Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Assmann KVM kábel DS-19202

Assmann KVM kábel DS-19202

Assmann KVM CABLE FOR CAT5 KVM SWITCH COMBO-SERIE OCTOPUS KABEL
>
ár:
14 150 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS Professional 4-Port Industrial Gigabit Ethernet PoE+ Switch

Assmann DIGITUS Professional 4-Port Industrial ...

4-port Industrial Gigabit Ethernet Switch with PoE+ function and 2 TX/SFP combo portsDIGITUS Industrial Gigabit Ethernet PoE+ Switch, 4-port PSE (802.3af/at PoE+), 2-port TX/SFP ...
>
ár:
115 460 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS FAST ETHERNET SWITCH N-WAY 16-PORT (DN-60011-1) - Fekete

Assmann DIGITUS FAST ETHERNET SWITCH N-WAY 16-PORT ...

Rackbe építhető 16 portos N-Way Switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 16 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) :  ...
>
ár:
14 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS GIGABIT SWITCH N-WAY 8 PORT 10/100/1000MBPS (DN-80062) - Fehér

Assmann DIGITUS GIGABIT SWITCH N-WAY 8 PORT ...

8 portos gigabites asztali switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 8 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe ...
>
ár:
14 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS BLACKRAPID 100 SWITCH N-WAY 8-PORT (DN-50021) - Fekete

Assmann DIGITUS BLACKRAPID 100 SWITCH N-WAY 8-PORT ...

8 portos 10/100 TX asztali switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 8 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe ...
>
ár:
8 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DN-650102 ipari 8 portos switch - Szürke

Assmann DN-650102 ipari 8 portos switch - Szürke

8 port 10/100 TX auto MDI/MDI-X2 port 10/100/100T + 2 port 100/1000 SFP socketsBackplane (switching fabric) 5.6GbpsPacket throughput ability (Full-Duplex) 8.3Mpps@64bytesTransfer ...
>
ár:
167 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann INDUSTRIAL 4-PORT POE SWITCH GIGABIT 1-PORT SFP UPLINK GR

Assmann INDUSTRIAL 4-PORT POE SWITCH GIGABIT ...

Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 8 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Igen
>
ár:
91 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS BlackRapid 100 Switch 5 port

Assmann DIGITUS BlackRapid 100 Switch 5 port

Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: 10/100 MBpsLAN portok száma: 5 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
6 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DS-19122 Octopus KVM Cable set

Assmann DIGITUS DS-19122 Octopus KVM Cable set

KVM kábel szett. - 2x PS/2 összekötő, 3m - 1x VGA összekötő, 3m
>
ár:
5 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DN-FO-CC-1 tisztító szerszám - Kék

Assmann DN-FO-CC-1 tisztító szerszám - Kék

Tisztító szerszám LC, SC, FC, ST, D4, MU, MT, DIN optikai foglalatokhoz.
>
ár:
19 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann Digitus VGA Switch 4 > 1 port

Assmann Digitus VGA Switch 4 > 1 port

VGA váltó, 4 számítógép, 1 monitor, Digitus DS-45100-1Ideális tantermekbe, műhelyekbe, továbbképző termekbe stb. A megjelenítendő videójel egyszerű kiválasztása gombnyomással AVGA ...
>
ár:
11 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann (DN-16046) - Fehér

Assmann (DN-16046) - Fehér

Lencse:F1.2 f2.8 mmLátószög:85°Frame ráta:25 fpsHálózat:10Base-T / 100Base-TX, WiFi nBeépített tároló:micro SD/SDHC, max 32GBMűködési környezet:0 - 40 °CTápellátás:5VDCMéret:40 x ...
>
ár:
35 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, Multimode (1310nm) -2km

Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: NincsWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Igen
>
ár:
12 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS IND 8-PORT FAST ETHPOE SWITCH

Assmann DIGITUS IND 8-PORT FAST ETHPOE SWITCH

Hálózati eszköz típus: SwitchA hálózati vezérlő támogatott sebességei.Vezetékes hálózat: 10/100 MBpsAzt jelzi hány darab ethernet port található az eszközön, tehát hány gép ...
>
ár:
168 060 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS INDUSTRY 4-PORT SWITCH GIGABIT 1-PORT SFP UPLINK POE

Assmann DIGITUS INDUSTRY 4-PORT SWITCH GIGABIT ...

Hálózati eszköz típus: SwitchA hálózati vezérlő támogatott sebességei.Vezetékes hálózat: 10/100 MBpsAzt jelzi hány darab ethernet port található az eszközön, tehát hány gép ...
>
ár:
92 760 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS KVM kábel for Cat.5 KVM switches (Combo series)

Assmann DIGITUS KVM kábel for Cat.5 KVM switches ...

DIGITUS original accessoryDIGITUS Octopus Cable for Cat.5 Combo KVM Switch, RJ45/F HDDB15/M, 2 x MiniDIN6/M, 1 x USB-A/M Color: black
>
ár:
14 010 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-9006/B5-N

Assmann DIGITUS DN-9006/B5-N

5 darab moduláris CAT6 RJ45 fali csatlakozó.
>
ár:
8 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS USB 3.0 Sharing Switch

Assmann DIGITUS USB 3.0 Sharing Switch

USB 3.0 megosztó switch hogy ugyanazt az eszközt használhassa akár 2 darab számítógéphez.
>
ár:
8 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DN-97610

Assmann DIGITUS DN-97610

Fixing at mounting angles Fixed mounted Perforated sheet steel Color grey RAL 7035 Load carrying capacity: up to 20kg Requires 2U Complete with fixing material
>
ár:
8 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann DIGITUS DS-72013GE Professional Console

Assmann DIGITUS DS-72013GE Professional Console

Digitus Console 48,3cm (19") TFT, german keyboard 16-Port, touchpad, 1U RAL 9005 black color. Console with TFT 48.3 cm (19"), keyboard, touchpad and built-in KVM switch Control up ...
>
ár:
359 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET POE TESTER (POE-TESTER) - Fehér

Assmann PLANET POE TESTER (POE-TESTER) - Fehér

Szabvány: 802.3af/at 2 LED-es PoE tesztelő.
>
ár:
7 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Digitus mini KVM switch PS/2; 2-portos

Digitus mini KVM switch PS/2; 2-portos

... .55 kg, További információk: n/a, További információk: http://www.assmann.com/sec/scripts/Article.aspx?Nr=DC%20OC1
>
ár:
7 639 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus VGA Switch 2 PCs; 1 Monitor

Digitus VGA Switch 2 PCs; 1 Monitor

... bemenet: HDSUB15/anya, Videó kimenet: HDSUB15/anya, További információk: www.assmann.com
>
ár:
7 163 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
10|100|1000
optikai
hdmi
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
ASUS
netgear
UBiQUiTi
Gigabit
Aktiv
Catalyst
SG300-28MP
eloszto
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom