Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Korax Solar KS-100 Monokristályos Napelem panel

Korax Solar KS-100 Monokristályos Napelem panel

... .5 mm vastag fekete eloxált alumínium Hátlap: Fekete Tedlar Csatlakozódoboz: TYCO IP65 csatlakozó, egyenirányító diódával Vezeték: 1-1 m hosszú, 4 mm2 ...
>
ár:
46 450 Ft
szállítási díj:
2 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Korax Solar KS-150 Monokristályos Napelem panel

Korax Solar KS-150 Monokristályos Napelem panel

... .5 mm vastag fekete eloxált alumínium Hátlap: Fekete Tedlar Csatlakozódoboz: TYCO IP65 csatlakozó, egyenirányító diódával Vezeték: 1-1 m hosszú, 4 mm2 ...
>
ár:
73 720 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB 9 aljzat > DSUB 9 aljzat csatlakozókkal (65570)

Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB ...

Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB 9 aljzat > DSUB 9 aljzat csatlakozókkal (65570)
>
ár:
802 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB 9 aljzat > DSUB 9 aljzat csatlakozókkal

Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB ...

Leírás A Delock átalakítója eszköze DSUB9 dugó csatlakozójához csatlakoztatható, és azt a rendszer null modemként ... null modem kábelként is tud használni eme csatlakozó használatá
>
ár:
910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt Villámvédő

TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt ...

... és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő csatlakozni a vezeték nélküli készüléket, hogy egy ...
>
ár:
2 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt Villámvédő

TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt ...

... és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő csatlakozni a vezeték nélküli készüléket, hogy egy ...
>
ár:
2 530 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB 9 aljzat > DSUB 9 aljzat csatlakozókkal (65570)

Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB ...

Ez a Delock átalakító csatlakoztatható egy Sub-D 9 tűs apa csatlakozóhoz a rendszereden, hogy null modemként használhassa.
>
ár:
1 245 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt Villámvédő

TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt ...

RAKTÁRON, szállítás: 2 munkanapTovábbi információért kérem hívjon. (Harmati Róbert 30/9971-301)
>
ár:
2 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
878 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
779 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 3,0m

Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 3,0m

Vezeték típusan/aCsatlakozó típusa 1DB9 anyaCsatlakozó típusa 2DB9 anyaSzínSzürkeHossz3 m
>
ár:
2 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 1.8m

Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 1.8m

Vezeték típusan/aCsatlakozó típusa 1DB9 anyaCsatlakozó típusa 2DB9 anyaSzínSzürkeHossz1.8 m
>
ár:
2 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 657 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 282 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Sandberg USB ->Serial kábel (9 pin)

Sandberg USB ->Serial kábel (9 pin)

Csatlakozó típusa 1A típusú USBCsatlakozó típusa 2DB9 apaSzínFeketeTovábbi információkKábel hossza: 30 cm
>
ár:
6 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb SFP modul, SM/MM, ezüst (J4859CST)

Startech Gb SFP modul, SM/MM, ezüst (J4859CST)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz1310nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
30 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb SFP modul, SM/MM, 10db ezüst (J4859C10PKST)

Startech Gb SFP modul, SM/MM, 10db ezüst ...

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz1310nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
246 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFP MM modul, szürke (J4858CST)

Startech SFP MM modul, szürke (J4858CST)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz850 nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
21 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Network Solutions Intellinet ADSL modem splitter adapter

Intellinet Network Solutions Intellinet ADSL modem ...

... /adapterek, Busz típus: n/a, Belső csatlakozók: n/a, Külső portok: n/a, ... interferenciák elkerülése, Egyik oldalon: RJ11 csatlakozó a telefonvonal számára, Másik oldalon: 2 ...
>
ár:
733 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Akyga AK-CO-01 2m RS232 soros hosszabbító kábel

Akyga AK-CO-01 2m RS232 soros hosszabbító kábel

Alap szín: Szürke; Csatlakozó 1: Soros apa; Csatlakozó 2: Soros anya; Csatlakozó 3: Nincs; Csatlakozó 4: Nincs; Csomagolás: Oem; Formátum: Szerelt; Funkció: Hosszabbító; Kábel ...
>
ár:
1 375 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kolink KKTM30QMF 30m D-Sub M/F hosszabbító kábel

Kolink KKTM30QMF 30m D-Sub M/F hosszabbító ...

Alap szín: Fekete; Csatlakozó 1: D-Sub; Csatlakozó 2: D-Sub; Csatlakozó 3: Nincs; Csatlakozó 4: Nincs; Csomagolás: Oem; Formátum: Szerelt; Funkció: Hosszabbító; Kábel hosszúság ...
>
ár:
12 756 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media konverter (SFP modul nélkül!)

TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media ...

... IEEE802.3z 1000Base-FX. multi-mode/single-mode, SC-Type csatlakozóval. SX (shortwave) t
>
ár:
8 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock adapter Sub-D 9 Pin anya > RJ45 anya, szere

Delock adapter Sub-D 9 Pin anya > RJ45 anya, szere

... kiosztással o Soros dugó csavarokkal o Szín: kék o Méret: csatlakozóval együtt:(HxSzxM): kb. 52 x 34 x 16 mm Rendszerkövetelmények ...
>
ár:
650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET90110SC2 - 10/100 Mbps Multi Mode Fiber média konverter SC 2 km

Startech ET90110SC2 - 10/100 Mbps Multi Mode Fiber ...

Alapadatok Típus: média konverter Csatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - Fiber Optic SC Duplex F Csatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link: LINK
>
ár:
28 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 fokos szögű, csavarokkal ellátott > 6 érintkezős dugó 3 m

Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 ...

Ezt a kábelt különféle, 6 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. ... 9 érintkezős FireWire aljzatához. A 9 tűs csatlakozó csava
>
ár:
11 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ANT24SP

TP-LINK TL-ANT24SP

... és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő csatlakozni a vezeték nélküli készüléket, hogy egy ...
>
ár:
2 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
modem
CryptoWorks
GSM
adsl
Invitel
ZXV10
ZTE
riasztó
RJ11
soros
Analóg
Irdeto
usb
ALPHACRYPT
Annex
érpáros
Modul
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom