Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit
>
ár:
97 166 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch

Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch

Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch
>
ár:
2 504 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24 24port LAN 10/100Mbps, 2port GbE SFP Smart menedzselhető rack switch

Cisco SF200-24 24port LAN 10/100Mbps, 2port GbE ...

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch és 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - ...
>
ár:
55 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

... Mbps RJ45 port egy kombo port támogatja 10 Gigabit SFP + optikai AC Power 100-240V, 50-60Hz, 2.2A max. Fizikai ...
>
ár:
201 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
IP-COM Single-Mode Optikai Modul LC 1km (G311SM)

IP-COM Single-Mode Optikai Modul LC 1km (G311SM)

1000Base-SX egyfunkciós SFP optikai diszpécser.autó észleli az SFP optikai modult.
>
ár:
11 306 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE882

ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE882

A VE882 egy optikai HDMI extender, amivel áthidalható a HDMI kábelek hosszának korlátozása. Segítségével ...
>
ár:
299 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 24x1000Mbps + 2x1000/SFP DGS-1100-26MP Smart PoE (24 port PoE) (DGS-1100-26MP)

D-Link Switch 24x1000Mbps + 2x1000/SFP ...

... Gigabites porttal. Rendelkezik SFP modulok fogadására alkalmas helyekkel, így az optikai kapcsolatok végződtetése is lehetséges.
>
ár:
112 751 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1016D

D-Link DGS-1016D

Az asztali switch kedvező árú eszközt kínál szálas optikai megoldáshoz SOHO felhasználásra, kis- és középvállalkozások számára. A hálózatok növekvő ...
>
ár:
27 021 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Valueline 2-utas optikai elosztó

Valueline 2-utas optikai elosztó

... lehetővé teszi, hogy egy optikai jelet két jelvevő vagy jelrögzítő fogadjon. A termék műszaki adatai: ...
>
ár:
1 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D

TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media ...

... Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk ... a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más tagjai akár 60km ...
>
ár:
9 820 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lindy HDMI Extender Optikai LC 300m - 38170

Lindy HDMI Extender Optikai LC 300m - 38170

HDMI Extender Optikai LC 300m - 38170
>
ár:
115 411 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX MM (SC-Duplex)-550m konverter

D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX ...

... '' Rack segítségévelA csomagban: külső 7.5, 1.5A hálózati tápegységMaximális optikai szál távolság: 550m
>
ár:
50 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS1920-24 28port GbE LAN L2 menedzselhető switch

ZyXEL GS1920-24 28port GbE LAN L2 menedzselhető ...

* a GS1910-24 kiváltója - 24 Gigabit port - 4 kombó Gigabit optikai/RJ45 bővítőhely
>
ár:
62 510 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

... Gigabit switch Az asztali switch kedvező árú eszközt kínál szálas optikai megoldáshoz SOHO felhasználásra, kis- és középvállalkozások számára. A hálózatok növekvő ...
>
ár:
28 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ hálózati adapter

Asus PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ hálózati ...

... + LR és SFP+ SR optikai modulok használatával; illetve használható rézvezetékes ... LR (long range; hosszú távú) optikai modulok használatával; illetve használható rézvezetékes megoldás ...
>
ár:
76 130 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus PEB-10G/57811-1S 10GbE SFP+ hálózati adapter

Asus PEB-10G/57811-1S 10GbE SFP+ hálózati ...

... + LR és SFP+ SR optikai modulok használatával; illetve használható rézvezetékes ... LR (long range; hosszú távú) optikai modulok használatával; illetve használható rézvezetékes megoldás ...
>
ár:
53 010 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE892

ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE892

A VE892 egy Optikai HDMI Extender, amely felülkerekedik a standard HDMI kábelek hosszkorlátozásain, hiszen optikaiszálat használva képes magas felbontású audio-, és videojelet nagy ...
>
ár:
410 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Raidsonic IcyBox IB-AC640a optikai meghajtó ház (IB-AC640A)

Raidsonic IcyBox IB-AC640a optikai meghajtó ház ...

... meghajtót kicserélni egy SSD-vel, de továbbra is használnád az optikai meghajtódat? Az IB-AC640a külső meghajtóvá alakíthatja belső DVD-ROM ...
>
ár:
4 674 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear M4300-48X STACKABLE MGD SWITCH

Netgear M4300-48X STACKABLE MGD SWITCH

... porttal és 4 db SFP+ porttal a 10G optikai Up-linkek funkcióihoz. A NETGEAR 10 Gigabit ... Gigabites port: 48 db 100/1000/10GBASE-TSFP optikai: 4 db SFP+ 1000/10GBASE-XSávon kívüli ...
>
ár:
2 249 940 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 28-PORT 10GB SMART SWITCH

Netgear 28-PORT 10GB SMART SWITCH

... és 4 db SFP+ porttal a 10G optikai Up-linkek funkcióihoz. A NETGEAR 10 Gigabit ... : akár 10KSpecifikáció:10 Gigabites rézport: 24 dbSFP optikai: 4 db SFP+ 1000/10GBASE-XUSB-port: ...
>
ár:
888 990 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ATEN Konzol Extender USB KVM CE680

ATEN Konzol Extender USB KVM CE680

DVI optikai KVM extender, az optimális jeltovábbításért. A csomag tartalma: 1x CE680L DVI Optical KVM Extender (helyi egység) 1x CE680R DVI Optical KVM Extender (tá
>
ár:
425 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ATEN Konzol Extender USB KVM CE690

ATEN Konzol Extender USB KVM CE690

DVI optikai KVM extender, az optimális jeltovábbításért. A csomag tartalma: 1x CE690L DVI Optical KVM Extender (helyi egység) 1x CE690R DVI Optical KVM Extender (tá
>
ár:
570 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24P 24 LAN 10/100Mbps, 2 miniGBIC Smart menedzselhető PoE switch

Cisco SF200-24P 24 LAN 10/100Mbps, 2 miniGBIC ...

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - ...
>
ár:
110 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-48 48 LAN 10/100Mbps, 2 miniGBIC Smart menedzselhető rack switch

Cisco SF200-48 48 LAN 10/100Mbps, 2 miniGBIC Smart ...

48 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch, 2 kombó optikai porttal - 48 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - ...
>
ár:
96 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-20 16 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch

Cisco SG300-20 16 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC ...

16 10/100/1000BaseT portos switch, két mini GBIC bõvítõ slottal, optikai portok beépítéséhez, valamint egy RS-232 port az SNMP menedzseléshez. ...
>
ár:
103 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-28 24 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch

Cisco SG300-28 24 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC ...

Huszonnégy 10/100/1000BaseT portos switch, két mini GBIC bõvítõ slottal, optikai portok beépítéséhez, valamint egy RS-232 port az SNMP menedzseléshez. ...
>
ár:
147 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS1920-24HP 28port GbE LAN PoE (375W) L2 menedzselhető switch

ZyXEL GS1920-24HP 28port GbE LAN PoE (375W) L2 ...

* a GS1910-24HP kiváltója - 24 Gigabit port - 24 PoE port, 375W - 802.2af, 802.3at - 4 combo Gigabit optikai/RJ45 bővítőhely
>
ár:
135 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 10x1000Mbps + 2xSFP DGS-1100-10MP Smart PoE (8 port PoE) (DGS-1100-10MP)

D-Link Switch 10x1000Mbps + 2xSFP DGS-1100-10MP ...

... Gigabites porttal. Rendelkezik SFP modulok fogadására alkalmas helyekkel, így az optikai kapcsolatok végződtetése is lehetséges.
>
ár:
73 889 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24P  24-Portos 10/100 PoE Smart Switch /SLM224PT-EU/

Cisco SF200-24P 24-Portos 10/100 PoE Smart Switch ...

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - ...
>
ár:
98 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
optikai
kvm
poe
extender
10GB
10|100|1000
WiFi
eloszto
netgear
Gigabit
wireless
rack
Aktiv
catalyst-2960
ATEN
passziv
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom