Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB ETH.SMART MGDSWITCH

Netgear 8-PORT 10GB ETH.SMART MGDSWITCH

TípusRackPortok száma8+2Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)3.25 kg
>
ár:
255 330 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 16-PORT 10GB PLUS SWITCH WEB MANAGED PLUS

Netgear 16-PORT 10GB PLUS SWITCH WEB MANAGED PLUS

... támogatás: akár 9KSpecifikáció:10 Gigabites rézport: 16 db10GBase-T réz SFP: 1 db SFP+ 1000/10GBase-X szál portok (osztott)Tápegység: belső ...
>
ár:
417 210 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 28-PORT 10GB SMART SWITCH (XS728T-100NES) - Fekete

Netgear 28-PORT 10GB SMART SWITCH (XS728T-100NES) ...

10Gb sebességű menedzselhető 28 portos switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat:  ...
>
ár:
785 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

... .3 z 1000Base-X IEEE802.3aq 10GBASE-LRM IEEE802.3ae 10GBase Ethernet IEEE802.3an 10GBase-T IEEE802.3aq 10GBASE-LRM Kompatibilis az összes jelentős ...
>
ár:
212 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
SG500X-24-K9-G5 Cisco Small Business SG500X-24 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+

SG500X-24-K9-G5 Cisco Small Business SG500X-24 24 ...

 SG500X-24-K9-G5 Cisco Small Business SG500X-24  24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ The Cisco SG500X-24 is a 24-port stackable managed ...
>
ár:
422 034 Ft
szállítási díj:
1 158 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Synology 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPT F. XS+ & XS SERIES (E10G15-F1)

Synology 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPT F. XS+ & ...

Synology E10G15-F1 10Gigabit Ethernet Card for Server - PCI Express x4 - 1 Port(s) - Optical Fiber
>
ár:
53 315 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 16-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

Netgear 16-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

Portok: 16 db 10GBASE-T, 2 db SFP+ 1000/10GBASE-XBuffer mérete: 2 MBTáp: 100-240VAC 50-60HzFogyasztás: 96 WMéret: 440 x 204 x 43 mmTömeg: 2.98 kg
>
ár:
509 260 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
140 771 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 3m (MC3309130-003)

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, ...

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 3m
>
ár:
23 012 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MELLANOX Passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 3m - MC3309130-003

MELLANOX Passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, ...

Passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 3m - MC3309130-003
>
ár:
23 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mellanox Technologies Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 3m

Mellanox Technologies Mellanox passive copper ...

Cable FunctionalityNetwork CableWire MaterialCopperTerminator TypePassiveLeft Connector TypeSFP+Left Connector GenderMaleLeft Connector Quantity1Right Connector TypeSFP+Right ...
>
ár:
19 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch 12x 10GbE SFP+ ports

Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch 12x ...

Dell Networking X4012 Smart Web Managed Layer 2+ Switch, 12x 10GbE SFP+ fiber ports, Full SNMP monitoring, 1RU Rack Half width, ...
>
ár:
324 133 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP+ 10GBase-LR 10 Gigabit Ethernet Optics, 1310nm EX-SFP-10GE-LR JUNIPER New

SFP+ 10GBase-LR 10 Gigabit Ethernet Optics, 1310nm ...

SFP+ 10GBase-LR 10 Gigabit Ethernet Optics, 1310nm EX-SFP-10GE-LR ...
>
ár:
133 274 Ft
szállítási díj:
1 158 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Synology 10GB DUAL SFP+ Ethernet adapter - E10G17-F2

Synology 10GB DUAL SFP+ Ethernet adapter - ...

10GB DUAL SFP+ Ethernet adapter - E10G17-F2
>
ár:
98 974 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 656596-B21 Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Internal Ethernet 10000Mbit/s

HP 656596-B21 Hewlett Packard Enterprise Ethernet ...

... .3a$1, $2EEE 802.3a$1, $2EEE 802.3u Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T. Connectivity technology: Wired, Host interface: PCI-E ...
>
ár:
176 810 Ft
szállítási díj:
1 158 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP Adapter
>
ár:
171 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter
>
ár:
146 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560M Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560M ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 560M Adapter
>
ár:
216 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter
>
ár:
164 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T Adapter
>
ár:
180 580 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561T Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561T ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 561T Adapter
>
ár:
212 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ ...

HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr
>
ár:
129 760 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt

HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port ...

HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt
>
ár:
146 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ Adptr

HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ ...

HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ Adptr
>
ár:
152 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear XS728T-100NES - 28 portos 10GB Smart Switch

Netgear XS728T-100NES - 28 portos 10GB Smart ...

XS728T-100NES - 28 portos 10GB Smart Switch
>
ár:
841 446 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SYNOLOGY 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPTF. XS+ & XS SERIES (E10G15-F1)

SYNOLOGY 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPTF. XS+ & ...

SYNOLOGY 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPTF. XS+ & XS SERIES (E10G15-F1)
>
ár:
47 412 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ADAPTER - 10GBASE-SR LR - PEX10000SFP

Startech PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ...

PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ADAPTER - 10GBASE-SR LR - PEX10000SFP
>
ár:
91 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 593717-B21 NC523SFP 10Gb 2-port Server Adapter  Hewlett Packard Enterprise 593717 Internal Ethernet 10000Mbit/s

HP 593717-B21 NC523SFP 10Gb 2-port Server Adapter ...

 593717-B21 NC523SFP 10Gb 2-port Server Adapter  Hewlett Packard Enterprise 593717 Internal Ethernet 10000Mbit/ ...
>
ár:
224 788 Ft
szállítási díj:
1 158 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
port
cisco
hdmi
optikai
poe
10GB
extender
WiFi
catalyst-2960
USB
nyomtató
Aten
10|100|1000
rack
switch
passziv
wireless
Gigabit
szekreny
Device
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom