Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Assmann POE WEB SMART FAST ETH. SWITCH HALF POWER 24 PORT (DN-95314) - Fekete

Assmann POE WEB SMART FAST ETH. SWITCH HALF POWER ...

24 portos PoE switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 24 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : IgenRackbe szerelhető :  ...
>
ár:
155 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Assmann ISW-621TS15 6 Ports Ethernet Switch (ISW-621TS15)

Assmann ISW-621TS15 6 Ports Ethernet Switch ...

A legjobb megoldás durva környezeti feltételek esetén! PLANET ipari Fast Ethernet switch, 4 10/1
>
ár:
60 681 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann 8PORT SWITCH 10/100/1000T INDST 2PORT 100/1000X SFP MANAGED POE (IGS-10020PT)

Assmann 8PORT SWITCH 10/100/1000T INDST 2PORT ...

8 portos 10/100 / 1000BASE-T Gigabit Ethernet RJ45 IEEE 802.3af PoE-vel2 100 / 1000BASE-X mini-
>
ár:
225 273 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional KVM Konzol 43,2cm (17") TFT

Assmann DIGITUS Professional KVM Konzol 43,2cm ...

Digitus KVM Console 43,2cm (17")
>
ár:
244 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, Multimode (1310nm) -2km

Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: NincsWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Igen
>
ár:
13 240 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET HPOE-460 4-Port IEEE 802.3at High Power over Ethernet Injektor Hub

Assmann PLANET HPOE-460 4-Port IEEE 802.3at High ...

PLANET PoE 802.3at Injektor, 4-Port RJ-45 Hub, 10/100/1000 Mbps, Weight: 220g.
>
ár:
40 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET IGS-801M Industrial Managed Gigabit Switch, 8-Port

Assmann PLANET IGS-801M Industrial Managed Gigabit ...

Menedzselhető 8 portos Gigabit switch.
>
ár:
72 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET WIPG-300H PRESENTATION GATEWAY - Fekete

Assmann PLANET WIPG-300H PRESENTATION GATEWAY - ...

- Vezeték nélküli vetítő multimédia laptopok, Mac és mobil eszközök számára - Távirányító/visszirányú vezérlés és VGA / 1080p HDMI kimenet - 4-től 1-re osztott vetítés - Hang/Videó ...
>
ár:
152 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann 8PORT Switch 10/100/1000T INDST 2PORT 100/1000X SFP MANAGED - IGS-10020PT

Assmann 8PORT Switch 10/100/1000T INDST 2PORT ...

8PORT Switch 10/100/1000T INDST 2PORT 100/1000X SFP MANAGED - IGS-10020PT
>
ár:
210 067 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Gigabit Ethernet 16PORT SWITCH 16X RJ45 RACK VERSION - GSW-1601

Assmann Gigabit Ethernet 16PORT SWITCH 16X RJ45 ...

Gigabit Ethernet 16PORT SWITCH 16X RJ45 RACK VERSION - GSW-1601
>
ár:
37 589 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Industrial 8-PORT 10/100/1000T IP30 SLIM TYPE 8-PORT - IGS-801T

Assmann Industrial 8-PORT 10/100/1000T IP30 SLIM ...

Industrial 8-PORT 10/100/1000T IP30 SLIM TYPE 8-PORT - IGS-801T
>
ár:
54 811 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Industrial 8-PORT 8-PORT 10/100/1 MBPS IP30 SLIM - IGS-801M

Assmann Industrial 8-PORT 8-PORT 10/100/1 MBPS ...

Industrial 8-PORT 8-PORT 10/100/1 MBPS IP30 SLIM - IGS-801M
>
ár:
75 320 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Industrial FAST E Switch 5-PORT IP30 SLIM TYPE 5-PORT - ISW-501T

Assmann Industrial FAST E Switch 5-PORT IP30 SLIM ...

Industrial FAST E Switch 5-PORT IP30 SLIM TYPE 5-PORT - ISW-501T
>
ár:
27 556 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET POE-164 IEEE 802.3at High Power over Ethernet Injector

Assmann PLANET POE-164 IEEE 802.3at High Power ...

PLANET IEEE802.3at High Power PoE + Fast Ethernet Injector - 30W (All-in-one Pack.
>
ár:
11 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
102 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DS-72011GE Rack Mount TFT konzol

Assmann DIGITUS DS-72011GE Rack Mount TFT konzol

DIGITUS Professzionális Rack konzol, 48.3 cm-es (19", 1U), TFT kijelző, német billentyűzettel és touchpaddal. Helytakarékos és praktikus megoldásával kényelmesen kapcsolódhat PC- ...
>
ár:
256 820 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-97644

Assmann DIGITUS DN-97644

600MM X 350MM
>
ár:
7 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Industrial FAST E Switch 8-PORT 8-PORT 10/100 MBPS RJ45 IP30 - ISW-801T

Assmann Industrial FAST E Switch 8-PORT 8-PORT ...

Industrial FAST E Switch 8-PORT 8-PORT 10/100 MBPS RJ45 IP30 - ISW-801T
>
ár:
31 204 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Digitus VGA Switch 4 > 1 port

Assmann Digitus VGA Switch 4 > 1 port

VGA váltó, 4 számítógép, 1 monitor, Digitus DS-45100-1Ideális tantermekbe, műhelyekbe, továbbképző termekbe stb. A megjelenítendő videójel egyszerű kiválasztása gombnyomással AVGA ...
>
ár:
11 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS MINI GBIC (SFP) adó-vevő modul

Assmann DIGITUS MINI GBIC (SFP) adó-vevő modul

Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) moduleBidirectional WDM Module - Only one fiber is neededHigh quality and excellent reliability1.25 Gbps Maximum Data RateCompliant to ...
>
ár:
9 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS USB 3.0 Sharing Switch

Assmann DIGITUS USB 3.0 Sharing Switch

USB 3.0 megosztó switch hogy ugyanazt az eszközt használhassa akár 2 darab számítógéphez.
>
ár:
10 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 796 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
optikai
poe
10GB
extender
WiFi
10|100|1000
netgear
catalyst-2960
wireless
rack
jeltovábbító
passziv
Gigabit
displayport
nyomtató
ZyXEL
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom