Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch

Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch

Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch
>
ár:
2 377 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit
>
ár:
78 199 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE892

ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE892

A VE892 egy Optikai HDMI Extender, amely felülkerekedik a standard HDMI kábelek hosszkorlátozásain, hiszen optikaiszálat használva képes magas felbontású audio-, és videojelet nagy ...
>
ár:
402 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HQ HQSSOPTSPL1 csúcs minőségű optikai elosztó

HQ HQSSOPTSPL1 csúcs minőségű optikai elosztó

Optikai toslink elosztó. 1 be-, 2 kimenet.
>
ár:
2 417 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Valueline 2-utas optikai elosztó

Valueline 2-utas optikai elosztó

... lehetővé teszi, hogy egy optikai jelet két jelvevő vagy jelrögzítő fogadjon. A termék műszaki adatai: ...
>
ár:
1 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE882

ATEN VanCryst HDMI Extender Optikai VE882

A VE882 egy optikai HDMI extender, amivel áthidalható a HDMI kábelek hosszának korlátozása. Segítségével ...
>
ár:
293 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
133 303 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HQ SILVER OPTIKAI 3 PORTOS KAPCSOLÓ

HQ SILVER OPTIKAI 3 PORTOS KAPCSOLÓ

Ideális optikai bemenet erõsítõre való csatlakoztatására. A Toslink csatlakozón keresztül 3 készülék ...
>
ár:
2 874 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
81 509 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 989 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Network Solutions Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

Intellinet Network Solutions Intellinet média ...

... 1000BaseLX - SC, Kábelezés típusa: Egymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2), Multimódusú üvegszálas ... kábel 50/125 (OM2), Többmódusú optikai kábel 50/125 (OM3), 62.5 ...
>
ár:
33 298 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 24x1000Mbps + 2x1000/SFP DGS-1100-26MP Smart PoE (24 port PoE) (DGS-1100-26MP)

D-Link Switch 24x1000Mbps + 2x1000/SFP ...

... Gigabites porttal. Rendelkezik SFP modulok fogadására alkalmas helyekkel, így az optikai kapcsolatok végződtetése is lehetséges.
>
ár:
139 167 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D

TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media ...

... Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk ... a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más tagjai akár 60km ...
>
ár:
10 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

... Gigabit switch Az asztali switch kedvező árú eszközt kínál szálas optikai megoldáshoz SOHO felhasználásra, kis- és középvállalkozások számára. A hálózatok növekvő ...
>
ár:
30 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
4 portos Toslink mátrix switch SpeaKa Professional

4 portos Toslink mátrix switch SpeaKa ...

... elleni védelemInfravörös távirányítóvalA 4 portos Toslink mátrix switch négy optikai bemenetet és négy optikai kimenetet kínál (mindegyik Toslink alj). A switchen található ...
>
ár:
20 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Network Solutions Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Intellinet Network Solutions Intellinet Média ...

... csatlakozó típusa 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45, Kábelezés típusa: Egymódusú optikai szál, Egymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2), UTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras ...
>
ár:
37 167 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D (MC100CM)

TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media ...

... Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk ... a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más tagjai akár 60km ...
>
ár:
9 180 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SLM224GT-EU 24-Portos 10/100 Smart Switch

Cisco SLM224GT-EU 24-Portos 10/100 Smart Switch

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch és 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - ...
>
ár:
54 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1016D

D-Link DGS-1016D

Az asztali switch kedvező árú eszközt kínál szálas optikai megoldáshoz SOHO felhasználásra, kis- és középvállalkozások számára. A hálózatok növekvő ...
>
ár:
22 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF300-48 48 LAN 10/100Mbps, 4 miniGBIC menedzselhető rack switch

Cisco SF300-48 48 LAN 10/100Mbps, 4 miniGBIC ...

... GBIC bõvítõ port lehetõvé teszi a jövõbeni bõvítést, pl. egy optikai gigabit porttal. SF300-as sorozat:
>
ár:
148 440 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81001

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... és a legjobb veszteség elleni biztonság09/125µm singlemode üvegszálas (optikai) vezetékekhez alkalmasBiztonságos gyorscsatlakozó mechanizmusA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó-vevő ...
>
ár:
9 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 100 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81104

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 100 ...

... elleni biztonságMax. 20 km-es hatótávhoz09/125µm singlemode üvegszálas (optikai) vezetékekhez alkalmasEgyszerű plug and play telepítésA Digitus® Mini GBIC (SFP ...
>
ár:
11 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HDMI vezeték nélküli jeltovábbító max. 30m 5 GHz SpeaKa Professional 1365375

HDMI vezeték nélküli jeltovábbító max. 30m 5 ...

... : Fekete · Súly: 122 g · Típus: HDMI rádiójel vezérlésű készlet · Videó (optikai): 1920 x 1080 pixelSzállítás tartalma: HDMI vevő dobo$1, $2DMI adó ...
>
ár:
79 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HDMI Extender jeltovábbító 5GHz, max.30m-ig Aten VE809-AT-G

HDMI Extender jeltovábbító 5GHz, max.30m-ig ...

... : Fekete · Súly: 205 g · Típus: HDMI rádiójel vezérlésű készlet · Videó (optikai): 1920 x 1080 pixel
>
ár:
119 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 10x1000Mbps + 2xSFP DGS-1100-10MP Smart PoE (8 port PoE) (DGS-1100-10MP)

D-Link Switch 10x1000Mbps + 2xSFP DGS-1100-10MP ...

... Gigabites porttal. Rendelkezik SFP modulok fogadására alkalmas helyekkel, így az optikai kapcsolatok végződtetése is lehetséges.
>
ár:
68 809 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T ...

... protokoll és a csatlakozó típusa 2GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Kábelezés típusaEgymódusú optikai szálEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)UTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras ...
>
ár:
33 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear M4300-48X STACKABLE MGD SWITCH

Netgear M4300-48X STACKABLE MGD SWITCH

... porttal és 4 db SFP+ porttal a 10G optikai Up-linkek funkcióihoz. A NETGEAR 10 Gigabit ... Gigabites port: 48 db 100/1000/10GBASE-TSFP optikai: 4 db SFP+ 1000/10GBASE-XSávon kívüli ...
>
ár:
2 205 140 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ATEN Konzol Extender USB KVM CE680

ATEN Konzol Extender USB KVM CE680

DVI optikai KVM extender, az optimális jeltovábbításért. A csomag tartalma: 1x CE680L DVI Optical KVM Extender (helyi egység) 1x CE680R DVI Optical KVM Extender (tá
>
ár:
417 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Zyxel Switch 24x1000Mbps (GS1920-24HP-EU0101F)

Zyxel Switch 24x1000Mbps (GS1920-24HP-EU0101F)

 - 24 Gigabit port- 24 PoE port, 375W- 802.2af, 802.3at- 4 combo Gigabit optikai/RJ45 bővítőhely  
>
ár:
116 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional Beépíthető 8 portos KVM switch, beépített 43,2 cm (17&quot ) TFT monitorral Digitus DS-72002GE

Digitus Professional Beépíthető 8 portos KVM ...

... .0 csatlakozók száma: 2 x · Vezérlés: USB · Videó: VGA · Videó (optikai): 1920 x 1080 pixel · Átkapcsolás funkció: Hot-key · Átkapcsoló/elosztó ...
>
ár:
349 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
10|100|1000
optikai
hdmi
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
ASUS
netgear
UBiQUiTi
Gigabit
Aktiv
Catalyst
SG300-28MP
eloszto
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom