UBiQUiTi switch

Ubiquiti Networks - UniFi Switch 8-150W Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP (US-8-150W)

Ubiquiti Networks - UniFi Switch 8-150W Managed ...

72 443 Ft

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port, 150W

Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port, 150W

101 598 Ft

Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port, 150W-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi US-8-150W 8port GbE PoE (150W) 2port GbE SFP menedzselhető switch

Ubiquiti UniFi US-8-150W 8port GbE PoE (150W) ...

102 750 Ft

Adatlap

  • Gyártó: UBIQUITI
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port, 60W

Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port, 60W

58 007 Ft

Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port, 60W-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti Networks Ubiquiti Instant Gigabit Adapter, Indoor - 48V 802.3af (In: 48V; Out: 24V, 0.5A)

Ubiquiti Networks Ubiquiti Instant Gigabit ...

7 088 Ft

UBIQUITI INS-3AF-I-G PoE Injector Ubiquiti Networks Instant 802.3af INS-3AF-I-G - PoE injector - 48 V

  • Gyártó: UBIQUITI NETWORKS
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti Networks Ubiquiti Instant Gigabit Adapter, Outdoor - 48V 802.3af (In:48V; Out: 24V, 0.5A)

Ubiquiti Networks Ubiquiti Instant Gigabit ...

9 613 Ft

UBIQUITI INS-3AF-O-G PoE Injector Ubiquiti Networks Instant 802.3af INS-3AF-O-G - PoE injector - 48 V

  • Gyártó: UBIQUITI NETWORKS
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti Networks UBIQUITI USW-Enterprise-48-POE 720W 4x 10G SFP Layer 3

Ubiquiti Networks UBIQUITI USW-Enterprise-48-POE ...

762 519 Ft

... -48-POE Ubiquiti UniFi Switch USW-Enterprise-48-PoE - Switch - L3 - Managed - 48 ...

  • Gyártó: UBIQUITI NETWORKS
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti Networks UBIQUITI USW-Pro-24 managed switch 24x 10/100/1000 2x SFP+ 1.3inch display

Ubiquiti Networks UBIQUITI USW-Pro-24 managed ...

193 855 Ft

UBIQUITI USW-Pro-24 24x 10/100/1000 SFP+ Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-24 - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - desktop, rack-mountable

  • Gyártó: UBIQUITI NETWORKS
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti Networks Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In, 3xPoE-Out Passthrough Switch

Ubiquiti Networks Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE ...

16 711 Ft

UBIQUITI N-SW NanoSwitch Outdoor 3Port Ubiquiti NanoSwitch N-SW - Switch - 4 x 10/100/1000 (PoE) - Passive PoE

  • Gyártó: UBIQUITI NETWORKS
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti Networks UBIQUITI USW Flex Utility Outdoor Weatherproof Enclosure for USW Flex

Ubiquiti Networks UBIQUITI USW Flex Utility ...

22 666 Ft

UBIQUITI USW Outdoor Enclosure USW Flex Ubiquiti UniFi Switch Flex Utility - Network device enclosure - pole mountable - outdoor

  • Gyártó: UBIQUITI NETWORKS
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti Networks UBIQUITI USW-Aggregation UniFi managed Switch 8x SFP+ 160 Gbps Switching Capacity Layer2 Fanless

Ubiquiti Networks UBIQUITI USW-Aggregation UniFi ...

128 736 Ft

UBIQUITI USW-Aggregation UniFi Switch Ubiquiti UniFi Switch USW-Aggregation - Switch - Managed - 8 x 10 Gigabit SFP+ - rack-mountable

  • Gyártó: UBIQUITI NETWORKS
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti Networks - UniFi Switch 16-150W Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP (US-16-150W)

Ubiquiti Networks - UniFi Switch 16-150W Managed ...

107 557 Ft

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Port

Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Port

25 723 Ft

Ubiquiti EdgeRouter X, 5-Port-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti EdgeSwitch, 24-Port, 250W

Ubiquiti EdgeSwitch, 24-Port, 250W

195 858 Ft

Ubiquiti EdgeSwitch, 24-Port, 250W-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti EdgeSwitch, 48-Port, 750W

Ubiquiti EdgeSwitch, 48-Port, 750W

461 970 Ft

Ubiquiti EdgeSwitch, 48-Port, 750W-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti Instant 8023af Adapter, Indoor

Ubiquiti Instant 8023af Adapter, Indoor

9 486 Ft

Ubiquiti Instant 8023af Adapter, Indoor-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi Switch, 16-Port, 150W

Ubiquiti UniFi Switch, 16-Port, 150W

143 856 Ft

Ubiquiti UniFi Switch, 16-Port, 150W-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi Switch, 24-Port, 250W

Ubiquiti UniFi Switch, 24-Port, 250W

195 858 Ft

Ubiquiti UniFi Switch, 24-Port, 250W-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi Switch, 24-Port, 500W

Ubiquiti UniFi Switch, 24-Port, 500W

266 207 Ft

Ubiquiti UniFi Switch, 24-Port, 500W-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

9 936 Ft

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi Switch, 48-Port, NON-PoE

Ubiquiti UniFi Switch, 48-Port, NON-PoE

189 122 Ft

Ubiquiti UniFi Switch, 48-Port, NON-PoE-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFiSwitch, 24-Port, NON-PoE

Ubiquiti UniFiSwitch, 24-Port, NON-PoE

100 968 Ft

Ubiquiti UniFiSwitch, 24-Port, NON-PoE-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

11 331 Ft

Ubiquiti U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi 16Port Gigabit Switch with PoE and SFP

Ubiquiti UniFi 16Port Gigabit Switch with PoE and ...

148 136 Ft

Ubiquiti UniFi 16Port Gigabit Switch with PoE and SFP-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi 24Port Gigabit Switch with PoE and SFP

Ubiquiti UniFi 24Port Gigabit Switch with PoE and ...

187 286 Ft

Ubiquiti UniFi 24Port Gigabit Switch with PoE and SFP-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi Switch, 48-Port, 500W

Ubiquiti UniFi Switch, 48-Port, 500W

388 557 Ft

Ubiquiti UniFi Switch, 48-Port, 500W-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port

Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port

51 574 Ft

Ubiquiti UniFi Switch, 8-Port-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi 48Port Gigabit Switch with 802.3bt PoE, Layer3 Features and SFP+

Ubiquiti UniFi 48Port Gigabit Switch with 802.3bt ...

537 840 Ft

Ubiquiti UniFi 48Port Gigabit Switch with 802.3bt PoE, Layer3 Features and SFP+-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi Compact 5Port Gigabit Desktop Switch

Ubiquiti UniFi Compact 5Port Gigabit Desktop ...

16 516 Ft

Ubiquiti UniFi Compact 5Port Gigabit Desktop Switch-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UniFi Layer 2 switch with (24) GbE RJ45 ports and (2) 1G SFP ports

Ubiquiti UniFi Layer 2 switch with (24) GbE RJ45 ...

116 186 Ft

Ubiquiti UniFi Layer 2 switch with (24) GbE RJ45 ports and (2) 1G SFP ports-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward

Switch újdonságok a depo.hu-n