Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP + adó-vevő modul 10 GigE 10GBase-SR LC / PC multi-mode 300 m-ig 850 nm-ig a katalizátor kapcsoló modulhoz

SFP-10G-SR Cisco SFP + adó-vevő modul 10 GigE ...

... supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000 MHz*km MMF (OM3 ...
>
ár:
104 138 Ft
szállítási díj:
2 551 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) adó-vevő modul GigE 1000Base-SX LC / PC multi-mode 1 km 850 nm-ig

GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) adó-vevő modul ...

... 550 m and on 62.5 m Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support ...
>
ár:
49 536 Ft
szállítási díj:
2 551 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com Gigabit Ethernet egymódú szálas média átalakító SC 40 km - 1000 Mbps - 2000 Mbit / s - 1000Base-T - 1000Base-LX, 1000Base-SX - Gigabit Et

StarTech.com Gigabit Ethernet egymódú szálas ...

... output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Fiber optic connector: SC, Connectivity technology: ... Mode SC fiberThe ET91000SM402 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media Converter ...
>
ár:
203 057 Ft
szállítási díj:
2 551 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP JD094B kompatibilis SFP + adó-vevő modul - 10GBASE-LR - Száloptika - 10000 Mbit / s - SFP + - LC - LR - 10000 m JD094BST

StarTech.com HP JD094B kompatibilis SFP + ...

... - 10GBASE-LR. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 ... delivers dependable 10 GbE connectivity over fiber cable, for 10GBASE-LR compliant networks ...
>
ár:
110 767 Ft
szállítási díj:
2 551 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J4858C kompatibilis SFP adó-vevő modul - 1000BASE-SX - Száloptika - 1250 Mbit / s - SFP - LC - SX - 550 m J4858C10PKST

StarTech.com HP J4858C kompatibilis SFP adó-vevő ...

... - 1000BASE-SX. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1250 Mbit ... delivers dependable 1 GbE connectivity over fiber cable, for 1000BASE-SX compliant networks ...
>
ár:
155 830 Ft
szállítási díj:
2 551 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM kompatibilis SFP + adó-vevő modul - 10GBase-LRM - Száloptika - 10000 Mbit / s - SFP + - LC - LRM - 2000 m SFPP10GELR

StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM kompatibilis ...

... SFPP10GELRMS is a Juniper WSP-Q40GLR4L compatible fiber transceiver module that has been designed, ... Monitoring (DDM): Yes This SFP+ fiber module is hot-swappable, making upgrades ...
>
ár:
140 404 Ft
szállítási díj:
2 551 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Ruckus 1000Base-SX SFP optika 8 csomag mmf LC - 1 Gbps

Ruckus 1000Base-SX SFP optika 8 csomag mmf LC - 1 ...

... rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP, Fiber optic connector: LC. Cable type: Fiber optic, Fiber cable diameters supported: 50/125, 62.5 ...
>
ár:
1 280 281 Ft
szállítási díj:
2 551 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-LX - Single-mode - 10 km (MCMGBSCSM10)

Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media ...

... and extends a Gigabit Ethernet fiber (1000 Mbps) network up to 10 km over single-mode fiber on 1000BASE-LX networks.Extend ...
>
ár:
95 985 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-SX - Multimode 550 m (MCMGBSCMM055)

Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media ...

... Gigabit Ethernet (1000Mbps) network up to 550 m over multimode fiber, on 1000BASE-SX networks.Extend your GbE network cost-effectivelyThe ...
>
ár:
58 887 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - Multi Mode LC 550m - 802.3ah Compliant (ET91000LCOAM)

Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media ...

... lets you extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber, with the added benefit of remote management capabilities.Compliant with ...
>
ár:
108 014 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media Converter SC 550m - 1000 Mbps (ET91000SC2)

Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media ...

... , 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber, at distances up to 550m (1804 ft).A cost-effective ...
>
ár:
81 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM Fibre LC 550m (ET91000LC2)

Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM ...

... , 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber, at distances up to 550m (1804 ft).A cost-effective ...
>
ár:
101 713 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 10 km (ET91000SM10)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way to extend your ... two devices by up to 10 km (6.2 mi.).Fiber network connections prov
>
ár:
128 716 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media Converter SC 40 km - 1000 Mbps (ET91000SM402)

Startech Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media ...

OverviewThe ET91000SM402 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media Converter SC (40 km) ... extend a Gigabit Ethernet network over single mode fiber by up to 40km (25 miles).A cost ...
>
ár:
228 295 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media Converter LC 40 km (ET1000S40LC2)

Startech 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media ...

OverviewThe ET1000S40LC2 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Fiber Media Converter (LC, 40 km) enables ... a Gigabit Ethernet network over single-mode fiber, at distances up to 40km (25 miles).A ...
>
ár:
208 662 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 20 km (ET91000SM20)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way to extend your ... two devices by up to 20 km (12.4 mi.).Fiber network connections pro
>
ár:
128 159 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-LR Cisco SFP + adó-vevő modul 10 GigE 10GBase-LR LC / PC egymódos 10 km-ig 1310 nm-ig

SFP-10G-LR Cisco SFP + adó-vevő modul 10 GigE ...

... max): 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+, Fiber optic connector: LC. Cable type: Fiber optic, Wavelength: 1310 nm, Colour of product ... of 10 kilometers on standard single-mode fiber
>
ár:
465 615 Ft
szállítási díj:
2 551 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - Open SFP+ - Managed (ET10GSFP)

Startech 10 Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis 10GbE fiber media converter lets you scale your network using the 10Gb ...
>
ár:
682 335 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NetScout LINKRUNNER G2 SMART NETWORK TESTER - SFP - Rost

NetScout LINKRUNNER G2 SMART NETWORK TESTER - SFP ...

... validation and testing of copper and fiber Ethernet networks and devices\\LinkRunner G2 ... rates, UTP cable testing, copper and fiber optic Ethernet link testing, nearest switch ...
>
ár:
1 111 634 Ft
szállítási díj:
2 551 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) (ET91000SM10)

StarTech Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) ...

1 x Network (RJ-45) - Duplex LC Port - Optical Fiber, Twisted Pair - Single-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-T, 1000Base-LX - 10 km - Rack-mountable, Standalone
>
ár:
104 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional DN-82133 Transceiver/Media Converter (DN-82133)

Digitus Professional DN-82133 Transceiver/Media ...

Optical Fiber - Single-mode, Multi-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 100/1000Base-FX - 2 x Expansion Slots - 2 SFP Slots
>
ár:
22 826 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional DN-82024 Transceiver/Media Converter (DN-82024)

Digitus Professional DN-82024 Transceiver/Media ...

2 Port(s) - 2 x SC - Duplex SC Port - Optical Fiber - Single-mode, Multi-mode Fiber - Fast Ethernet - 100Base-FX - 20 km
>
ár:
17 873 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional DN-82150 Transceiver/Media Converter (DN-82150)

Digitus Professional DN-82150 Transceiver/Media ...

1 x PoE (RJ-45) Ports - 1 x SC - Duplex SC Port - Optical Fiber, Twisted Pair - Multi-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 10/100/1000Base-T, 1000Base-X
>
ár:
31 295 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) for suitable Switch Series

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) ...

... LC connector - Power voltage: 3.3V - Fiber Cable Type: 62.5/125um multi-mode fiber - Output Optical Power MAX.: -14 dBm MIN ...
>
ár:
39 306 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
PATCHBOX PLUS + - LC, SC - lila, rozsdamentes acél - polioxi-metilén (POM), acél - 1U - 10 - 45 ° C - 10 - 95% P60MMAOM41233E

PATCHBOX PLUS + - LC, SC - lila, rozsdamentes ...

... ),Steel - 1U - 10 - 45 °C - 10 - 95% Fiber Optic - OM4 - LC-SC PATCHBOX PLUS+. Fiber optic connector: L$1, $2C. Product colour: Purple ...
>
ár:
271 806 Ft
szállítási díj:
2 551 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC210CS Singlemode GbE Media Converter

TP-LINK MC210CS Singlemode GbE Media Converter

... /IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat ... .5):100m. Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 15km. Tápegység. 1000 Mbps RJ45 – 1000 ...
>
ár:
13 457 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber Module - 1000BASE-SX - Lifetime Warranty (SFPGESST)

Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber ...

OverviewThe SFPGESST is a Cisco SFP-GE-S compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to ...
>
ár:
21 383 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco SFP-10G-LR Compatible - SM LC - 10 km - TAA Compliant (SFP10GLRSTTA)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco ...

OverviewThis StarTech.com 10 Gigabit fiber SFP+ is a TAA compliant transceiver module, equivalent to the ...
>
ár:
166 922 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional colored pigtails, SC OS2 09/125 µ, Simplex (DK-29221-02)

DIGITUS Professional colored pigtails, SC OS2 ...

... , color code DIN IEC 304, 2 m Length 2mThe DIGITUS® Fiber Optic Colored Pigtails are available as LC Simplex, SC Simplex ...
>
ár:
3 674 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
GSM
Cisco
fiber
modem
DLINK
lte
sfp
D-Link
321B
modul
Supermicro
GPON
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom