Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch

Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch

Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch
>
ár:
2 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
IP-COM LC 1km Single-Mode Optikai Modul

IP-COM LC 1km Single-Mode Optikai Modul

A G311SM single-mode optikai fiber modul. Támogassa az optikai szálas átvitelt a LAN terület és a sávszélesség kiterjesztése érdekében, ...
>
ár:
7 620 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Valueline 2-utas optikai elosztó

Valueline 2-utas optikai elosztó

... lehetővé teszi, hogy egy optikai jelet két jelvevő vagy jelrögzítő fogadjon. A termék műszaki adatai: ...
>
ár:
1 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
IP-COM Single-Mode Optikai Modul LC 1km (G311SM)

IP-COM Single-Mode Optikai Modul LC 1km (G311SM)

1000Base-SX egyfunkciós SFP optikai diszpécser.autó észleli az SFP optikai modult.
>
ár:
7 818 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE892

ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE892

A VE892 egy Optikai HDMI Extender, amely felülkerekedik a standard HDMI kábelek hosszkorlátozásain, hiszen optikaiszálat használva képes magas felbontású audio-, és videojelet nagy ...
>
ár:
410 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE882

ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE882

A VE882 egy optikai HDMI extender, amivel áthidalható a HDMI kábelek hosszának korlátozása. Segítségével ...
>
ár:
299 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lindy HDMI Extender Optikai LC 300m - 38170

Lindy HDMI Extender Optikai LC 300m - 38170

HDMI Extender Optikai LC 300m - 38170
>
ár:
116 349 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Aten VanCryst HDMI Extender Optikai - VE882-AT-G

Aten VanCryst HDMI Extender Optikai - VE882-AT-G

VanCryst HDMI Extender Optikai - VE882-AT-G
>
ár:
287 184 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 856 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
112 570 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
113 575 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
König optikai elosztó switch 4 portos (KNASW2504)

König optikai elosztó switch 4 portos ...

Csatlakoztasson 4 db TosLink eszközt egyetlen TosLink bemenethez erősítőkön vagy vevőegységeken. A 4 utas TosLink kapcsoló segítségével lehetősége van váltani a csatlakoztatott ...
>
ár:
9 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D

TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media ...

... Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk ... a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más tagjai akár 60km ...
>
ár:
10 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 10x1000Mbps + 2xSFP DGS-1100-10MP Smart PoE (8 port PoE) (DGS-1100-10MP)

D-Link Switch 10x1000Mbps + 2xSFP DGS-1100-10MP ...

... Gigabites porttal. Rendelkezik SFP modulok fogadására alkalmas helyekkel, így az optikai kapcsolatok végződtetése is lehetséges.
>
ár:
69 689 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24 24port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch

Cisco SF200-24 24port FE LAN, 2x SFP ...

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch és 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - ...
>
ár:
54 550 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1016D

D-Link DGS-1016D

Az asztali switch kedvező árú eszközt kínál szálas optikai megoldáshoz SOHO felhasználásra, kis- és középvállalkozások számára. A hálózatok növekvő ...
>
ár:
20 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Jamo Studio SB 36 Soundbar, fekete

Jamo Studio SB 36 Soundbar, fekete

... HDMI 2.0 4K video felskálázás - Optikai és analóg audio bemenetek - Dolby Audio ... előkészítve HDMI kimenettel, akkor rendelkezésre áll optikai digitális (Toslink) és analóg bemenet is ...
>
ár:
99 999 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX MM (SC-Duplex)-550m konverter

D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX ...

... '' Rack segítségévelA csomagban: külső 7.5, 1.5A hálózati tápegységMaximális optikai szál távolság: 550m
>
ár:
51 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit /523882/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-T ...

Tulajdonságok:Az Intellinet Gigabit RJ45 Copper SFP optikai adó-vevő modul az MSA (Multi-Source Agreement) szabványoknak való ...
>
ár:
14 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-48 48port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch

Cisco SF200-48 48port FE LAN, 2x SFP ...

48 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch, 2 kombó optikai porttal - 48 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - ...
>
ár:
113 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-28 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch

Cisco SG300-28 24port GbE LAN, 2x SFP ...

Huszonnégy 10/100/1000BaseT portos switch, két mini GBIC bõvítõ slottal, optikai portok beépítéséhez, valamint egy RS-232 port az SNMP menedzseléshez. ...
>
ár:
146 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK T1700X-16TS JetStream 12-Port

TP-LINK T1700X-16TS JetStream 12-Port

... G Base-T RJ45 csatlakozóval és 4 db 10G SFP+ optikai csatalkozóval ellátva, 320 Gb/s switching kapacitás 10 G SFP ...
>
ár:
439 611 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Linksys SRW2016 (SRW2016-EU)

Linksys SRW2016 (SRW2016-EU)

Tizenhat 10/100/1000BaseT portos switch, két mini GBIC bovíto slottal, optikai portok beépítéséhez, valamint egy RS-232 port az SNMP menedzseléshez. ...
>
ár:
91 440 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24P  24-Portos 10/100 PoE Smart Switch /SLM224PT-EU/

Cisco SF200-24P 24-Portos 10/100 PoE Smart Switch ...

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - ...
>
ár:
93 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
IP-COM Single-Mode LC 1km Modul (G311SM)

IP-COM Single-Mode LC 1km Modul (G311SM)

Tulajdonságok:A G311SM egymódú optikai szálas modul. Támogatja az optikai szálas átvitelt a LAN terület és a sávszélesség kiterjesztése érdekében, ...
>
ár:
7 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 28-PORT 10GB SMART SWITCH

Netgear 28-PORT 10GB SMART SWITCH

... és 4 db SFP+ porttal a 10G optikai Up-linkek funkcióihoz. A NETGEAR 10 Gigabit ... : akár 10KSpecifikáció:10 Gigabites rézport: 24 dbSFP optikai: 4 db SFP+ 1000/10GBASE-XUSB-port: ...
>
ár:
774 930 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 2db 1Gbps SFP modul

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 2db 1Gbps SFP modul

TX és RX hullámhossz: 850 nmCsatlakozó optikai kábel módus: Multi (MM)Csatlakoztatható kábel max ... max.: 1.25 GbpsA csomagban levő optikai kábelcsatlakozó aljzatok száma: 2 db
>
ár:
6 650 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ATEN Konzol Extender USB KVM CE680

ATEN Konzol Extender USB KVM CE680

DVI optikai KVM extender, az optimális jeltovábbításért. A csomag tartalma: 1x CE680L DVI Optical KVM Extender (helyi egység) 1x CE680R DVI Optical KVM Extender (tá
>
ár:
425 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ATEN Konzol Extender USB KVM CE690

ATEN Konzol Extender USB KVM CE690

DVI optikai KVM extender, az optimális jeltovábbításért. A csomag tartalma: 1x CE690L DVI Optical KVM Extender (helyi egység) 1x CE690R DVI Optical KVM Extender (tá
>
ár:
570 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24P 24port FE LAN, 2x SFP menedzselhető PoE switch

Cisco SF200-24P 24port FE LAN, 2x SFP ...

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - ...
>
ár:
109 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
optikai
poe
10GB
extender
WiFi
10|100|1000
netgear
catalyst-2960
wireless
jeltovábbító
passziv
displayport
Aten
Gigabit
nyomtató
ZyXEL
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom