Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for Mikrotik

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for ...

... -IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
17 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS106 switch (CRS106-1C-5S)

MikroTik CRS106 switch (CRS106-1C-5S)

MikroTik CRS106 switch (CRS106-1C-5S)
>
ár:
16 185 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik FTC kiegészítő (RBFTC11)

MikroTik FTC kiegészítő (RBFTC11)

MikroTik FTC kiegészítő (RBFTC11)
>
ár:
10 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036 ethernet router (CCR1036-8G-2S+)

MikroTik CCR1036 ethernet router (CCR1036-8G-2S+)

MikroTik CCR1036 ethernet router (CCR1036-8G-2S+)
>
ár:
326 122 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1009 ethernet router (CCR1009-7G-1C-1S+)

MikroTik CCR1009 ethernet router ...

MikroTik CCR1009 ethernet router (CCR1009-7G-1C-1S+)
>
ár:
139 332 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS326 switch (CRS326-24G-2S+RM)

MikroTik CRS326 switch (CRS326-24G-2S+RM)

MikroTik CRS326 switch (CRS326-24G-2S+RM)
>
ár:
53 559 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CSS326 switch (CSS326-24G-2S+RM)

MikroTik CSS326 switch (CSS326-24G-2S+RM)

MikroTik CSS326 switch (CSS326-24G-2S+RM)
>
ár:
42 380 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 router

MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 router

... lecsatolható 4dBi dipol antenna- Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz CPU- MikroTik RouterOS Level 5 licenc- 128MB RAM memória- 1x microUSB port ...
>
ár:
41 060 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... -IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 950 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS106-1C-5S L5 5xSFP 1G, 1xGigabit LAN PoE / SFP combo, Desktop case

MikroTik CRS106-1C-5S L5 5xSFP 1G, 1xGigabit LAN ...

Megj.: 24 hónap szavatossági időGyártó: MikroTik,
>
ár:
19 251 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D (S-3553LC20D)

MikroTik S-3553LC20D (S-3553LC20D)

1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik
>
ár:
20 422 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1072-1G-8S+ L6 72xCore 1GHz 16GB RAM, 8x SFP+ 10GbE, 1x RJ45 GbE

MikroTik CCR1072-1G-8S+ L6 72xCore 1GHz 16GB RAM, ...

Megj.: 24 hónap szavatossági időGyártó: MikroTik,
>
ár:
866 314 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
22 490 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBoard RB260GS 5port Gigabite 1port GbE SFP Switch

Mikrotik RouterBoard RB260GS 5port Gigabite 1port ...

Gyári cikkszám: RB260GS • Garancia (hó): 12Gyártói link: http://routerboard.com/RB260GSPortok száma5 db FémházNem Gigabit portok száma5 db Egyéb1xSFP
>
ár:
14 034 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBoard CRS125-24G-1S-RM 1U 19' 24port GbE LAN 1x SFP uplink Cloud Router Switch

Mikrotik RouterBoard CRS125-24G-1S-RM 1U 19' ...

Gyári cikkszám: CRS125-24G-1S-RM • Garancia (hó): 12Gyártói link: https://routerboard.com/CRS125-24G-1S-RM
>
ár:
69 094 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN, 1xSFP, 802.11b/g/n,PoE-IN 802.3af/at

MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN, 1xSFP, ...

Product codeCRS109-8G-1S-2HnD-INCPU nominal frequency600 MHzSFP DDMIIgenCPU magok száma1Ram mérete128 MB10/100/1000 Ethernet portok8Wireless chip típusaAR9344Wireless szabvány802. ...
>
ár:
40 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN 8port Cloud Router Switch

MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN 8port Cloud Router ...

CRS109-8G-1S-2HnD-IN 8port Cloud Router Switch
>
ár:
43 701 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch

MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch

Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 24 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Igen
>
ár:
39 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
49 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
40 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS125-24G-1S-2Hn L5 24xGig LAN, 1xSFP, 2.4GHz 802.11b/g/n, 1x microUSB

MikroTik CRS125-24G-1S-2Hn L5 24xGig LAN, 1xSFP, ...

Gyártó szimbólumaMT CRS125-24G-1S-2HnD-INTerméknév
>
ár:
74 733 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN, 1xSFP, 802.11b/g/n,PoE-IN 802.3af/at

MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN, 1xSFP, ...

Gyártó szimbólumaMT CRS109-8G-1S-2HnD-INTerméknév
>
ár:
51 259 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS326-24G-2S+RM - 1U 19" 24port GbE LAN 2x SFP+ uplink Cloud Router Switch

MikroTik CRS326-24G-2S+RM - 1U 19" 24port GbE LAN ...

CRS326-24G-2S+RM - 1U 19" 24port GbE LAN 2x SFP+ uplink Cloud Router Switch
>
ár:
57 895 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
59 626 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
43 005 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
62 699 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
port
cisco
hdmi
optikai
poe
10GB
extender
WiFi
catalyst-2960
USB
Aten
nyomtató
passziv
switch
displayport
Dell
szekreny
Device
10|100|1000
tp-link
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom