Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő 5m (7003310) - Világoskék

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő ...

... Duplex LC/SC 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) : Fiber Optic SCKábel funkciója : Összekötő90° : NemKábel hossza : 5 mSzín ...
>
ár:
6 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő 3m (7003425) - Rózsaszín

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő ...

... Duplex LC/ST 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) : Fiber Optic STKábel funkciója : Összekötő90° : NemKábel hossza : 3 mSzín ...
>
ár:
6 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő 2m (7003314) - Világoskék

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő ...

... Duplex LC/ST 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) : Fiber Optic STKábel funkciója : Összekötő90° : NemKábel hossza : 2 mSzín ...
>
ár:
4 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő 2m (7003424) - Rózsaszín

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő ...

... Duplex LC/ST 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) : Fiber Optic STKábel funkciója : Összekötő90° : NemKábel hossza : 2 mSzín ...
>
ár:
5 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő 10m (7003421) - Rózsaszín

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő ...

... Duplex LC/SC 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) : Fiber Optic SCKábel funkciója : Összekötő90° : NemKábel hossza : 10 mSzín ...
>
ár:
10 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő 2m (7003417) - Rózsaszín

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő ...

... Duplex LC/SC 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) : Fiber Optic SCKábel funkciója : Összekötő90° : NemKábel hossza : 2 mSzín ...
>
ár:
5 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő 3m (7003309) - Világoskék

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő ...

... Duplex LC/SC 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) : Fiber Optic SCKábel funkciója : Összekötő90° : NemKábel hossza : 3 mSzín ...
>
ár:
5 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő 1m (7003423) - Lila

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő ...

... /ST 50/125µ kábel 1m. Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) : Fiber Optic STKábel funkciója : ÖsszekötőKábel egyéb tulajdonsága : apa/apaHálózati ...
>
ár:
4 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő 1m (7003313) - Világoskék

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő ...

... Duplex LC/ST 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) : Fiber Optic STKábel funkciója : Összekötő90° : NemKábel hossza : 1 mSzín ...
>
ár:
4 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő 7.5m 7003317 Világoskék

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic ST Összekötő ...

Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) : Fiber Optic STKábel funkciója : Összekötő90° : NemKábel hossza : 7.5 mSzín : Világoskék
>
ár:
6 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 1-port 10GbE XFP fiber transceiver (300m) for DGS-3400 Series, DGS-3627G,

D-Link 1-port 10GbE XFP fiber transceiver (300m) ...

1-port 10GbE XFP fiber transceiver (300m) for DGS-3400 Series, DGS- ... -3627, DGS-3650, 10GBASE-SR Standard, Multi-mode Fiber, Distance up to 300mNote: Require DEM-420X 10G Ethernet ...
>
ár:
362 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - Multi Mode LC 550m - 802.3ah Compliant (ET91000LCOAM)

Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media ...

Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - Multi Mode LC 550m - 802.3ah Compliant (ET91000LCOAM)
>
ár:
86 765 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media Converter SC 550m - 1000 Mbps (ET91000SC2)

Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media ...

Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media Converter SC 550m - 1000 Mbps (ET91000SC2)
>
ár:
58 747 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM Fibre LC 550m (ET91000LC2)

Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM ...

Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM Fibre LC 550m (ET91000LC2)
>
ár:
72 312 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 10 km (ET91000SM10)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 10 km (ET91000SM10)
>
ár:
85 511 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m - QK733A

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m - ...

Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m - QK733A
>
ár:
20 559 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switches

Netgear 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber ...

Netgear 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switches-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
89 656 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

... , Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX ...
>
ár:
12 755 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.

TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.

... , Rx 1550nm 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX ...
>
ár:
12 741 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech ET91000LCOAM - OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber médiakonverter - Multi Mode LC 550m - 802.3ah Compliant

Startech ET91000LCOAM - OAM Managed Gigabit ...

Alapadatok Típus:média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - Fiber Optic LC Duplex FCsatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link:LINK
>
ár:
81 280 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFPGESST - Cisco kompatibilis Gigabit Fiber SFP adó-vevő modul MM LC + DDM – 550m (Mini-GBIC)

Startech SFPGESST - Cisco kompatibilis Gigabit ...

Alapadatok Típus: adó-vevő modulCsatlakozó: 1 - Fiber Optic LC DuplexHatótáv: 550 mHálózat: 1 GbpsGyártói link: LINK
>
ár:
20 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET91000SC2 - Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber média konverter SC 550m - 1000 Mbps

Startech ET91000SC2 - Gigabit Ethernet Multi Mode ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - Fiber Optic SC Duplex F Csatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link: LINK
>
ár:
55 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET91000LC2 - Fiber média konverter Gigabit 1000Mbps MM Fibre LC 550m

Startech ET91000LC2 - Fiber média konverter ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - Fiber Optic LC Duplex F Csatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link: LINK
>
ár:
67 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module - Juniper SFP-1GE-LX Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi) (SFP1GELXST)

Startech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver ...

Startech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver Module - Juniper SFP-1GE-LX Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi) (SFP1GELXST)
>
ár:
23 815 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFPGLCLHSMST - Cisco kompatibilis Gigabit Fiber SFP adó-vevő modul SM LC – 10 km (Mini-GBIC)

Startech SFPGLCLHSMST - Cisco kompatibilis Gigabit ...

Alapadatok Típus: adó-vevő modulCsatlakozó: 1 - Fiber Optic LC Duplex FHatótáv: 10 kmHálózat: 1 GbpsGyártói link: LINK
>
ár:
24 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150

STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Ensure reliable and cost-effective 10Gb Ethernet connections over multimode fiber with this Mini-GBIC module. - Delivers reliable 10 Gigabit Ethernet ...
>
ár:
115 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - HP JD118B Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) (JD118BST)

Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver ...

Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - HP JD118B Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) (JD118BST)
>
ár:
23 899 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRXST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRXST)
>
ár:
159 791 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatible - SM/MM LC - 10 km (Mini-GBIC) (SFPGLCLHSMST)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - ...

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatible - SM/MM LC - 10 km (Mini-GBIC) (SFPGLCLHSMST)
>
ár:
23 819 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatible - SM LC - 10 km (SFP10GLRST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatible - SM LC - 10 km (SFP10GLRST)
>
ár:
165 707 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
ADSL2+
Cisco
d-link
WORK_IN_PROGRESS
Intellinet
modul
lcd
adsl
Startech
tartó
tp-link
Link
ADSL2
Annex
Delock
321B
MODEM,W
321B|EU
LTE
DSL
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom