Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock 65570 Gender Changer null modem csatlakozó DSUB 9 aljzat

Delock 65570 Gender Changer null modem csatlakozó ...

Csatlakozók: 2x D-Sub9 aljzat Méretei: 30,9 x 17,9 x12,5 mm Aranyozott érintkezők
>
ár:
1 290 Ft
szállítási díj:
890 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
866 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Kolink Firewire 9/9 B csatlakozó 1.8m

Kolink Firewire 9/9 B csatlakozó 1.8m

FireWire IEEE 1394b szabvány
>
ár:
2 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kolink Firewire 9/9 B csatlakozó 1.8m

Kolink Firewire 9/9 B csatlakozó 1.8m

FireWire IEEE 1394b szabvány
>
ár:
3 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DLINK D-Link Wireless AC Dualband USB Adapter

DLINK D-Link Wireless AC Dualband USB Adapter

Csatlakozók: USB2.0Frekvencia: 2,4-2,5GHzGyártó: DLINKHatótávolság: 100-300mKompatibilitás: ?
>
ár:
11 128 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kemo M148A Akkumulátor védő modul, akkumulátort mélykisülés ellen védő modul

Kemo M148A Akkumulátor védő modul, ...

... : 87 x 60 x 33 mm - 6,3 mm-es csúszósarus csatlakozók ( 4 db csatlakozó mellékelve)    
>
ár:
7 490 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mahr 5331130 Millimar N 1701 USB modul

Mahr 5331130 Millimar N 1701 USB modul

... USB| Rugalmasan kombinálható RS-485 busz modulok| Nagy teljesítményű csatlakozó modulok a mérőszenzorok kiértékeléséhez| Több csatlakoztatott mérőtapintó egyidejű adatlekérdezése ...
>
ár:
68 923 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DSL-360R ADSL2+ modem, Annex B

D-Link DSL-360R ADSL2+ modem, Annex B

Tulajdonságok: RJ-11 port ADSL telefonvonal csatlakozó RJ-45 port 10/100BASET Ethernet csatlakozó Sebessség: 8Mbit le, 640Kbit/s fel PPPoE, PPPoA, CLIP (IPoA)
>
ár:
1 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m ...

... micron - Jellemzők: Halogen-free - Hossza: 3 m - Színe: Yellow Csatlakozó(k) - Csatlakozó: 2 x LC single-mode - male - Connector (Second End): 2 ...
>
ár:
3 510 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m ...

... micron - Jellemzők: Halogen-free - Hossza: 1 m - Színe: Yellow Csatlakozó(k) - Csatlakozó: 2 x LC single-mode - male - Connector (Second End): 2 ...
>
ár:
2 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros tus feju anya kábel - DB9 apa véggel1:1 elrendezés

Delock RS-232 soros tus feju anya kábel - DB9 apa ...

... -232 kábel lehetové teszi, hogy egy belso standard RS-232 csatlakozót összekössünk a számítógép házán kívüli eszközzel. A soros DB9 ...
>
ár:
1 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LogiLink USB 3.0 - Gigabit adapter

LogiLink USB 3.0 - Gigabit adapter

... csomag kezelés 9KB-igSzámítógéphez, notebookhoz USB porton keresztül csatlakoztatható Csatlakozó 1: USB A apaCsatlakozó 2: RJ 45 anya, Auto MDIX támogatásUSB 3 ...
>
ár:
5 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Akkumulátor védő modul, akkumulátort mélykisülés ellen védő modul

Akkumulátor védő modul, akkumulátort ...

... terhelhetősége 7A. Az akkumulátor védő modul T2 6,3 mm-es csatlakozóval van szerelve.
>
ár:
4 090 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media konverter (SFP modul nélkül!)

TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media ...

... IEEE802.3z 1000Base-FX. multi-mode/single-mode, SC-Type csatlakozóval. SX (shortwave) támogatása. Auto MDI/MDI-X a TX portokhoz ...
>
ár:
7 273 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock kábel FireWire 9 pin dugó > 4 pin dugó 2 m (82589)

Delock kábel FireWire 9 pin dugó > 4 pin dugó 2 ...

Leírás Ezt a kábelt különféle, 4 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. csatlakoztathatja, valamint a szám?
>
ár:
2 076 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock kábel FireWire 9 pin dugó 90°, könyök screws > 6 pin dugó 1 m (83588)

Delock kábel FireWire 9 pin dugó 90°, könyök ...

Leírás Ezt a kábelt különféle, 6 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. csatlakoztathatja, valamint a szám?
>
ár:
8 937 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock kábel FireWire 9 pin dugó 90°, könyök screws > 6 pin dugó 3 m (83590)

Delock kábel FireWire 9 pin dugó 90°, könyök ...

Leírás Ezt a kábelt különféle, 6 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. csatlakoztathatja, valamint a szám?
>
ár:
6 761 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock kábel FireWire 9 pin dugó screws > 9 pin dugó screws 3 m (83593)

Delock kábel FireWire 9 pin dugó screws > 9 pin ...

Leírás Ezt a kábelt különféle, 9 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. csatlakoztathatja, valamint a szám?
>
ár:
12 119 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock kábel FireWire 9 pin dugó > 9 pin dugó 3 m (82600)

Delock kábel FireWire 9 pin dugó > 9 pin dugó 3 ...

Leírás Ezt a kábelt különféle, 9 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. csatlakoztathatja, valamint a szám?
>
ár:
2 874 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock kábel FireWire 4 pin dugó > 4 pin dugó 1 m (82570)

Delock kábel FireWire 4 pin dugó > 4 pin dugó 1 ...

Leírás Ezt a kábelt különféle, 4 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. csatlakoztathatja, valamint a szám?
>
ár:
1 274 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock kábel FireWire 9 pin dugó > 4 pin dugó 1 m (82588)

Delock kábel FireWire 9 pin dugó > 4 pin dugó 1 ...

Leírás Ezt a kábelt különféle, 4 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. csatlakoztathatja, valamint a szám?
>
ár:
1 958 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock kábel FireWire 9 pin dugó > 4 pin dugó 3 m (82594)

Delock kábel FireWire 9 pin dugó > 4 pin dugó 3 ...

Leírás Ezt a kábelt különféle, 4 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. csatlakoztathatja, valamint a szám?
>
ár:
2 577 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Coupler network kábel Cat.6A STP toolfree (86429)

Delock Coupler network kábel Cat.6A STP toolfree ...

Leírás Ezzel a Delock csatlakozóval két dugasz nélküli hálózati kábel köthető össze bővítés vagy javítás érdekében.M
>
ár:
2 055 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Coupler network kábel Cat.6 STP toolfree (86428)

Delock Coupler network kábel Cat.6 STP toolfree ...

Leírás Ezzel a Delock csatlakozóval két dugasz nélküli hálózati kábel köthető össze bővítés vagy javítás érdekében.M
>
ár:
1 881 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Coupler network kábel Cat.6A STP toolfree installation (86467)

Delock Coupler network kábel Cat.6A STP toolfree ...

Leírás Ezzel a Delock csatlakozóval két dugasz nélküli hálózati kábel köthető össze bővítés vagy javítás érdekében.M
>
ár:
2 488 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Coupler network kábel Cat.6 STP toolfree installation (86466)

Delock Coupler network kábel Cat.6 STP toolfree ...

Leírás Ezzel a Delock csatlakozóval két dugasz nélküli hálózati kábel köthető össze bővítés vagy javítás érdekében.M
>
ár:
2 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC210CS Singlemode GbE Media Converter

TP-LINK MC210CS Singlemode GbE Media Converter

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat. ...
>
ár:
13 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321A WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1550nm / RX: 1310nm)

TP-LINK TL-SM321A WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1550nm ...

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km-Garancia: ...
>
ár:
8 144 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321B WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1310nm / RX: 1550nm)

TP-LINK TL-SM321B WDM SFP 1G-BX modul (TX: 1310nm ...

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1310 nm/RX:1550 nm, egyszeres üzemmód, 10km-Garancia: ...
>
ár:
4 363 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
GSM
Delock
WiFi
modul
MikroTik
Startech
FireWire
Axis
SFP
fiber
tartó
modem
wireless
adsl
Lte
Korax
usb
ADSL2+
tp-link
hálózati
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom