Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
225 689 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti ES-48-LITE 48-port + 2xSFP Gigabit + 2xSFP+ 10GbE switch 1U Rack 19'

Ubiquiti ES-48-LITE 48-port + 2xSFP Gigabit + ...

Powerful Enterprise Switch Models The EdgeSwitch&trade, Lite simultaneously processes traffic on all ports at line rate without any packet loss. Total non-blocking throughput: up ...
>
ár:
147 897 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP+ M/M adatkábel 2m 10GBE TWINAX fekete

StarTech SFP+ M/M adatkábel 2m 10GBE TWINAX ...

... Box Included in Package 1 - 2m SFP+ 10-Gigabit Ethernet (10GbE) Twinax Cable
>
ár:
32 686 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP+ M/M adatkábel 5m 10GBE TWINAX fekete

StarTech SFP+ M/M adatkábel 5m 10GBE TWINAX ...

... Box Included in Package 1 - 5m SFP+ 10-Gigabit Ethernet (10GbE) Twinax Cable
>
ár:
60 896 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP+ M/M adatkábel 3m 10GBE TWINAX fekete

StarTech SFP+ M/M adatkábel 3m 10GBE TWINAX ...

... Box Included in Package 1 - 3m SFP+ 10-Gigabit Ethernet (10GbE) Twinax Cable
>
ár:
37 212 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
283 688 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
164 575 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 995 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Zyxel GS-105S switch

Zyxel GS-105S switch

System Specifications Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802. ...
>
ár:
9 249 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Zyxel GS-108S switch

Zyxel GS-108S switch

System Specifications Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802. ...
>
ár:
10 706 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af

Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP ...

Powerful Enterprise Switch Models The EdgeSwitch&trade, delivers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss. Total ...
>
ár:
277 589 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Mellanox Technologies Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 1m

Mellanox Technologies Mellanox passive copper ...

Cable FunctionalityNetwork CableWire MaterialCopperTerminator TypePassiveLeft Connector TypeSFP+Left Connector GenderMaleLeft Connector Quantity1Right Connector TypeSFP+Right ...
>
ár:
17 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-SR X2 Module for MMF Cisco X2-10GB-SR

10GBASE-SR X2 Module for MMF Cisco X2-10GB-SR

... Module for MMF Cisco X2-10GB-SR Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Data transfer rate (max): ... : 300m. Power consumption (typical): 4W. Weight: 300g 10GBASE-SR X2 Module for MMF Cisco X2 ...
>
ár:
408 817 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, 1310-nm wavelength, SC duplex connector Cisco XENPAK-10GB-LRM

10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, ...

10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, 1310-nm wavelength, SC duplex connector Cisco XENPAK-10GB-LRM Cisco XENPAK-10GB ... Fiber type: MMF 10GBASE-LRM XENPAK transceiver module ...
>
ár:
306 357 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support, Cisco-Compatible XENPAK-10GB-ER+-C

10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support, ...

10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support, Cisco-Compatible
>
ár:
507 543 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF 300M,1310nm XENPAK-10GB-LRM-C

10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF ...

10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF 300M,1310nm
>
ár:
217 657 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible X2-10GB-LR-C

10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible ...

10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible
>
ár:
201 660 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm XENPAK-10GB-LR-C

10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm ...

10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm
>
ár:
201 660 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support, ...

10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support, Cisco-Compatible
>
ár:
209 901 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

... .3 z 1000Base-X IEEE802.3aq 10GBASE-LRM IEEE802.3ae 10GBase Ethernet IEEE802.3an 10GBase-T IEEE802.3aq 10GBASE-LRM Kompatibilis az összes jelentős ...
>
ár:
247 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ADAPTER - 10GBASE-SR LR - PEX10000SFP

Startech PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ...

PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ADAPTER - 10GBASE-SR LR - PEX10000SFP
>
ár:
98 457 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

TípusRackPortok száma8+1Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)4.18 kg
>
ár:
247 650 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP Adapter
>
ár:
205 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, 7m, Passiv MC2309124-007

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, ...

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, 7m, Passiv
>
ár:
68 351 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, 5m, Passiv MC2309124-005

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, ...

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, 5m, Passiv
>
ár:
51 869 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 3m, Passiv MC2309130-003

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, ...

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 3m, Passiv
>
ár:
42 248 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 2m, Passiv MC2309130-002

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, ...

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 2m, Passiv
>
ár:
38 366 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Ethernet 10 Gb 2-port 561T Adapter

HP Ethernet 10 Gb 2-port 561T Adapter

HP Ethernet 10 Gb 2-port 561T Adapter
>
ár:
192 449 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adptr

HP Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adptr

HP Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adptr
>
ár:
156 577 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
10GBASE-T
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom