Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
VisszaTOP termékek
    Válassz jellemzőket! Top termékek
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    29 800 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    47 400 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik Acces Point kültéri wAP, fekete - RBWAP2ND-BLACK

    MikroTik Acces Point kültéri wAP, fekete - ...

    MIKROTIK Acces Point kültéri wAP fekete- 650 MHz processzor- 64 MB ...
    >
    ár:
    13 420 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik CSS326-24G-2S+RM SwOS 24xGig LAN 2xSFP+ 1.25/10GbE Rack 19" Router

    MikroTik CSS326-24G-2S+RM SwOS 24xGig LAN 2xSFP+ ...

    MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető ... (10 Gigabit) - 98DX3236A1-BTD4C000 800 MHz Switch chip- MikroTik Dual Boot SwitchOS vagy RouterOS- 512 MB RAM- 16 MB ...
    >
    ár:
    42 630 Ft
    szállítási díj:
    1 390 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik hAP mini otthoni és irodai wifi eszköz (RB931-2nD)

    MikroTik hAP mini otthoni és irodai wifi eszköz ...

    SpecificationsDetailsProduct codeRB931-2nDArchitectureSMIPSCPUQCA9533
    >
    ár:
    5 969 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik Metal 52 ac wifi rendszer (RBMetalG-52SHPacn)

    MikroTik Metal 52 ac wifi rendszer ...

    SpecificationsDetailsProduct codeRBMetalG-52SHPacnArchitectureMIPSBECPUQCA9556
    >
    ár:
    36 480 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik RouterBOARD 3011UIAS-RM 10port GbE LAN/WAN Smart router

    MikroTik RouterBOARD 3011UIAS-RM 10port GbE ...

    CPU frekvencia1.4 GHzCPU magok2Memória1 GB10/100/1000 Ethernet port10 USB portsUSB 3.0  ATáp csatlakozó1PoE out1dbBemeneti feszültség10 V - 30 VPoE inVanFeszültség ...
    >
    ár:
    51 400 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik RBMAP2ND mAP L4 Wireless Router

    MikroTik RBMAP2ND mAP L4 Wireless Router

    Általános jellemzőkA mAP L4 egy kisméretű dual Wi-Fi Routert, mindegyik 2.4GHz frekvencián.Mikro Access Pointként és bázisállomásként is működik.Hordozható, bárhová telepíthető, ...
    >
    ár:
    14 220 Ft
    szállítási díj:
    1 390 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik RBwAPR-2nD&R11e-LTE - kültéri WiFi accesspoint, beépített LTE modemmel

    MikroTik RBwAPR-2nD&R11e-LTE - kültéri WiFi ...

    Műszaki adatok- CPU: QCA9531 650 MHz- RAM. 64 MB- Flash: 16 MB- Méret: 185 x 85 x 30 mm- Vizsgált környezeti hőmérséklet: -40°C ~ +60°C- 2G kategória: Class12- 3G kategória: R7 (21 ...
    >
    ár:
    34 816 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB750P-PBr2 kültéri PoE (RB750P-PBR2)

    MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB750P-PBr2 ...

    Kültéri, csőre szerelhető router 5 darab Ethernet porttal. Az Ethernet portok passzív
    >
    ár:
    20 456 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    Kiemelt Ajánlat
    Mikrotik SFP ports + 1x RJ45 SFP S-RJ01 FiberBox 5 db SFP porttal Kültéri router

    Mikrotik SFP ports + 1x RJ45 SFP S-RJ01 FiberBox 5 ...

    FiberBox router sorozat kültéri használatraIdőjárásálló külső burkolat, -20°C és +70°C működési hőmérsékletOszlopra, toronyra szerelhető kivitelBeépített QCA8511 400 MHz egymagos ...
    >
    ár:
    23 830 Ft
    szállítási díj:
    1 390 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat

    >
    ár:
    0 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat

    >
    ár:
    0 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat

    >
    ár:
    0 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    36 187 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
    Kiemelt Ajánlat
    ár:
    2 580 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik CRS125-24G-1S-IN

    MikroTik CRS125-24G-1S-IN

    A Cloud Router Switch az új Smart Switch sorozat. Összekapcsolja a teljesen funkcionális router és a Layer 3 kapcsoló legjobb tulajdonságait, és a jól ismert RouterOS biztosítja. ...
    >
    ár:
    64 200 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik CRS112-8P-4S-IN L5 PoE Gigabit Cloud Switch Fehér

    MikroTik CRS112-8P-4S-IN L5 PoE Gigabit Cloud ...

    A CRS112-8P-4S-IN nyolc Gigabit RJ45 portos PoE switch, amely különböző kimeneti lehetőségeket kínál: 802.3af/PoE/PoE+ és passzív PoE, valamint négy SFP-port biztosítja az optikai ...
    >
    ár:
    52 880 Ft
    szállítási díj:
    1 390 Ft
    Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

    MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper ...

    MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
    >
    ár:
    9 330 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat

    >
    ár:
    0 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik S+85DLC03D SFP+ modul

    MikroTik S+85DLC03D SFP+ modul

    MikroTik S+85DLC03D egy 10G SFP+ adóvevő LC csatlakozóval, 850nm, ... + és CCR1036-8G-2S+EM. Egységek kompatibilisek a nem MikroTik SFP eszközökkel is.Termék kód: S 85 DLC03DData Rate: ...
    >
    ár:
    15 370 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

    S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for ...

    MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
    >
    ár:
    9 830 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat

    >
    ár:
    0 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat

    >
    ár:
    0 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat

    >
    ár:
    0 Ft
    Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik RB951G-2HnD

    MikroTik RB951G-2HnD

    MIKROTIK RB951G-2HnD SOHO Gigabit access point. CPU sebesség: 600MHz CPU ...
    >
    ár:
    23 738 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik RB951Ui-2HnD

    MikroTik RB951Ui-2HnD

    Wlan Accp Mikrotik RB951Ui-2HnD L4 128Mb 1xUSB ,Mirkotik RB951Ui-2HnD vezeték nélküli ...
    >
    ár:
    17 866 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Kiemelt Ajánlat
    MikroTik RBSXT-5NDR2 SXT Lite5 5GHz 802.11a/n Dual Chain CPE

    MikroTik RBSXT-5NDR2 SXT Lite5 5GHz 802.11a/n Dual ...

    MikroTik SXT Lite5 5GHz 802.11a/n Dual Chain CPE SXT ...
    >
    ár:
    17 330 Ft
    szállítási díj:
    1 190 Ft
    Készletinfó: Raktáron
    Legnépszerűbb keresések
    led
    samsung
    lcd
    tuzhely
    mosógép
    full
    tablet
    asus
    sony
    hűtő
    notebook
    32''
    porszivo
    monitor
    40''
    kombinált
    okostelefon
    102
    huawei
    ddr3
    A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
    Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom