Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T - Internal - Wired - PCI Express - Ethernet - 10000 Mbit/s

HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T - Internal ...

... The HP Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter is a dual-port 10GBASE-T adapter, featuring ... energy consumption and expense. Dual-port 10GBASE-T Ethernet Low Profile Adapter Designed for ...
>
ár:
411 Ft
szállítási díj:
4 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 1m

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, ...

Cable Functionality: Network CableWire Material: CopperTerminator Type: PassiveLeft Connector Type: SFP+Left Connector Gender: MaleL
>
ár:
9 891 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 16-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

Netgear 16-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

Portok: 16 db 10GBASE-T, 2 db SFP+ 1000/10GBASE-XBuffer mérete: 2 MBTáp: 100-240VAC 50-60HzFogyasztás: 96 WMéret: 440 x 204 x 43 mmTömeg: 2.98 kg
>
ár:
372 320 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB ETH.SMART MGDSWITCH

Netgear 8-PORT 10GB ETH.SMART MGDSWITCH

TípusRackPortok száma8+2Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)3.25 kg
>
ár:
188 750 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 28-PORT 10GB SMART SWITCH (XS728T-100NES) - Fekete

Netgear 28-PORT 10GB SMART SWITCH (XS728T-100NES) ...

10Gb sebességű menedzselhető 28 portos switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat:  ...
>
ár:
716 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
140 771 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Startech 10Gb SFP+ MM modul, szürke (SFP10GLRMST)

Startech 10Gb SFP+ MM modul, szürke (SFP10GLRMST)

DDMIgenHullámhossz1310 nmSzínEzüstSebesség10 Gbps
>
ár:
149 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
118 243 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 3m (MC3309130-003)

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, ...

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 3m
>
ár:
22 088 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 521T - Eingebaut - Verkabelt - PCI Express - Ethernet - 20000 Mbit/s

HP Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 521T - ...

... Performance The HPE Ethernet 10Gb 2-port 521T Adapter provides a smooth transition from 1GBASE-T to 10GBASE-T with backward compatibility ...
>
ár:
565 Ft
szállítási díj:
4 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise 10Gb 2x 560FLR-SFP+ - Internal - Wired - PCI Express - Fiber - 10000 Mbit/s

HP Enterprise 10Gb 2x 560FLR-SFP+ - Internal - ...

... Express - Fiber - 10000 Mbit/s Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 560FLR-SFP+. Internal. Connectivity technology: Wired, ... 10000 Mbit/s The HP Ethernet 10Gb 2-port 560 FLR-SFP+ ...
>
ár:
224 Ft
szállítási díj:
4 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 2m (MC3309130-002)

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, ...

Hálózati kábel2 méteres SFP+ passzív réz
>
ár:
13 411 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 2m

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, ...

Cable Functionality: Network CableWire Material: CopperTerminator Type: PassiveLeft Connector Type: SFP+Left Connector Gender: MaleL
>
ár:
12 525 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox Technologies Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 1m

Mellanox Technologies Mellanox passive copper ...

Cable FunctionalityNetwork CableWire MaterialCopperTerminator TypePassiveLeft Connector TypeSFP+Left Connector GenderMaleLeft Connector Quantity1Right Connector TypeSFP+Right ...
>
ár:
9 280 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 1m (MC3309130-001)

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, ...

Hálózati kábel1 méteres SFP+ passzív réz
>
ár:
11 071 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 3m

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, ...

Cable Functionality: Network CableWire Material: CopperTerminator Type: PassiveLeft Connector Type: SFP+Left Connector Gender: MaleL
>
ár:
21 893 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Mellanox Technologies Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 3m

Mellanox Technologies Mellanox passive copper ...

Cable FunctionalityNetwork CableWire MaterialCopperTerminator TypePassiveLeft Connector TypeSFP+Left Connector GenderMaleLeft Connector Quantity1Right Connector TypeSFP+Right ...
>
ár:
20 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mellanox ETH 10GbE 10Gb/s SFP+, 3m Passzív rézkábel

Mellanox ETH 10GbE 10Gb/s SFP+, 3m Passzív ...

Cable FunctionalityNetwork CableWire MaterialCopperTerminator TypePassiveLeft Connector TypeSFP+Left Connector GenderMaleLeft Connector Quantity1Right Connector TypeSFP+Right ...
>
ár:
21 720 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

... .3 z 1000Base-X IEEE802.3aq 10GBASE-LRM IEEE802.3ae 10GBase Ethernet IEEE802.3an 10GBase-T IEEE802.3aq 10GBASE-LRM Kompatibilis az összes jelentős ...
>
ár:
192 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 10GB SR SFP+ GBIC AXM761 10ER PACK MODULE (BULK)

Netgear 10GB SR SFP+ GBIC AXM761 10ER PACK MODULE ...

... LineProSafeApplication/UsageData NetworkingOptical NetworkInterfaces/Ports1 x 10GBase-SRInterfaces/Ports Details1 x LC Duplex 10GBase-SR NetworkConnectivity Media62.5/125 µm ...
>
ár:
718 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 28-PORT 10GB SMART SWITCH

Netgear 28-PORT 10GB SMART SWITCH

... fejlesztésének célja, hogy költséghatékony módon kerüljön kialakításra a 10G kapcsolat 10GbE-alapú szerverek és NAS hálózati adattároló rendszerek között, s becsatlakozhassanak ...
>
ár:
719 670 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NetGear 10GB SR SFP+ GBIC AXM761 10ER PACK MODULE (BULK) (AXM761P10-10000S)

NetGear 10GB SR SFP+ GBIC AXM761 10ER PACK MODULE ...

Netgear ProSafe AXM761 SFP+ - 1 x 10GBase-SR
>
ár:
742 894 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 16-PORT 10GB PLUS SWITCH WEB MANAGED PLUS

Netgear 16-PORT 10GB PLUS SWITCH WEB MANAGED PLUS

... támogatás: akár 9KSpecifikáció:10 Gigabites rézport: 16 db10GBase-T réz SFP: 1 db SFP+ 1000/10GBase-X szál portok (osztott)Tápegység: belső ...
>
ár:
410 320 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Aruba 10G LC 10Gb/s SFP+ modul

HP Aruba 10G LC 10Gb/s SFP+ modul

Garancia: 1 ÉvHPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
>
ár:
121 975 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HP X132 LC 10Gb/s SFP+ modul

HP X132 LC 10Gb/s SFP+ modul

Garancia: 99 ÉvA 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.
>
ár:
728 265 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 899 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear M4300 48-PORT 10GB MGD SWITCH

Netgear M4300 48-PORT 10GB MGD SWITCH

TípusRackPortok száma24+24Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)7.7 kg
>
ár:
1 766 090 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
port
hdmi
cisco
optikai
10GB
extender
WiFi
catalyst-2960
passziv
nyomtató
elosztó
Ethernet
automata
Juniper
poe
10GBASE-T
wireless
VGA
10|100|1000
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom