Fm adó 5.0 FM transmitter

Nedis catr120bk autós fm adókészülék

Nedis catr120bk autós fm adókészülék

7 390 Ft

szállítási díj: 990 Ft

... | Bluetooth® | 5.0 V DC / 1.0 A / 5.0 V DC / 2.4 A | Basszus kiemelés | Fekete Elege van az autórádióból Ezzel a Nedis® Bluetooth® 5.0 FM-adókészülékkel saját ...

  • Gyártó: NEDIS
Irány a bolt arrow_forward

FM transmitter újdonságok a depo.hu-n

Gyakran ismételt kérdések - FM transmitter

Széleskörűen használt rádió transzmitter típusok közé tartoznak az FM transzmitterek, az AM transzmitterek, a Bluetooth transzmitterek és az internetes rádióadók. Az FM transzmitterek vezeték nélküli módon átadják a hangjelet a rádió frekvenciáján, az AM transzmitterek pedig az amplitúdómoduláció segítségével működnek. A Bluetooth transzmitterek segítségével a hangot vezeték nélkül továbbítjuk az autórádióhoz, míg az internetes rádióadók az interneten keresztül továbbítják a rádióműsort a felhasználó számítógépéhez vagy mobil eszközéhez. A megfelelő transzmitter típus kiválasztása attól függ, hogy milyen eszközt szeretnénk csatlakoztatni az autórádióhoz, és milyen jellegű rádióadásokat szeretnénk hallgatni.

Amikor egy transmitter frekvencia-tartománya állítható, az azt jelenti, hogy az adókészülék által kibocsátott jelek frekvenciája beállítható annak érdekében, hogy az illeszkedjen a vevőkészülék frekvenciasávjához. Ez lehetővé teszi a kommunikáció stabil és hatékony működését, különösen akkor, ha több készülék van a közelben, amelyek használják ugyanazt a frekvenciasávot. A frekvencia-tartomány beállításával lehetővé válik az adókészülék szélesebb körű felhasználása, és javulhat a kommunikáció minősége.

Ha egy rádió transmittert szeretnénk vásárolni, fontos figyelembe venni az átviteli távolságot, a frekvencia-tartományt, az átviteli teljesítményt és a csatlakozási lehetőségeket. Az átviteli távolság a készülék hatótávolságát határozza meg, a frekvencia-tartomány pedig azt, hogy milyen típusú rádió adókra képes a készülék válaszolni. Az átviteli teljesítmény a jel erősségét határozza meg, és fontos szerepet játszik a jelzavar és a zajosság csökkentésében. A csatlakozási lehetőségek között szerepelhet az USB-port, a Bluetooth, vagy az aux bemenet, amelyek segítségével a készüléket a forráshoz csatlakoztathatjuk. Fontos azonban, hogy az adott készüléknek megfeleljen az általunk használt eszközök csatlakozási lehetőségeinek.