Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
VisszaTOP termékek
    Válassz jellemzőket! Top termékek
    Kiemelt Ajánlat
    Roline HDMI switch automata, 3port - 14.01.3562

    Roline HDMI switch automata, 3port - 14.01.3562

    ROLINE HDMI switch automata, 3port
    >
    ár:
    9 082 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Roline kábel Hálózati tápkábel ROLINE 1.8m (19.99.1118)

    Roline kábel Hálózati tápkábel ROLINE 1.8m ...

    ROLINE kábel Hálózati tápkábel ROLINE 1.8m
    >
    ár:
    1 138 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    1 754 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Roline VGA + USB 7.1 csatornás hang  HDMI

    Roline VGA + USB 7.1 csatornás hang HDMI

    Ez az eszköz lehetővé teszi egy HDMI megjelenítő csatlakoztatását egy VGA kimenettel rendelkező számítógéphez 7.1 csatornás hanggal, amit az USB porton keresztül továbbít. ...
    >
    ár:
    9 809 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Roline STP CAT5e falra szerelhető csatlakozóaljzat

    Roline STP CAT5e falra szerelhető ...

    Falra szerelhető 60 mm-es, STP csatlakozó aljzat, Cat5e kábelekhez
    >
    ár:
    1 949 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ROLINE Kábel SAS 4xSATA 50cm (11.03.1585-20)

    ROLINE Kábel SAS 4xSATA 50cm (11.03.1585-20)

    A Soros kapcsolású SCSI (SAS) fő felhasználási területe az üzleti és ipari háttértárakon való gyors írás / olvasás. A párhuzamos SCSI leváltására készült; visszafelé kompatibilis a ...
    >
    ár:
    5 140 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Roline átalakító kábel 5m DVI --> HDMI

    Roline átalakító kábel 5m DVI --> HDMI

    GyártóRolineFunkcióÁtalakítóHossz5 méterVég1DVIVég2HDMI
    >
    ár:
    4 550 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Kiemelt Ajánlat
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    2 291 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Kiemelt Ajánlat
    Kiemelt Ajánlat
    Kiemelt Ajánlat
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    3 896 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    2 393 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Roline kábel Hálózati tápkábel ROLINE 1,8m (19.08.1018)

    Roline kábel Hálózati tápkábel ROLINE 1,8m ...

    Gyártó: ROLINEKategória: Áram / FeszültségellátásFunkció: ÖsszekötőHossz:
    >
    ár:
    1 393 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125 µm, LC/LC, OM4, violet, 10.0 m (21.15.8758-10)

    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125 µm, ...

    ROLINE Fiber-Patchcable in OM4 quality for a high performance glas ...
    >
    ár:
    9 472 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/SC, OM4, violet, 0.5 m (21.15.8760-10)

    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/SC, ...

    ROLINE Fiber-Patchcable in OM4 quality for a high performance glas ...
    >
    ár:
    3 071 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 1.0 m (21.15.8771-10)

    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/ST, ...

    ROLINE Fiber-Patchcable in OM4 quality for a high performance glas ...
    >
    ár:
    3 746 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 3.0 m (21.15.8773-5)

    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/ST, ...

    ROLINE Fiber-Patchcable in OM4 quality for a high performance glas ...
    >
    ár:
    4 951 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 5.0 m (21.15.8775-5)

    ROLINE Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/ST, ...

    ROLINE Fiber-Patchcable in OM4 quality for a high performance glas ...
    >
    ár:
    5 913 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Roline DisplayPort - MiniDisplayPort M/F adapter

    Roline DisplayPort - MiniDisplayPort M/F adapter

    ROLINE Adapter DisplayPort - mini DisplayPort M/F
    >
    ár:
    1 890 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    Roline STP CAT5e Patch panel 24port - 26.11.0328-3

    Roline STP CAT5e Patch panel 24port - 26.11.0328-3

    ROLINE STP CAT5e Patch panel 24port
    >
    ár:
    19 310 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Roline Krimpelő RJ45/RJ12 - 19.06.1048-10

    Roline Krimpelő RJ45/RJ12 - 19.06.1048-10

    ROLINE Hanlong tools Krimpelő RJ45/RJ12A fogó a krimpelés mellett még ...
    >
    ár:
    20 611 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Roline HDMI Extender Cat.6 50m - 14.01.3461-5

    Roline HDMI Extender Cat.6 50m - 14.01.3461-5

    Roline HDMI extender segítségével HDMi jelet továbbíthatunk 1 darab CAT6 kábelen ...
    >
    ár:
    47 648 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Roline UTP CAT6 Fali 305m/dob - 21.15.0991

    Roline UTP CAT6 Fali 305m/dob - 21.15.0991

    Roline UTP CAT6 Fali Kábel 305m/dob
    >
    ár:
    50 100 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Roline Krimpelő Fogó Univerzális RJ11/12/45 - 25.99.8792-5

    Roline Krimpelő Fogó Univerzális RJ11/12/45 - ...

    ROLINE VALUE Krimpelő Fogó Univerzális RJ11/12/45
    >
    ár:
    2 819 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Legnépszerűbb keresések
    led
    samsung
    lcd
    tuzhely
    mosógép
    full
    tablet
    asus
    hűtő
    sony
    notebook
    32''
    porszivo
    monitor
    40''
    kombinált
    okostelefon
    102
    ddr3
    digitális
    A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
    Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom