Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP+ M/M adatkábel 2m 10GBE TWINAX fekete

StarTech SFP+ M/M adatkábel 2m 10GBE TWINAX ...

... Box Included in Package 1 - 2m SFP+ 10-Gigabit Ethernet (10GbE) Twinax Cable
>
ár:
32 810 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP+ M/M adatkábel 5m 10GBE TWINAX fekete

StarTech SFP+ M/M adatkábel 5m 10GBE TWINAX ...

... Box Included in Package 1 - 5m SFP+ 10-Gigabit Ethernet (10GbE) Twinax Cable
>
ár:
61 144 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP+ M/M adatkábel 3m 10GBE TWINAX fekete

StarTech SFP+ M/M adatkábel 3m 10GBE TWINAX ...

... Box Included in Package 1 - 3m SFP+ 10-Gigabit Ethernet (10GbE) Twinax Cable
>
ár:
37 237 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
278 709 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
399 311 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti ES-48-750W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af

Ubiquiti ES-48-750W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP ...

Powerful Enterprise Switch Models The EdgeSwitch&trade, delivers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss. Total ...
>
ár:
341 188 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Zyxel GS-105S switch

Zyxel GS-105S switch

System Specifications Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802. ...
>
ár:
9 235 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti US-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE 500W UniFi switch

Ubiquiti US-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE ...

Powerful Enterprise Switch Models The UniFi®, Switch delivers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss. Total ...
>
ár:
205 647 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Zyxel GS-108S switch

Zyxel GS-108S switch

System Specifications Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802. ...
>
ár:
10 818 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af

Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP ...

Powerful Enterprise Switch Models The EdgeSwitch&trade, delivers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss. Total ...
>
ár:
279 083 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 4K thunderbolt 2 dokkoló

StarTech 4K thunderbolt 2 dokkoló

The TB2DOCK4KDHC Thunderbolt&trade, 2 Docking Station lets you connect up to 11 devices to your MacBook or laptop, so you can create a convenient, 4K Ultra HD workstation. Laptops ...
>
ár:
101 594 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti ES-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

Ubiquiti ES-24-500W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE ...

Powerful Enterprise Switch Models The EdgeSwitch&trade, delivers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss. Total ...
>
ár:
203 407 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Mellanox Technologies Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 1m

Mellanox Technologies Mellanox passive copper ...

Cable FunctionalityNetwork CableWire MaterialCopperTerminator TypePassiveLeft Connector TypeSFP+Left Connector GenderMaleLeft Connector Quantity1Right Connector TypeSFP+Right ...
>
ár:
20 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-SR X2 Module for MMF Cisco X2-10GB-SR

10GBASE-SR X2 Module for MMF Cisco X2-10GB-SR

... Module for MMF Cisco X2-10GB-SR Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Data transfer rate (max): ... : 300m. Power consumption (typical): 4W. Weight: 300g 10GBASE-SR X2 Module for MMF Cisco X2 ...
>
ár:
374 651 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, 1310-nm wavelength, SC duplex connector Cisco XENPAK-10GB-LRM

10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, ...

10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, 1310-nm wavelength, SC duplex connector Cisco XENPAK-10GB-LRM Cisco XENPAK-10GB ... Fiber type: MMF 10GBASE-LRM XENPAK transceiver module ...
>
ár:
280 753 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Two 10GbE SFP+ ports service module for Cisco Catalyst 3560-X and 3750-X (spare) Cisco C3KX-SM-10G

Two 10GbE SFP+ ports service module for Cisco ...

Two 10GbE SFP+ ports service module for Cisco Catalyst 3560-X ... 1000, 10000 Mbit/s. Compatibility: 3750-X, 3560-X Two 10GbE SFP+ ports service module for Cisco Catalyst 3560-X and ...
>
ár:
704 231 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Linksys LGS116

Linksys LGS116

LINKSYS Gigabit Switch 16-port LGS116 Model: LGS116 Szabvány: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3az Portok száma: 16 Gigabit Sebesség: 10/100/1000 Sávszélesség: 10 Gbps (non ...
>
ár:
43 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET D-LINK GO-SW-5G nem menedzselt asztali Gigabit switch

NET D-LINK GO-SW-5G nem menedzselt asztali Gigabit ...

Típus: Vezetékes Sebesség: 10/100/1000 Mb/s Portok: 5 db Maximális adatátviteli sebessé: 1 Gbit/s Támogatott adatátviteli sebess: 10, 20, 100, 200, 1000, 2000 Mbps Címtábla mérete: ...
>
ár:
4 631 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-T X2 Module for CAT6A/CAT7 copper cable Cisco X2-10GB-T

10GBASE-T X2 Module for CAT6A/CAT7 copper cable ...

... X2-10GB-T Cisco X2-10GB-T=. Interface type: X2, Data transfer rate (max): 10000 Mbit/s. Maximum transfer distance: 100m 10GBASE-T ...
>
ár:
186 856 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible X2-10GB-LR-C

10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible ...

10GBASE-LR X2 Module, Cisco-Compatible
>
ár:
184 806 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

... .3 z 1000Base-X IEEE802.3aq 10GBASE-LRM IEEE802.3ae 10GBase Ethernet IEEE802.3an 10GBase-T IEEE802.3aq 10GBASE-LRM Kompatibilis az összes jelentős ...
>
ár:
251 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
195 306 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm XENPAK-10GB-LR-C

10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm ...

10GBASE-LR XENPAK Module for SMF,1310nm
>
ár:
184 806 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support, Cisco-Compatible XENPAK-10GB-ER+-C

10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support, ...

10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support, Cisco-Compatible
>
ár:
465 126 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF 300M,1310nm XENPAK-10GB-LRM-C

10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF ...

10GBASE-LRM XENPAK Module for MMF 220M, SMF 300M,1310nm
>
ár:
199 466 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear M4300-48X STACKABLE MGD SWITCH

Netgear M4300-48X STACKABLE MGD SWITCH

... fejlesztésének célja, hogy költséghatékony módon kerüljön kialakításra a 10G kapcsolat 10GbE-alapú szerverek és NAS hálózati adattároló rendszerek között, s becsatlakozhassanak ...
>
ár:
2 196 810 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module J9538A HP

HP 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module J9538A HP

HP 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl Module J9538A 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl, 8 x 10-GbE SFP+, Optical Network, 950 g HP J9538A Hewlett Packard Enterprise 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl. Data ...
>
ár:
444 246 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco WS-C3750X-48PF-L

Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco ...

Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco WS-C3750X-48PF-L Cisco Catalyst 3750X-48PF-L. Switch type: Managed. Supported data transfer rates: 10/100/1000 Mbps, Switching ...
>
ár:
2 140 862 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP FlexFabric 11900 32-port 10GbE SFP+ SF Module HP JG611A

HP FlexFabric 11900 32-port 10GbE SFP+ SF Module ...

... Module HP JG611A Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 11900 32-port 10GbE SFP+ SF Module. Ethernet interface type: 10 ... kg HP FlexFabric 11900 32-port 10GbE SFP+ SF Module HP JG611A
>
ár:
9 911 179 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
10|100|1000
optikai
hdmi
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
ASUS
netgear
Aktiv
UBiQUiTi
Catalyst
SG300-28MP
eloszto
Ports
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom