Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat

Honeywell Bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz ...

... HCS80 modult a HCE zónaszabályozó burkolata alatt, az erre kialakított csatlakozókra kell ráhelyezni, így alkalmazása nem igényel többlet helyet.
>
ár:
23 391 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB 9 aljzat > DSUB 9 aljzat csatlakozókkal

Delock Gender Changer null modem csatlakozó DSUB ...

Leírás A Delock átalakítója eszköze DSUB9 dugó csatlakozójához csatlakoztatható, és azt a rendszer null modemként ... null modem kábelként is tud használni eme csatlakozó használatá
>
ár:
910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt Villámvédő

TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt ...

... és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő csatlakozni a vezeték nélküli készüléket, hogy egy ...
>
ár:
1 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt Villámvédő

TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt ...

... és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő csatlakozni a vezeték nélküli készüléket, hogy egy ...
>
ár:
2 050 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 3,0m

Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 3,0m

Vezeték típusan/aCsatlakozó típusa 1DB9 anyaCsatlakozó típusa 2DB9 anyaSzínSzürkeHossz3 m
>
ár:
2 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 690 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 1.8m

Digitus modem csatlakozó kábel , D-Sub9, 1.8m

Vezeték típusan/aCsatlakozó típusa 1DB9 anyaCsatlakozó típusa 2DB9 anyaSzínSzürkeHossz1.8 m
>
ár:
2 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Epson Ethernet modul projektorokhoz - ELPAP02B, USB csatlakozós

Epson Ethernet modul projektorokhoz - ELPAP02B, ...

EB-1725/35-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
22 034 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sandberg USB ->Serial kábel (9 pin)

Sandberg USB ->Serial kábel (9 pin)

Csatlakozó típusa 1A típusú USBCsatlakozó típusa 2DB9 apaSzínFeketeTovábbi információkKábel hossza: 30 cm
>
ár:
5 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb SFP modul, SM/MM, ezüst (J4859CST)

Startech Gb SFP modul, SM/MM, ezüst (J4859CST)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz1310nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
31 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gb SFP modul, SM/MM, 10db ezüst (J4859C10PKST)

Startech Gb SFP modul, SM/MM, 10db ezüst ...

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz1310nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
245 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFP MM modul, szürke, 10db (J4858CST)

Startech SFP MM modul, szürke, 10db (J4858CST)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz850 nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
181 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 100Mb SFP modul, szürke (SFPF1302C)

Startech 100Mb SFP modul, szürke (SFPF1302C)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenSzínEzüstHullámhossz1300 nm
>
ár:
19 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFP MM modul, szürke (J4858CST)

Startech SFP MM modul, szürke (J4858CST)

Csatlakozó típusaLC Duplex [F]DDMIgenHullámhossz850 nmSzínEzüstSebesség1,25 Gbps
>
ár:
21 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 fokos szögű, csavarokkal ellátott > 6 érintkezős dugó 3 m

Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 ...

... csatlakozást, és megakadályozhatja, hogy a kábelt véletlenszerűen kihúzzák. Műszaki adatok • Csatlakozó: FireWire 1394B 9 érintkezős dugó 90 fokos szögű, csavarokkal ellátott ...
>
ár:
2 060 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock FireWire 9 tűs > 6 tűs 3m

Delock FireWire 9 tűs > 6 tűs 3m

... kábelt különféle, 6 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera ... FireWire aljzatához. .Műszaki adatok • Csatlakozó: FireWire 1394B 9 érintkezős dugó > ...
>
ár:
2 021 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 65433 adapter Sub-D 25 Pin apa > RJ45 anya, szerelő készlet

Delock 65433 adapter Sub-D 25 Pin apa > RJ45 anya, ...

... interfész egyéni kiosztással o Soros dugó csavarokkalo Szín: szürkeo Méret: csatlakozóval együtt:(HxSzxM): kb. 42 x 55 x 16 mm Rendszerkövetelmények ...
>
ár:
1 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Chieftec IPC 4U UNC-410F-B 400W

Chieftec IPC 4U UNC-410F-B 400W

... (ek)IgenTápegységek maximális száma1Tápegységek összteljesítménye400 WattSerial ATA elektromos csatlakozók száma4 dbATX tápegység csatlakozó típusa20-pin + 4-pin+12V elektromos ...
>
ár:
87 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DelockNull Modem Sub-D 9 pin female > female Gende

DelockNull Modem Sub-D 9 pin female > female Gende

... eszköze DSUB9 dugó csatlakozójához csatlakoztatható, és azt ... - Nemváltó (fordító) kivitel - DSUB 9 pólusú csatlakozó csavarral és csavaranyával - Aranyozott érintkezők - Méretek: ...
>
ár:
790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET90110SC2 - 10/100 Mbps Multi Mode Fiber média konverter SC 2 km

Startech ET90110SC2 - 10/100 Mbps Multi Mode Fiber ...

Alapadatok Típus: média konverter Csatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - Fiber Optic SC Duplex F Csatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link: LINK
>
ár:
27 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 fokos szögű, csavarokkal ellátott > 6 érintkezős dugó 3 m

Delock Kábel FireWire 9 érintkezős dugó 90 ...

Ezt a kábelt különféle, 6 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. ... 9 érintkezős FireWire aljzatához. A 9 tűs csatlakozó csava
>
ár:
11 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET D-LINK DWA-182 Wireless DualBand USB Adapter

NET D-LINK DWA-182 Wireless DualBand USB Adapter

... Mb/s Kapcsolódási technológia: Wireless Befogadó csatlakozó: USB Belsõ: N Maximális adatátviteli ... hõmérséklettartomány (T-: 0 - 40 °C Csatlakozók: WLAN Termék színe: Fekete Link/Act ...
>
ár:
9 913 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ANT24SP

TP-LINK TL-ANT24SP

... és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő csatlakozni a vezeték nélküli készüléket, hogy egy ...
>
ár:
4 809 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / apa, 5 m

Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / apa, 5 m

... a rendszere egy szabad soros protjához. Specifikáció o Csatlakozó: RS-232 SUB-D 9 apa > RS- ... 232 SUB-D 9 apa o Soros apa csatlakozó csavarokkal o Kábel méret: 30 AWG o Kábel ...
>
ár:
1 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / anya, 5 m

Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / anya, 5 m

... (pl. egér, modem, stb.) csatlakoztatását. Specifikáció o Csatlakozó: RS-232 SUB-D 9 apa > RS-232 ... SUB-D 9 anya o Soros apa csatlakozó csavarokkal o Kábel méret: 30 AWG o Kábel ...
>
ár:
1 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel Sub-D9 apa / anya, 2 m

Delock RS-232 soros kábel Sub-D9 apa / anya, 2 m

... használhassa, pl. egér, modem, stb. Specifikáció o Csatlakozó: RS-232 SUB-D 9 apa > RS-232 ... -D 9 anya o Soros apa és anya csatlakozó csavarokkal o Kábelméret: 30 AWG o Kábel hossza ...
>
ár:
950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
modem
CryptoWorks
Invitel
adsl
Lte
ADSL2+
Annex
Irdeto
riasztó
MC111CS
usb
Motor
adapter
mozgaserzekelo
ALPHACRYPT
Szim
10GBASE-T
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom