Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
QNAP QSW-IM1200-8C, fan less industrial design, 8 ports 10GbE SFP+/RJ45, 4 ports 10Gb

QNAP QSW-IM1200-8C, fan less industrial design, 8 ...

QSW-IM1200-8C, fan less industrial design, 8 ports 10GbE SFP+/RJ45, 4 ports 10GbE SFP+, rack mount/wall mount web managed switch ...

ár:
428 868 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module

HP 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module

HP 8-port 10GbE SFP+ v2 zl Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

ár:
1 435 806 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
NetGear 10GB SR SFP+ GBIC AXM761 10ER PACK MODULE (BULK) (AXM761P10-10000S)

NetGear 10GB SR SFP+ GBIC AXM761 10ER PACK MODULE ...

Netgear ProSafe AXM761 SFP+ - 1 x 10GBase-SR

ár:
775 305 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module

HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module

Írásos megrendelésre nem lemondható! Cikkszám:JC631ATermékkód leírása:

ár:
24 642 884 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LENOVO szerver LAN - 1Gb 2-port RJ45 LOM (ThinkSystem)

LENOVO szerver LAN - 1Gb 2-port RJ45 LOM ...

... each LOM adapter Part number Description PHY chp 10Gb 1Gb 100Mb 10Mb Gigabit ... connectors: Gigabit adapters: RJ45 connectors 10 GbE 10GBASE-T adapters: RJ45 connectors 10 GbE SFP ...

ár:
28 690 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2 portos 530T - Belső - Vezetékes - PCI Express - Ethernet - 10000 Mbit / s

HP Enterprise Ethernet 10Gb 2 portos 530T - Belső ...

... The HP Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter is a dual-port 10GBASE-T adapter, featuring ... energy consumption and expense. Dual-port 10GBASE-T Ethernet Low Profile Adapter Designed for ...

ár:
162 305 Ft
szállítási díj:
2 532 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port Base-T LOM (ThinkSystem)

LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port Base-T LOM ...

... Base-T LOM (ThinkSystem) Hivatalos magyarországi forgalmazótól. LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port Base-T LOM (ThinkSystem) Műszaki leírás Egyéb adatok ...

ár:
81 190 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBIQUITI USW-ENTERPRISE-8-POE UNIFI SWITCH 8x 2.5GB/S RJ45 POE+ 2x 10GB/S SFP+ (USW-ENTERPRISE-8-POE)

UBIQUITI USW-ENTERPRISE-8-POE UNIFI SWITCH 8x ...

UBIQUITI USW-ENTERPRISE-8-POE UNIFI SWITCH 8x 2.5GB/S RJ45 POE+ 2x 10GB/S SFP+ TOUCHSCREEN TOTAL 120W

ár:
174 727 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Fujitsu PLAN EP OCe14102 2x 10Gb SFP+

Fujitsu PLAN EP OCe14102 2x 10Gb SFP+

Kompatibilis: TX1320M2-M3, TX1330M2-M3, TX300S8, TX2550M4, TX2560M1-M2, RX1330M2-M3, RX2530M1-M4, RX2540M1-M4, RX2560M1-M2, RX4770M1-M4, RX300S8-Garancia: Jogszabály szerint:- ...

ár:
171 086 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
44 399 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
QNAP QSW-1208-8C: Twelve 10GbE SFP+ ports with shared eight 10GBASE-T ports unmanage

QNAP QSW-1208-8C: Twelve 10GbE SFP+ ports with ...

QSW-1208-8C: Twelve 10GbE SFP+ ports with shared eight 10GBASE-T ports unmanage switch, NBASE-T support for 5-speed ...

ár:
297 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 10500 32-port 10GbE SFP+ SF Module

HP 10500 32-port 10GbE SFP+ SF Module

Írásos megrendelésre nem lemondható! Cikkszám:JC755ATermékkód leírása:

ár:
35 918 549 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NetGear S3300 28PT STACKABLE SMART PoE W/10G 2 x SFP+, 2 x 10GBase-T (GS728TXP) (GS728TXP-100NES)

NetGear S3300 28PT STACKABLE SMART PoE W/10G 2 x ...

Model DescriptionGigabit Stackable Smart Switch (24 GE ports, 4 10G ports, PoE+)

ár:
309 004 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
QNAP QSW-M408S, 8 port 1Gbps,  4 port 10GbE SFP+, web management switch

QNAP QSW-M408S, 8 port 1Gbps, 4 port 10GbE SFP+, ...

QSW-M408S, 8 port 1Gbps, 4 port 10GbE SFP+, web management switch-Garancia: 2 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

ár:
94 514 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
QNAP Single port Thunderbolt3 to single port 10GbE NBASE-T adapter, bus powered

QNAP Single port Thunderbolt3 to single port 10GbE ...

Single port Thunderbolt3 to single port 10GbE NBASE-T adapter, bus powered-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

ár:
82 978 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
QNAP QSW-M1204-4C, Management Switch, 12 port of 10GbE port speed, 8 port SFP+, 4 por

QNAP QSW-M1204-4C, Management Switch, 12 port of ...

QSW-M1204-4C, Management Switch, 12 port of 10GbE port speed, 8 port SFP+, 4 port SFP+/ NBASE-T ...

ár:
279 194 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
QNAP QSW-M804-4C, Management Switch, 8 port of 10GbE port speed, 4 port SFP+, 4 port

QNAP QSW-M804-4C, Management Switch, 8 port of ...

QSW-M804-4C, Management Switch, 8 port of 10GbE port speed, 4 port SFP+, 4 port SFP+/ NBASE-T ...

ár:
255 083 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 10500 48-port 10GbE SFP+ SF Module

HP 10500 48-port 10GbE SFP+ SF Module

Írásos megrendelésre nem lemondható! Cikkszám:JC756A

ár:
898 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port SFP+ LOM (ThinkSystem)

LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port SFP+ LOM ...

... SFP+ LOM (ThinkSystem) Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás: LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port SFP+ LOM (ThinkSystem) Műszaki specifikáció: Csatlakozók :SFP+ Portok ...

ár:
57 690 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LENOVO SRV LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port Base-T LOM (ThinkSystem)

LENOVO SRV LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port Base-T ...

Csatlakozók: RJ45Gyártó: LENOVOPortok száma: 2 portSebesség: 10Gbps

ár:
90 640 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech két 10GB Ethernet csatlakozós PCIe hálózati kártya (ST20000SPEXI)

StarTech két 10GB Ethernet csatlakozós PCIe ...

Adjon hozzá két 10 Gigabit Ethernet csatlakozót egy klienshez, kiszolgálóhoz vagy munkaállomáshoz egy PCI Express bővítőhelyen keresztül.

ár:
188 285 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port Base-T LOM (ThinkSystem) (7ZT7A00548)

LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port Base-T LOM ...

Az Intel Ethernet Connection X722 egy hálózati vezérlő, amely a Lenovo ThinkSystem szerverek Intel C624 "Lewisburg" PCH lapkakészletébe van beágyazva.

ár:
82 220 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port SFP+ LOM (ThinkSystem) (7ZT7A00546)

LENOVO szerver LAN - 10Gb 2-port SFP+ LOM ...

Az Intel Ethernet Connection X722 egy hálózati vezérlő, amely a Lenovo ThinkSystem szerverek Intel C624 "Lewisburg" PCH lapkakészletébe van beágyazva.

ár:
57 988 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 10 Gigabit Fiber 10GBase-LR SFP+ Transceiver modul (JD094BST)

StarTech 10 Gigabit Fiber 10GBase-LR SFP+ ...

Ezzel az SFP + modullal megbízható és költséghatékony 10 Gb-os optikai összeköttetést biztosíthat egy single-mode szálon keresztül.

ár:
131 978 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne KILBY 28 portos halmozott L3 kezelt gigabites kapcsoló - 2 x 10GbE SFP + - 1 x 10GbE modul foglalat - Felügyelt - L3 - Gigabit Ethernet (10/100/1000) -

LevelOne KILBY 28 portos halmozott L3 kezelt ...

... Stackable L3 Managed Gigabit Switch - 2 x 10GbE SFP+ - 1 x 10GbE Module Slot - Managed - L3 - ... Managed Gigabit Switch, 2 x 10GbE SFP+, 1 x 10GbE Module Slot. Switch type: Managed ...

ár:
331 239 Ft
szállítási díj:
2 532 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
LevelOne 28 portos L2 kezelt gigabites PoE kapcsoló - 802.3at / af PoE - 4 x SFP / RJ45 Combo - 4 x 10GbE SFP + - 185W - 24 PoE kimenet - felügyelt - L2 + - Gigabi

LevelOne 28 portos L2 kezelt gigabites PoE ...

... .3at/af PoE - 4 x SFP/RJ45 Combo - 4 x 10GbE SFP+ - 185W - 24 PoE Outputs - Managed - L2+ - ... /af PoE, 4 x SFP/RJ45 Combo, 4 x 10GbE SFP+, 185W, 24 PoE Outputs. Switch type: Managed, ...

ár:
331 239 Ft
szállítási díj:
2 532 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
QNAP QSW-308-1C Eight 1GbE NBASE-T ports, Three 10GbE SFP+ with shared one 10GBASE-T

QNAP QSW-308-1C Eight 1GbE NBASE-T ports, Three ...

... Eight 1GbE NBASE-T ports, Three 10GbE SFP+ with shared one 10GBASE-T ports unmanage switch, 10GbE NBASE-T support for 5-speed ...

ár:
180 306 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10GBASE-T
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom