Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat

Honeywell Bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz ...

... HCS80 modult a HCE zónaszabályozó burkolata alatt, az erre kialakított csatlakozókra kell ráhelyezni, így alkalmazása nem igényel többlet helyet.
>
ár:
25 990 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB 9 aljzat > DSUB 9 aljzat csatlakozókkal

Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB ...

Leírás A Delock átalakítója eszköze DSUB9 dugó csatlakozójához csatlakoztatható, és azt a rendszer null modemként ... null modem kábelként is tud használni eme csatlakozó használatá
>
ár:
910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 690 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 3,0m

Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 3,0m

Vezeték típusan/aCsatlakozó típusa 1DB9 anyaCsatlakozó típusa 2DB9 anyaSzínSzürkeHossz3 m
>
ár:
1 910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 1.8m

Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 1.8m

Vezeték típusan/aCsatlakozó típusa 1DB9 anyaCsatlakozó típusa 2DB9 anyaSzínSzürkeHossz1.8 m
>
ár:
1 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com 3x USB 3.0 + Gigabit Ethernet bővítő kártya PCIe /PEXUSB3S3GE/

StarTech.com 3x USB 3.0 + Gigabit Ethernet ...

Tulajdonságok: Csatlakozás: PCI Express Csatlakozó: 3 db USB 3.0, 1 db RJ-45 Gigabit Ethernet ...
>
ár:
21 945 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel SUB-D9 apa / apa 10 méteres (82983)

Delock RS-232 soros kábel SUB-D9 apa / apa 10 ...

• Csatlakozó: RS-232 SUB-D 9 hüvely > RS-232 SUB-D 9 hüvely• Soros csatlakozó csavarokkal
>
ár:
2 991 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sandberg USB ->Serial kábel (9 pin)

Sandberg USB ->Serial kábel (9 pin)

Csatlakozó típusa 1A típusú USBCsatlakozó típusa 2DB9 apaSzínFeketeTovábbi információkKábel hossza: 30 cm
>
ár:
5 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb RJ45 SFP modul, ezüst (J8177CST)

Startech Gb RJ45 SFP modul, ezüst (J8177CST)

Csatlakozó típusaRJ-45DDMNemMax távolság100mSzínEzüstSebesség1 Gbps
>
ár:
32 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb SFP modul, SM/MM, ezüst (J4859CST)

Startech Gb SFP modul, SM/MM, ezüst (J4859CST)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz1310nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
28 580 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech GbE - LC MM konverter, fekete (MCM1110MMLC)

Startech GbE - LC MM konverter, fekete ...

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]RJ-45 [F]PoENemHullámhossz850 nmSzínFeketeSebesség1 Gbps
>
ár:
41 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb SFP modul, SM/MM, 10db ezüst (J4859C10PKST)

Startech Gb SFP modul, SM/MM, 10db ezüst ...

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz1310nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
248 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Straus ST/AT-PS005 Pneumatikus Légszerszám 66részes

Straus ST/AT-PS005 Pneumatikus Légszerszám ...

... -2db tűszelep -1db 1/4"; toldó-alj csatlakozó -1db 1/8"; foglalat -10db csiszoló kő ... -nyomaték: 68 Nm -légnyomás: 90 psi 6,2bar -csatlakozó: 1/4 "; -levegőbemenet: 1/2 "; -maximális ...
>
ár:
19 990 Ft
szállítási díj:
1 275 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 fokos szögű, csavarokkal ellátott > 6 érintkezős dugó 3 m

Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 ...

Ezt a kábelt különféle, 6 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. ... 9 érintkezős FireWire aljzatához. A 9 tűs csatlakozó csava
>
ár:
11 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET D-LINK DWA-182 Wireless DualBand USB Adapter

NET D-LINK DWA-182 Wireless DualBand USB Adapter

... Mb/s Kapcsolódási technológia: Wireless Befogadó csatlakozó: USB Belsõ: N Maximális adatátviteli ... hõmérséklettartomány (T-: 0 - 40 °C Csatlakozók: WLAN Termék színe: Fekete Link/Act ...
>
ár:
9 623 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ANT24SP

TP-LINK TL-ANT24SP

... és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő csatlakozni a vezeték nélküli készüléket, hogy egy ...
>
ár:
4 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / apa, 5 m

Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / apa, 5 m

... a rendszere egy szabad soros protjához. Specifikáció o Csatlakozó: RS-232 SUB-D 9 apa RS-232 ... SUB-D 9 apa o Soros apa csatlakozó csavarokkal o Kábel méret: 30 AWG o Kábel ...
>
ár:
1 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / anya, 5 m

Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / anya, 5 m

... (pl. egér, modem, stb.) csatlakoztatását. Specifikáció o Csatlakozó: RS-232 SUB-D 9 apa RS-232 SUB- ... D 9 anya o Soros apa csatlakozó csavarokkal o Kábel méret: 30 AWG o Kábel ...
>
ár:
1 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel Sub-D9 apa / anya, 2 m

Delock RS-232 soros kábel Sub-D9 apa / anya, 2 m

... használhassa, pl. egér, modem, stb. Specifikáció o Csatlakozó: RS-232 SUB-D 9 apa RS-232 SUB ... -D 9 anya o Soros apa és anya csatlakozó csavarokkal o Kábelméret: 30 AWG o Kábel hossza ...
>
ár:
950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel Sub-D9 apa / anya, 2 m

Delock RS-232 soros kábel Sub-D9 apa / anya, 2 m

... használhassa, pl. egér, modem, stb. Specifikáció o Csatlakozó: RS-232 SUB-D 9 apa RS-232 SUB ... -D 9 anya o Soros apa és anya csatlakozó csavarokkal o Kábelméret: 30 AWG o Kábel hossza ...
>
ár:
730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / apa, 1 m

Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / apa, 1 m

... a rendszere egy szabad soros protjához. Specifikáció o Csatlakozó: RS-232 SUB-D 9 apa RS-232 ... SUB-D 9 apa o Soros apa csatlakozó csavarokkal o Kábel méret: 30 AWG o Kábel ...
>
ár:
740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / apa, 2 m

Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / apa, 2 m

... a rendszere egy szabad soros protjához. Specifikáció o Csatlakozó: RS-232 SUB-D 9 apa RS-232 ... SUB-D 9 apa o Soros apa csatlakozó csavarokkal o Kábel méret: 30 AWG o Kábel ...
>
ár:
1 010 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech NM9FF - DB9 RS232 Serial Null Modem Adapter - anya/anya

Startech NM9FF - DB9 RS232 Serial Null Modem ...

Alapadatok Típus: átalakítóCsatlakozó(k) Csatlakozó 11 - DB-9 (9 pin; D-Sub) F Csatlakozó 21 - DB-9 (9 pin; D-Sub) FGyártói link:LINK
>
ár:
1 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET91000SC2 - Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber média konverter SC 550m - 1000 Mbps

Startech ET91000SC2 - Gigabit Ethernet Multi Mode ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - Fiber Optic SC Duplex F Csatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link: LINK
>
ár:
54 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET91000LC2 - Fiber média konverter Gigabit 1000Mbps MM Fibre LC 550m

Startech ET91000LC2 - Fiber média konverter ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - Fiber Optic LC Duplex F Csatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link: LINK
>
ár:
66 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET90110ST2 - 10/100 Mbps Multi Mode Fiber média konverter ST 2 km

Startech ET90110ST2 - 10/100 Mbps Multi Mode Fiber ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - RJ-45 F Csatlakozó 2 1 - Fiber Optic ST Duplex FGyártói link: LINK
>
ár:
27 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
CryptoWorks
modem
adsl
Lte
Annex
WiFi
Optoma
vevő
tartó
Motor
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom