digitus DS-47110-1 Video Switchbox

Assmann Digitus DS-47110-1 Video Switchbox

Brand Name:DigitusProduct Model:DS-47110-1Product Name:DS-47110-1 VGA SwitchProduct Type:Video SwitchboxTechnical InformationNumber of Input Devices Supported:2Device Supported: ...
>
ár:
13 340 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional Gigabit Mediaconverter, RJ45 / SC

Assmann DIGITUS Professional Gigabit ...

RJ45 / SC média konverter.
>
ár:
28 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET POE-171S Single-Port 10/100/1000Mbps Ultra PoE Splitter Fekete

Assmann PLANET POE-171S Single-Port ...

PLANET Ultra PoE Splitter (12V/19V/24V) Single-Port 10/100/1000Mbps.
>
ár:
29 550 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
156 187 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
52 958 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
60 602 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
93 068 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 442 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 049 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
192 006 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
optikai
10|100|1000
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
eloszto
netgear
Gigabit
wireless
rack
Catalyst
Aktiv
catalyst-2960
passziv
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom