Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB 9 aljzat > DSUB 9 aljzat csatlakozókkal

Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB ...

Leírás A Delock átalakítója eszköze DSUB9 dugó csatlakozójához csatlakoztatható, és azt a rendszer null modemként ... null modem kábelként is tud használni eme csatlakozó használatá
>
ár:
910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt Villámvédő

TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt ...

... és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő csatlakozni a vezeték nélküli készüléket, hogy egy ...
>
ár:
2 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt Villámvédő

TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt ...

... és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő csatlakozni a vezeték nélküli készüléket, hogy egy ...
>
ár:
2 530 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 1.8m

Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 1.8m

Vezeték típusan/aCsatlakozó típusa 1DB9 anyaCsatlakozó típusa 2DB9 anyaSzínSzürkeHossz1.8 m
>
ár:
2 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 404 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 164 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 261 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Epson Ethernet modul projektorokhoz - ELPAP02B, USB csatlakozós

Epson Ethernet modul projektorokhoz - ELPAP02B, ...

EB-1725/35-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
22 034 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 657 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 282 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
WINTOPTEC Wintop SFP WT-9110G/SM/20/LC ipari modul

WINTOPTEC Wintop SFP WT-9110G/SM/20/LC ipari modul

... , Csatlakozók száma: 2, Kapcsolat: Vezetékes, Max. átviteli távolság (m): 20 000, Sebesség: 1000 Mbps, Szabvány: Nincs, Típus: SFP modul, USB 2.0 csatlakozó ...
>
ár:
7 108 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WINTOPTEC Wintop SFP WT-9110G/SM/20/LCI ipari modul

WINTOPTEC Wintop SFP WT-9110G/SM/20/LCI ipari ...

... , Csatlakozók száma: 2, Kapcsolat: Vezetékes, Max. átviteli távolság (m): 20 000, Sebesség: 1000 Mbps, Szabvány: Nincs, Típus: SFP modul, USB 2.0 csatlakozó ...
>
ár:
9 575 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WINTOPTEC Wintop SFP WT-SFP+/10G/MM/0.3/LC ipari modul

WINTOPTEC Wintop SFP WT-SFP+/10G/MM/0.3/LC ipari ...

... , Csatlakozók száma: 2, Kapcsolat: Vezetékes, Max. átviteli távolság (m): 300, Sebesség: 1000 Mbps, Szabvány: Nincs, Típus: SFP modul, USB 2.0 csatlakozó: Nincs ...
>
ár:
18 306 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WINTOPTEC Wintop SFP WT-SFP+/10G/SM/10/LC ipari modul

WINTOPTEC Wintop SFP WT-SFP+/10G/SM/10/LC ipari ...

... , Csatlakozók száma: 2, Kapcsolat: Vezetékes, Max. átviteli távolság (m): 10 000, Sebesség: 10 Gbps, Szabvány: Nincs, Típus: SFP modul, USB 2.0 csatlakozó ...
>
ár:
20 789 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Sandberg USB ->Serial kábel (9 pin)

Sandberg USB ->Serial kábel (9 pin)

Csatlakozó típusa 1A típusú USBCsatlakozó típusa 2DB9 apaSzínFeketeTovábbi információkKábel hossza: 30 cm
>
ár:
6 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb SFP modul, SM/MM, ezüst (J4859CST)

Startech Gb SFP modul, SM/MM, ezüst (J4859CST)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz1310nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
30 680 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFP MM modul, szürke (J4858CST)

Startech SFP MM modul, szürke (J4858CST)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz850 nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
24 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFP MM modul, szürke, 10db (J4858CST)

Startech SFP MM modul, szürke, 10db (J4858CST)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz850 nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
188 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb SFP modul, SM/MM, 10db ezüst (J4859C10PKST)

Startech Gb SFP modul, SM/MM, 10db ezüst ...

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz1310nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
244 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link modem ADSL2+ Ethernet Modem (Annex A)

D-Link modem ADSL2+ Ethernet Modem (Annex A)

... típusADSL2+ (Annex A)FelépítésDesktopBusz csatlakozó típusaFastEthernet (RJ45)Külső csatlakozóRJ11Letöltési sebesség (Downstream)no dataFeltöltési sebesség ...
>
ár:
8 513 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 fokos szögű, csavarokkal ellátott > 6 érintkezős dugó 3 m

Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 ...

... csatlakozást, és megakadályozhatja, hogy a kábelt véletlenszerűen kihúzzák. Műszaki adatok • Csatlakozó: FireWire 1394B 9 érintkezős dugó 90 fokos szögű, csavarokkal ellátott ...
>
ár:
2 060 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Cable serial Null modem 9 pin female / fema

Delock Cable serial Null modem 9 pin female / fema

... , illetve a kommunikációt két soros eszköz között. Műszaki leírás o Csatlakozó: Null modem Sub-D9 tűs female > Null modem Sub-D9 ...
>
ár:
1 869 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock FireWire 9 tűs > 6 tűs 3m

Delock FireWire 9 tűs > 6 tűs 3m

... kábelt különféle, 6 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera ... FireWire aljzatához. .Műszaki adatok • Csatlakozó: FireWire 1394B 9 érintkezős dugó > ...
>
ár:
2 021 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock adapter Sub-D 9 Pin anya > RJ45 anya, szere

Delock adapter Sub-D 9 Pin anya > RJ45 anya, szere

... kiosztással o Soros dugó csavarokkal o Szín: kék o Méret: csatlakozóval együtt:(HxSzxM): kb. 52 x 34 x 16 mm Rendszerkövetelmények ...
>
ár:
599 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET90110SC2 - 10/100 Mbps Multi Mode Fiber média konverter SC 2 km

Startech ET90110SC2 - 10/100 Mbps Multi Mode Fiber ...

Alapadatok Típus: média konverter Csatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - Fiber Optic SC Duplex F Csatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link: LINK
>
ár:
27 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-link 3.75G HSUPA USB Adapter

D-link 3.75G HSUPA USB Adapter

... 3.75G HSUPA USB AdapterGyártóD-LinkTermékosztályModemModem típusGSMFelépítésKülsőBusz csatlakozó típusaN/AKülső csatlakozó1 x USB 2.0MicroSDLetöltési sebesség (Downstream)21 Mb ...
>
ár:
13 582 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 fokos szögű, csavarokkal ellátott > 6 érintkezős dugó 3 m

Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 ...

Ezt a kábelt különféle, 6 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. ... 9 érintkezős FireWire aljzatához. A 9 tűs csatlakozó csava
>
ár:
11 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ANT24SP

TP-LINK TL-ANT24SP

... és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő csatlakozni a vezeték nélküli készüléket, hogy egy ...
>
ár:
6 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
modem
CryptoWorks
adsl
MC111CS
Annex
LEDmaster
nokia
ADSL2+
smardtv
GSM
üvegszálas
Intellinet
tartó
csatlakozó
adapter
koax
Wolf
sín
fésűs
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom