Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Mellanox Technologies Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 3m

Mellanox Technologies Mellanox passive copper ...

Cable FunctionalityNetwork CableWire MaterialCopperTerminator TypePassiveLeft Connector TypeSFP+Left Connector GenderMaleLeft Connector Quantity1Right Connector TypeSFP+Right ...
>
ár:
20 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, SFP+, 2m (MC3309130-002)

Mellanox passive copper cable, ETH 10GbE, 10Gb/s, ...

Hálózati kábel2 méteres SFP+ passzív réz
>
ár:
21 742 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB ETH.SMART MGDSWITCH

Netgear 8-PORT 10GB ETH.SMART MGDSWITCH

TípusRackPortok száma8+2Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)3.25 kg
>
ár:
253 770 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

... .3 z 1000Base-X IEEE802.3aq 10GBASE-LRM IEEE802.3ae 10GBase Ethernet IEEE802.3an 10GBase-T IEEE802.3aq 10GBASE-LRM Kompatibilis az összes jelentős ...
>
ár:
210 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS210-8G-2S+IN 8port GbE LAN 2x SFP+ 10Gb port Cloud Router Switch (CRS210-8G-2S+IN)

MikroTik CRS210-8G-2S+IN 8port GbE LAN 2x SFP+ ...

Product code: CRS210-8G-2S+INCPU nominal frequency: 400 MHzCPU core count: 1Size of R
>
ár:
65 875 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
76 499 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ADAPTER - 10GBASE-SR LR - PEX10000SFP

Startech PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ...

PCIE 10GB FIBER CARD SFP+ NIC NETWORK ADAPTER - 10GBASE-SR LR - PEX10000SFP
>
ár:
89 808 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEI-10G/82599-2S 10 Gb/s SFP+ PCI-E hálózati kártya

ASUS PEI-10G/82599-2S 10 Gb/s SFP+ PCI-E ...

Tulajdonságok:Az ASUS PEI-10G/82599-2S úgy lett kialakítva, hogy kihasználja a nagy teljesítményű 10 Gb/s-os csatlakozási technológiát, hogy megfeleljen a gyorsabb adatátviteli ...
>
ár:
83 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 16-PORT 10GB PLUS SWITCH WEB MANAGED PLUS

Netgear 16-PORT 10GB PLUS SWITCH WEB MANAGED PLUS

... támogatás: akár 9KSpecifikáció:10 Gigabites rézport: 16 db10GBase-T réz SFP: 1 db SFP+ 1000/10GBase-X szál portok (osztott)Tápegység: belső ...
>
ár:
424 640 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Synology 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPTER (E10G17-F2)

Synology 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPTER ...

A Synology E10G17-F2 egy dupla portos 10 Gigabit SFP+ PCIe 3.0 x8 Ethernet adapter speciálisan a Synology XS+/XS sorozatú NAS kiszolgálókhoz.
>
ár:
98 831 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 16-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

Netgear 16-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

Portok: 16 db 10GBASE-T, 2 db SFP+ 1000/10GBASE-XBuffer mérete: 2 MBTáp: 100-240VAC 50-60HzFogyasztás: 96 WMéret: 440 x 204 x 43 mmTömeg: 2.98 kg
>
ár:
506 900 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 10Gb FIBER SFP adó-vevő LC (SFP10GSRST)

Startech 10Gb FIBER SFP adó-vevő LC (SFP10GSRST)

AlapadatokKompatibilitás10 GbpsDDMIgenMax távolság300 mSzínSzürke
>
ár:
115 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear M4300 16-PORT 10GB ST.MG.SWITCH (8X8F)

Netgear M4300 16-PORT 10GB ST.MG.SWITCH (8X8F)

LAN hálózati architektúra10GigabitEthernetSmartSwitch (WEB Managed)Igen1000BaseT (RJ45) portok száma8 dbSFP+ slotok száma8 dbKommunikációs portRJ-45 SerialMini USBKezelés, ...
>
ár:
692 630 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
770 447 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

TípusRackPortok száma8+1Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)4.18 kg
>
ár:
210 160 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 319 691 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 48-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

Netgear 48-PORT 10GB SMART MGD SWITCH

TípusRackPortok száma44+4Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)8.02 kg
>
ár:
1 354 750 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear M4300 48-PORT 10GB MGD SWITCH

Netgear M4300 48-PORT 10GB MGD SWITCH

TípusRackPortok száma24+24Menedzselhető(SNMP)IgenQoS szabványIgenAdatátviteli sebesség10 GbpsSúly (bruttó)7.7 kg
>
ár:
1 798 400 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
675 178 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
213 220 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
414 313 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
925 243 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 751 554 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
178 421 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
137 502 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
94 361 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus PEI-10G/82599-2S 10Gbps PCIe Hálózati Adapter

Asus PEI-10G/82599-2S 10Gbps PCIe Hálózati ...

Tartson lépést a 10 Gb/s trendekkelEgyre több alkalmazás igényli a nagy sávszélességet a nagy mennyiségű adat átviteléhez, különösen adatközpontokban, webkiszolgálásnál és ...
>
ár:
86 440 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech 10 Gigabit Fiber 10GBase-LR SFP+ Transceiver modul (JD094BST)

StarTech 10 Gigabit Fiber 10GBase-LR SFP+ ...

Ezzel az SFP + modullal megbízható és költséghatékony 10 Gb-os optikai összeköttetést biztosíthat egy single-mode szálon keresztül.
>
ár:
234 163 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10GB 48 port
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom