Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, 1310-nm wavelength, SC duplex connector Cisco XENPAK-10GB-LRM

10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, ...

10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, 1310-nm wavelength, SC duplex connector Cisco XENPAK-10GB-LRM Cisco XENPAK-10GB ... Fiber type: MMF 10GBASE-LRM XENPAK transceiver module ...
>
ár:
282 519 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-SR X2 Module for MMF Cisco X2-10GB-SR

10GBASE-SR X2 Module for MMF Cisco X2-10GB-SR

... Module for MMF Cisco X2-10GB-SR Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Data transfer rate (max): ... : 300m. Power consumption (typical): 4W. Weight: 300g 10GBASE-SR X2 Module for MMF Cisco X2 ...
>
ár:
377 007 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support, Cisco-Compatible XENPAK-10GB-ER+-C

10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support, ...

10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support, Cisco-Compatible
>
ár:
468 051 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF 300M,1310nm XENPAK-10GB-LRM-C

10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF ...

10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF 300M,1310nm
>
ár:
200 721 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible X2-10GB-LR-C

10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible ...

10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible
>
ár:
185 969 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm XENPAK-10GB-LR-C

10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm ...

10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm
>
ár:
185 969 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support, ...

10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support, Cisco-Compatible
>
ár:
193 568 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ADAPTER - 10GBASE-SR LR - PEX10000SFP

Startech PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ...

PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ADAPTER - 10GBASE-SR LR - PEX10000SFP
>
ár:
98 199 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

TípusRackPortok száma8+1Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)4.18 kg
>
ár:
249 450 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, 7m, Passiv MC2309124-007

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, ...

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, 7m, Passiv
>
ár:
63 033 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, 5m, Passiv MC2309124-005

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, ...

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 24 AWG, 5m, Passiv
>
ár:
47 833 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 3m, Passiv MC2309130-003

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, ...

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 3m, Passiv
>
ár:
38 960 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 2m, Passiv MC2309130-002

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, ...

Mellanox 1X QSFP to SFP+ cable, 10Gb/s, 30 AWG, 2m, Passiv
>
ár:
35 381 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Ethernet 10 Gb 2-port 561T Adapter

HP Ethernet 10 Gb 2-port 561T Adapter

HP Ethernet 10 Gb 2-port 561T Adapter
>
ár:
177 475 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adptr

HP Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adptr

HP Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adptr
>
ár:
144 394 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Ethernet 10Gb 2P 530SFP+ Adptr

HP Ethernet 10Gb 2P 530SFP+ Adptr

HP Ethernet 10Gb 2P 530SFP+ Adptr
>
ár:
129 642 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 16-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

Netgear 16-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

Portok: 16 db 10GBASE-T, 2 db SFP+ 1000/10GBASE-XBuffer mérete: 2 MBTáp: 100-240VAC 50-60HzFogyasztás: 96 WMéret: 440 x 204 x 43 mmTömeg: 2.98 kg
>
ár:
556 710 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 48-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

Netgear 48-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

TípusRackPortok száma44+4Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)8.02 kg
>
ár:
2 014 320 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB ETH.SMART MGDSWITCH

Netgear 8-PORT 10GB ETH.SMART MGDSWITCH

TípusRackPortok száma8+2Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)3.25 kg
>
ár:
337 050 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear M4300 48-PORT 10GB MGD SWITCH

Netgear M4300 48-PORT 10GB MGD SWITCH

TípusRackPortok száma24+24Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)7.7 kg
>
ár:
1 690 200 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
223 947 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Netgear M4300 16-PORT 10GB ST.MG.SWITCH (8X8F)

Netgear M4300 16-PORT 10GB ST.MG.SWITCH (8X8F)

LAN hálózati architektúra10GigabitEthernetSmartSwitch (WEB Managed)Igen1000BaseT (RJ45) portok száma8 dbSFP+ slotok száma8 dbKommunikációs portRJ-45 SerialMini USBKezelés, ...
>
ár:
650 870 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
224 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter

HP Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter

Befogadó csatlakozó: PCI-E Belsõ: Y Maximális adatátviteli sebessé: 10000 Mbit/s Kapcsolódási technológia: Wired Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 2 Teljes kétoldalú: Y Ethernet/LAN ...
>
ár:
163 544 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

Mellanox 1X SFP+, 10 Gb/s, 24 AWG, 7m, Passiv ...

Mellanox 1X SFP+, 10 Gb/s, 24 AWG, 7m, Passiv
>
ár:
44 838 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

Mellanox 1X SFP+, 10 Gb/s, 24 AWG, 5m, Passiv ...

Mellanox 1X SFP+, 10 Gb/s, 24 AWG, 5m, Passiv
>
ár:
40 123 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-T X2 Module for CAT6A/CAT7 copper cable Cisco X2-10GB-T

10GBASE-T X2 Module for CAT6A/CAT7 copper cable ...

... X2-10GB-T Cisco X2-10GB-T=. Interface type: X2, Data transfer rate (max): 10000 Mbit/s. Maximum transfer distance: 100m 10GBASE-T ...
>
ár:
188 031 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1330nm/rx1270nm Cisco SFP-10G-BXD-I

10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver ...

10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver module for 10km ... : MSA. Number of products included: 1 pc(s) 10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1330nm/ ...
>
ár:
982 675 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-BX10-U SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1270nm/rx1330nm Cisco SFP-10G-BXU-I

10GBASE-BX10-U SFP+ bidirectional transceiver ...

10GBASE-BX10-U SFP+ bidirectional transceiver module for 10km ... : MSA. Number of products included: 1 pc(s) 10GBASE-BX10-U SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1270nm/ ...
>
ár:
982 675 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector Cisco SFP-10G-ER

10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, ...

10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC ... distance: 40000m, Wavelength: 1550 nm, Cable type: Single-mode 10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex ...
>
ár:
1 889 760 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
NETGEAR 10GBASE-T
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom